REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# qvertz

22.04.2020 15:33

Równie dobrze można sobie osłonić twarz bandaną, arafatką, kominem lub zwykłym szalikiem. Efekt będzie podobny. Do końca maja jeden z wirusologów francuskich światowej sławy przewiduje zanik nowych przypadków zakażeń koronawirusem. I oby miał rację.

# Wredny Kocur

23.04.2020 10:07

Ja w bandanie - przynajmniej klienci rozumieją co do nich mówię. Jakbym miał w masce 10 g dziennie spędzać, to by mi uszy odpadły.

# Ania W.

25.04.2020 20:06

Nie trzeba kupować w żabce i dorabiać zagranicznych firm, lepiej dać zarobić polskiemu producentowi. Ja kupiłam maseczki wielorazowe po 2,49 zł. za sztukę w sklepie polskiej firmy www.artizo.pl Polecam

REKLAMA

# Gol

25.04.2020 23:07

Goleniów (woj. Zachodniopomorskie) w maseczkomacie za 1zl! Samorząd sponsoruje, dlatego cena tak niska.

# maseczkowypotwor

27.04.2020 09:13

Dokładnie, trzeba dawać zarabiać swoim, chociaż na tych importowanych też nasi pośrednicy zarabiają i to często więcej niż producent, bo 100 czasem 200 i 300 procent, http://asdmoda.pl wielorazowego użytku, mała rodzinna ale profesjonalna firma, zatrudniająca 20 osób z regionu, kupujesz dajesz im pracę, polecam www.asdmoda.pl
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy