REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# kelt

13.11.2015 10:15

Chcecie zobaczyć najbrzydszą uliczkę Bemowa? idźcie na Szobera rewir szanownego radnego Gręziaka

# stachu

13.11.2015 10:38

Przynudzasz już.

# kelt

13.11.2015 12:07

zwracam uwagę na ważne sprawy, no ale, jak ktoś ma to gdzieś to nic nie poradzę

REKLAMA

# stachu

13.11.2015 12:09

Piszesz o tej Szobera pod każdym artykułem o Bemowie. Jesteś nudny, niewiarygodny i żałosny. I na dodatek pewnie jesteś członkiem PO.

# kelt

13.11.2015 17:18

haha, niewiarygodny ? To przejdź się na tą ulicę zobacz, jaka jest estetyczna, jakie ładne chodniki, krawężniki. Nie jestem za Peło, więc twoje takie gadanie bezpodstawne ulatuje gdzieś w kosmos

# stachu

13.11.2015 17:21

To się wyprowadź do Wilanowa. Albo kup puszkę farby i zamaluj bohomazy. I przestań wypisywać o tej Szobera bo jesteś NUDNY!

REKLAMA

# dhsfh

13.11.2015 20:09

O przepraszam, zostało jeszcze parę domków na starej Górczewskiej!

# Górce

14.11.2015 00:38

To ja w takim razie zapraszam na ul.Marynin, gdzie nie ma chodników, nawierzchni ....

# kelt

14.11.2015 02:41

Stachu ja nigdy nie przestanę, zaczne zwoływać grupę robocza która bedzie analizowała cała pracę radnych, którzy zadeklarowali, ze coś zrobią dla tej cześci Jelonek
Nie bój nie zapomnimy będziemy przypominac o nieróbstwie kłamstwach pseudo radnych
o dyzmach tego osiedla

REKLAMA

# stachu

14.11.2015 18:12

To męcz radnych a nie trollujesz, wypisując pod artykułami swoje nudne komentarze o tej ulicy. Idź do radnego i mu to powiedz a nie wyżywasz się stukając w klawiaturę.

# Viola

17.11.2015 07:26

HGW zapowiedziała budowę trasy NS i S7 w latach 2021-2030 i pewnie przy tej okazji powstanie chodnik i droga na Maryninie.Ma tam być wybudowany jeden z większych węzłów drogowych w Polsce,który połączy trzy trasy-istniejącą al.Obrońców Grodna,trasę NS i wylotówkę na Gdańsk

# wiem

17.11.2015 12:24

Viola nie fanzol, trasami szybkiego ruchu od a do z zajmuje się GDDKiA. I tu jest całe nieszczęście, anonimowi urzędnicy tzw. gdaki / jak tam proces p.D - miłośnika Kossaków? / fundują nam paraliż decyzyjny co do terenów na Bemowie na wiele lat. Potem mam zdziwienie, że pod oknami funkcjonuje nam tor wyścigowy dla tir-ów jako część trasy Lizbona - Władywostok. Miasto ma g.... do gadania. Kasą dzielą dużo wyżej. Aby nie było głupich komentarzy - decyzję o trasie S8 klepnięto bezmyślnie i woluntarystycznie za prezydentury stołecznej L.Kaczyńskiego.

REKLAMA

Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA