REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

najrajcowniejsza radna

# koleś

06.02.2003 10:57

Co sądzicie o najrajcowniejszej radnej, jak nazwał ją dziennikarz "TiO". Sądząc po tym tekście jest blondynką

# greg

06.02.2003 13:43

a Ty koleś jesteś niezłym chamem... sądząc po tym co piszesz :(

# single

06.02.2003 14:14

chamem?...bardzo trafna uwaga. Ja myślę, że "kolesiem" jest pan radny-dziennikarz. On taki zawsze super układny, z roześmianą gębusią,z fantazyjnie ufryzowaną grzywką; zawsze dobrze poinformowany, usłużny taki. Jak "przepytuje"
delikwenta podtykając mu pod ryjek mikrofon, to z takim uwielbieniem wpatruje się w rozmówcę, tak mu przytakuje, że aż przyjemnie popatrzeć... Mylę się? Chyba nie....

REKLAMA

# koleś

06.02.2003 14:24

Wyraźnię wyczuwam nutkę zazdrości, zwłaszcza w kwestii fryzury i "gębusi".

# single

06.02.2003 15:00

Koleś!- zero zazdrości hehehe. Po pierwsze- wierny, słżualczy uśmieszek przylepiony do "gębusi" nie jest w moim typie;. Po wtóre- fryzurka jest mocno niemodna, więc... I po trzecie- czegóż tu zazdrościć? Służalczości, wazeliniarstwa... To już było Koleś...

# greg

06.02.2003 18:45

"koleś" to pan PZ? ciekawe czy jest na drugim etacie w Urzędzie Miasta? Tak uparcie broni obecnego prezydenta - w każdej sprawie. Z drugiej strony sam niczego nie robi, a innych krytykuje - zwłaszcza panią Zaklikę z "opozycji". Trochę to jak pies ogrodnika. A-fee panie Piotrze, nieładnie

REKLAMA

# hipek

07.02.2003 14:25

pytanie chyba powinno brzmieć: czy jest na dwóch etatach w Urzędzie Miasta :) w końcu Gazeta Miejscowa, to "zbrojne ramię" prezydenta, podobnie jak legionowska telewizja (LTV). Więc może 3 etaty? :) Ten to umie się ustawić... brawo panie Piotrku! jakich operatywnych radnych mamy (przynajmniej niektórych)!!! o swoje umieją zadbać, może o "naszym wspólnym" też pomyślą, kto wie?

# klo

10.02.2003 16:42

Zbrojne ramię, które nawet przetargu na ogłoszenia nie wygrało?????? Coś nie tak z ta spiskowa teorią dziejów.

# polo

10.02.2003 17:37

widzę, że Urząd Miasta się uaktywnił przed wyjściem z roboty o 18.00 okupują listy dyskusyjne
przetargu nie wygrało, ale to chyba nie znaczy, żę UM nie będzie Gazety Miejscowej zasilał gotówką z ogłoszeń. W końcu dopiero co ruszyła wspólna -"gazetka samorządowa" - bezpłatny dodatek GM. Kasa na to niby skąd?

REKLAMA

# romek

10.02.2003 21:05

Och wy moje jelenie-już ja dopilnuje, abyście płakali za Kicmanem

# rzecznik

11.02.2003 12:40

"Przed wyjściem z roboty" uaktywnia się jak łatwo się domyślić rzecznik - bez przesady, że cały urząd. Tymczasem tonem sprostowania - dodatek bezpłatny jest bezpłatny przede wszystkim dla gminy. Jak widać (przynajmniej na razie) nie ma w nim ogłoszeń, zas teksty piszemy sami w urzędzie, więc nie ma przekrętu, że biedni dziennikarze pracują za darmo na rzecz Prezydenta i jego współpracowników:)

# greg

11.02.2003 12:54

widzę, żę pani rzecznik uaktywnia się na wszystkich forach :)
pozdrawiam

REKLAMA

 rzecznik

11.02.2003 14:40

Jakby nie patrzeć, trudno zlekceważyć media elektroniczne. toteż (o czym greg na pewno przeczytał już na forum GW) postaram się uczestniczyć (już oficjalnie) w większości dyskusji. Lokalne media sa na tyle samowystarczalne, że często dają sobie spokój z oficjalnymi stanowiskami urzędu poprzestając na własnych domysłach. A że nie lubię się nudzić zaufam ciekawości internautów. Pozdrawiam. Magdalena Łuczak.

# kwiatkowski

11.02.2003 16:50

Pani Magdo musię się pani jeszcze wiele nauczyć, bo pani macierz czyli Tzw. "Miejscowa" nie dorasta do pięt "TiO" . I cóż za estyma (polecam słownik- w razie gdyby były trudności) w pisaniu o Romku Smogorzewskim. PREZYDENT to brzmi dumnie.
PS. Czy czytała Pani artykuł w "Rzepie" o układzie legionowskim - bardzo pouczająca lektura.

 red

12.02.2003 11:08

Czytałam, jak również miałam przyjemność poznać kulisy jego powstawania (polecam powrót do lektury i próbę obiektywnego spojrzenia na kwestie autorytetów na które powołuje się autor). Rzecz również w tym, że Miejscowa to jednak nie moja macierz, zaś słowników z racji wyuczonego zawodu u mnie dostatek, toteż nie zmieszało mnie Pańskie wyrafinowane słownictwo.
Co zaś do nauki: nie ja jedna muszę się jeszcze wiele nauczyć, co też staram się czynić. Panu zaś gratuluję umiejętności błyskawicznego ferowania wyroków i wydawania nieomylnych opinii.

REKLAMA

# greg

16.02.2003 11:59

no i wychodzi jaki z radnego "kolesia" "pajac"! przeczytaj sobie wyjaśniania radnej Zaklika w ostatnim TiO (13.02) - wszystko wyłożone - podziwiam, że taka młoda, a w słusznej sprawie potrafi postawić się i wygarnąć :)

# kot

16.02.2003 16:44

Na forum bryluje miedzianowłosa Magda, jedyną radną wartą uwagi w Legionowie jest Agnieszka- czyżby nadchodził martriarchat(a raczej virgokracja?)

# kott

16.02.2003 23:17

chyba nie Agnieszka, tylko Agata :) pozdrawiam obydwie :)
Agata Zaklika w Radzie Miasta + Magda Łuczak w Urzędzie = Dream Team ? hehe

REKLAMA

# pete

24.02.2003 12:44

gdzie sie podział radny koleś, gdzie jego psiapsiółka rzeczniczka Madzia? Coś mi się wydaje panie Zadrożny, że ta najrajcowniejsza radna - Agata Zaklika, to do tego jedyna, która ma w obecnej radzie miasta swoje własne zdanie. Mylę się?

# Patriota

05.03.2004 14:14

Polacy czują się oszukani, ponieważ obiecano im zagraniczne firmy, które miały dać pracę Polakom, podczas gdy zlikwidowano i sprzedano tylko istniejące firmy oraz zwolniono z nich większość pracowników. Teraz jedynym ratunkiem dla bezrobotnych Polaków jest bezwzględne wykonanie trzech poniższych punktów lub wojna domowa:
1. Rozliczyć majątki wszystkich nowobogackich nie posługując się polskim prawem, które jest chore, lecz właściciel posiadłości pod ścianę i kula w łeb.
2. Pozabierać fortuny oraz rozstrzelać wszystkich polityków, którzy doprowadzili do wyprzedaży polskiego majątku, zwolnienie pracowników i wypływu zysków poza granice naszego kraju.
3. Wyburzyć wszystkie supermarkety, ponieważ rujnują polski rodzimy przemysł i rolnictwo.
Jeśli tak się nie stanie to czeka nas głód, nędza i bezdomność.

# Bezradny

07.04.2004 12:12

Polska to śmierdzące bagno afery korupcja bezrobocie. Alkaido rozwal tą nieuczciwą Polskę. Rozpiepsz Warszawę bo to najwięksi złodzieje !!!

REKLAMA

# wojna oszustom

08.04.2004 18:17

Z naszych firm i urzędów wypływają tysiące a nawet miliony złotych z naszych podatków które trafiają na prywatne konta bankowe cwaniaków. Chcemy uczciwie pracować i zarabiać na chleb a nie kraść jak to robi obecna ekipa rządząca. Chcemy sprawiedliwości i dojścia Samoobrony do władzy, ponieważ tylko twarda władza Andrzeja Leppera jest w stanie zlikwidować dziką ślepą obłudną demokrację. Jedni kradną i żyją ponad stan a reszta społeczeństwa głoduje i nie ma pieniędzy na podstawowe opłaty. Prywatyzacja nie może polegać na rozkradaniu naszego majątku, bowiem majątek polski jest własnością wszystkich Polaków a nie tylko oszustów. Miller powinien być skazany za okradanie naszego Państwa i Polskich rodzin. Precz z kolesiami, chcemy odebrania zagrabionych majątków wszystkim oszustom a w razie ich sprzeciwu kula w łeb właścicielowi posiadłości.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon
Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA