REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# fryg

06.05.2015 17:29

Dodam jeszcze rozsynchronizowane światła, zapalają się niezależnie od siebie w 3 odcinkach. Efekt jest taki, że czekałam w poniedziałek blisko 5 minut [mierzone z zegarkiem w ręku!] na możliwość przejścia. Zebrało się kilkanaście osób, zaczynając rytmicznie bębnić w sygnalizatory i próbując przebiegać miedzy samochodami.
A tramwaje dłużej stoją, niż jadą, to fakt.

# szpenio

06.05.2015 18:26

zlikwidować przyciski na przejściu dla pieszych i DDR przez Powstańców i dać pełen cykl zielonego tak jak dla samochodów.

# marlom

06.05.2015 19:48

Zygrzaka zapytajcie - co jest nie tak. Dowiecie się że jak był Dąbrowski to nie było to najniebezpieczniejsze skrzyżowanie w Warszawie. Dopiero się zrobiło za Strzałkowskiego, a pełnomocnicy blokują wszelkie prace w zakresie poprawy bezpieczeństwa obecnej władzy Bemowa.

REKLAMA

# Lokalas

06.05.2015 23:12

Skrzyżowanie jest na BIELANACH!

# PunkSkeleton

07.05.2015 09:25

Światła na przycisk to totalna porażka. Wszędzie!
Zatrzymywania na zielonych strzałkach trzeba w tym kraju zacząć egzekwować i to poważnie, bo to jest jedna z najczęstszych przyczyn wypadków. Parę mandatów dać i może się poprawi.
A gadanie, że wypadki to tylko wina kierowców jest błędne. Tak jak napisane jest w artykule ten jedyny śmiertelny wypadek to rowerzysta, który wjechał pod tramwaj... Zresztą mnie jakiś czas temu 2 dni z rzędu przejechałaby rowerzystka jadąca pod prąd. Ta sama!

# mad_racoon

07.05.2015 12:42

Proponuję progi spowalniające - wszędzie je walą, to dlaczego nie tu :)

REKLAMA

# rowerzysta tunelowy

07.05.2015 21:07

#PunkSkeleton napisał(a) 07.05.2015 09:25
ten jedyny śmiertelny wypadek to rowerzysta, który wjechał pod tramwaj... Zresztą mnie jakiś czas temu 2 dni z rzędu przejechałaby rowerzystka jadąca pod prąd. Ta sama!
tez zabity przez motorniczego rowerzysta po prostu nie zmieścił się pomiędzu jezdnią a torami , gdy na przejeździe przez jezdnię paliło sie zielone , a przez tory zmieniło sie na czerwone.
Sygnalizacja jest źle zaprogramowana , a kierowcy nie odróżniają zielonej strzałki kierunkowej do jazdy bezkolizyjnej od zielonej strzałki zezwalającej na skręt warunkowy , dlatego ta ostania powinna być zmieniona w Ustawie o Ruchu drogowym na żółtą migającą

# kierowca111111

07.05.2015 21:20

skasować przejście przez powstańców śląskich i po problemie

# Paweł88

08.05.2015 12:49

światła są uszkodzone na tym skrzyżowaniu, zielone zapala się czasem tylko na kilka sekund, po czym czerwone na kilka sekund i znowu zielone!

REKLAMA

# gość

08.05.2015 13:33

Wywalic sloikow z miasta i nie będzie wypadków:)

# wawa

08.05.2015 20:10

To są już Bielany, także dlaczego autor pyta się mieszkańców Bemowa a nie Bielan?

# juba

11.05.2015 20:48

To skrzyżowanie jest beznadziejne należy je szybko przeprogramować bo rano w porannym szycie jadąc autobusem linii 112 w kierunku Tesco stałem w ogromnym korku od Al.Reymonta do w/w skrzyżowania całą trasę autobus pokonuje w przeciągu 2/3 min rano stałem tam aż 12 min!
Popołudniu dzieje się podobna sytuacja w kierunku Bielan
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break