REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

najrajcowniejsza radna

# koleś

06.02.2003 10:57

Co sądzicie o najrajcowniejszej radnej, jak nazwał ją dziennikarz "TiO". Sądząc po tym tekście jest blondynką

# greg

06.02.2003 13:43

a Ty koleś jesteś niezłym chamem... sądząc po tym co piszesz :(

# single

06.02.2003 14:14

chamem?...bardzo trafna uwaga. Ja myślę, że "kolesiem" jest pan radny-dziennikarz. On taki zawsze super układny, z roześmianą gębusią,z fantazyjnie ufryzowaną grzywką; zawsze dobrze poinformowany, usłużny taki. Jak "przepytuje"
delikwenta podtykając mu pod ryjek mikrofon, to z takim uwielbieniem wpatruje się w rozmówcę, tak mu przytakuje, że aż przyjemnie popatrzeć... Mylę się? Chyba nie....

REKLAMA

# koleś

06.02.2003 14:24

Wyraźnię wyczuwam nutkę zazdrości, zwłaszcza w kwestii fryzury i "gębusi".

# single

06.02.2003 15:00

Koleś!- zero zazdrości hehehe. Po pierwsze- wierny, słżualczy uśmieszek przylepiony do "gębusi" nie jest w moim typie;. Po wtóre- fryzurka jest mocno niemodna, więc... I po trzecie- czegóż tu zazdrościć? Służalczości, wazeliniarstwa... To już było Koleś...

# greg

06.02.2003 18:45

"koleś" to pan PZ? ciekawe czy jest na drugim etacie w Urzędzie Miasta? Tak uparcie broni obecnego prezydenta - w każdej sprawie. Z drugiej strony sam niczego nie robi, a innych krytykuje - zwłaszcza panią Zaklikę z "opozycji". Trochę to jak pies ogrodnika. A-fee panie Piotrze, nieładnie

REKLAMA

# hipek

07.02.2003 14:25

pytanie chyba powinno brzmieć: czy jest na dwóch etatach w Urzędzie Miasta :) w końcu Gazeta Miejscowa, to "zbrojne ramię" prezydenta, podobnie jak legionowska telewizja (LTV). Więc może 3 etaty? :) Ten to umie się ustawić... brawo panie Piotrku! jakich operatywnych radnych mamy (przynajmniej niektórych)!!! o swoje umieją zadbać, może o "naszym wspólnym" też pomyślą, kto wie?

# klo

10.02.2003 16:42

Zbrojne ramię, które nawet przetargu na ogłoszenia nie wygrało?????? Coś nie tak z ta spiskowa teorią dziejów.

# polo

10.02.2003 17:37

widzę, że Urząd Miasta się uaktywnił przed wyjściem z roboty o 18.00 okupują listy dyskusyjne
przetargu nie wygrało, ale to chyba nie znaczy, żę UM nie będzie Gazety Miejscowej zasilał gotówką z ogłoszeń. W końcu dopiero co ruszyła wspólna -"gazetka samorządowa" - bezpłatny dodatek GM. Kasa na to niby skąd?

REKLAMA

# romek

10.02.2003 21:05

Och wy moje jelenie-już ja dopilnuje, abyście płakali za Kicmanem

# rzecznik

11.02.2003 12:40

"Przed wyjściem z roboty" uaktywnia się jak łatwo się domyślić rzecznik - bez przesady, że cały urząd. Tymczasem tonem sprostowania - dodatek bezpłatny jest bezpłatny przede wszystkim dla gminy. Jak widać (przynajmniej na razie) nie ma w nim ogłoszeń, zas teksty piszemy sami w urzędzie, więc nie ma przekrętu, że biedni dziennikarze pracują za darmo na rzecz Prezydenta i jego współpracowników:)

# greg

11.02.2003 12:54

widzę, żę pani rzecznik uaktywnia się na wszystkich forach :)
pozdrawiam

REKLAMA

 rzecznik

11.02.2003 14:40

Jakby nie patrzeć, trudno zlekceważyć media elektroniczne. toteż (o czym greg na pewno przeczytał już na forum GW) postaram się uczestniczyć (już oficjalnie) w większości dyskusji. Lokalne media sa na tyle samowystarczalne, że często dają sobie spokój z oficjalnymi stanowiskami urzędu poprzestając na własnych domysłach. A że nie lubię się nudzić zaufam ciekawości internautów. Pozdrawiam. Magdalena Łuczak.

# kwiatkowski

11.02.2003 16:50

Pani Magdo musię się pani jeszcze wiele nauczyć, bo pani macierz czyli Tzw. "Miejscowa" nie dorasta do pięt "TiO" . I cóż za estyma (polecam słownik- w razie gdyby były trudności) w pisaniu o Romku Smogorzewskim. PREZYDENT to brzmi dumnie.
PS. Czy czytała Pani artykuł w "Rzepie" o układzie legionowskim - bardzo pouczająca lektura.

 red

12.02.2003 11:08

Czytałam, jak również miałam przyjemność poznać kulisy jego powstawania (polecam powrót do lektury i próbę obiektywnego spojrzenia na kwestie autorytetów na które powołuje się autor). Rzecz również w tym, że Miejscowa to jednak nie moja macierz, zaś słowników z racji wyuczonego zawodu u mnie dostatek, toteż nie zmieszało mnie Pańskie wyrafinowane słownictwo.
Co zaś do nauki: nie ja jedna muszę się jeszcze wiele nauczyć, co też staram się czynić. Panu zaś gratuluję umiejętności błyskawicznego ferowania wyroków i wydawania nieomylnych opinii.

REKLAMA

# greg

16.02.2003 11:59

no i wychodzi jaki z radnego "kolesia" "pajac"! przeczytaj sobie wyjaśniania radnej Zaklika w ostatnim TiO (13.02) - wszystko wyłożone - podziwiam, że taka młoda, a w słusznej sprawie potrafi postawić się i wygarnąć :)

# kot

16.02.2003 16:44

Na forum bryluje miedzianowłosa Magda, jedyną radną wartą uwagi w Legionowie jest Agnieszka- czyżby nadchodził martriarchat(a raczej virgokracja?)

# kott

16.02.2003 23:17

chyba nie Agnieszka, tylko Agata :) pozdrawiam obydwie :)
Agata Zaklika w Radzie Miasta + Magda Łuczak w Urzędzie = Dream Team ? hehe

# pete

24.02.2003 12:44

gdzie sie podział radny koleś, gdzie jego psiapsiółka rzeczniczka Madzia? Coś mi się wydaje panie Zadrożny, że ta najrajcowniejsza radna - Agata Zaklika, to do tego jedyna, która ma w obecnej radzie miasta swoje własne zdanie. Mylę się?

# Patriota

05.03.2004 14:14

Polacy czują się oszukani, ponieważ obiecano im zagraniczne firmy, które miały dać pracę Polakom, podczas gdy zlikwidowano i sprzedano tylko istniejące firmy oraz zwolniono z nich większość pracowników. Teraz jedynym ratunkiem dla bezrobotnych Polaków jest bezwzględne wykonanie trzech poniższych punktów lub wojna domowa:
1. Rozliczyć majątki wszystkich nowobogackich nie posługując się polskim prawem, które jest chore, lecz właściciel posiadłości pod ścianę i kula w łeb.
2. Pozabierać fortuny oraz rozstrzelać wszystkich polityków, którzy doprowadzili do wyprzedaży polskiego majątku, zwolnienie pracowników i wypływu zysków poza granice naszego kraju.
3. Wyburzyć wszystkie supermarkety, ponieważ rujnują polski rodzimy przemysł i rolnictwo.
Jeśli tak się nie stanie to czeka nas głód, nędza i bezdomność.

# Bezradny

07.04.2004 12:12

Polska to śmierdzące bagno afery korupcja bezrobocie. Alkaido rozwal tą nieuczciwą Polskę. Rozpiepsz Warszawę bo to najwięksi złodzieje !!!

# wojna oszustom

08.04.2004 18:17

Z naszych firm i urzędów wypływają tysiące a nawet miliony złotych z naszych podatków które trafiają na prywatne konta bankowe cwaniaków. Chcemy uczciwie pracować i zarabiać na chleb a nie kraść jak to robi obecna ekipa rządząca. Chcemy sprawiedliwości i dojścia Samoobrony do władzy, ponieważ tylko twarda władza Andrzeja Leppera jest w stanie zlikwidować dziką ślepą obłudną demokrację. Jedni kradną i żyją ponad stan a reszta społeczeństwa głoduje i nie ma pieniędzy na podstawowe opłaty. Prywatyzacja nie może polegać na rozkradaniu naszego majątku, bowiem majątek polski jest własnością wszystkich Polaków a nie tylko oszustów. Miller powinien być skazany za okradanie naszego Państwa i Polskich rodzin. Precz z kolesiami, chcemy odebrania zagrabionych majątków wszystkim oszustom a w razie ich sprzeciwu kula w łeb właścicielowi posiadłości.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA