REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# jan

30.01.2020 09:15

deweloper zarabia na mieszkaniach, miasto ponosi koszty infrastruktury

# Bernadetta II

30.01.2020 19:59

Otworzyć taką jaka była a koleś czy też kuzynek wiadomo kogo (tego .....) będzie posypywał tłuczniem co parę miesięcy za słuszne kwoty.

# jkk

30.01.2020 22:21

Niestety, realia są takie że to deweloper za pieniądze mieszkańców realizuje wszelkie inwestycje drogowe. Później miasto. z olbrzymią łaską może co najwyżej przejąć taką drogę pod swoje władanie ale już po okresie gwarancji. Taka jest praktyka w Warszawie.

REKLAMA

# mobile

03.02.2020 08:40

Ten kawałek drogi bardzo by się przydał. Obecnie można tylko pokazać dzieciom jak kiedyś wyglądały drogi na wsi.

# obywatel

03.02.2020 09:49

Deweloper ponosi wszystkie koszty budowy z odszkodowaniami za ewentualne wywłaszczenia włącznie.
Umowy drogowe są jawne. Wystarczy poczytać i dopiero wtedy wypisywać objawione prawdy.
Brakuje woli i determinacji zarządu dzielnicy do podpisania umowy, która nie nakłada na dzielnicę żadnych obowiązków. Jak widać nawet droga za darmo nie wystarcza żeby cokolwiek ruszyć... A narzekań nie ma końca...

# ola3212

03.02.2020 14:01

JA słyszałam o inwestycji, która polegać ma na finansowaniu zabytków. Wszelkie informacje znaleźć można na stronie http://www.zabytekzadbany.pl/ .

REKLAMA

# ola3212

03.02.2020 14:02

JA słyszałam o inwestycji, która polegać ma na finansowaniu zabytków. Wszelkie informacje znaleźć można na stronie http://www.zabytekzadbany.pl/ .

# Bemowianka

04.02.2020 14:01

Marynin to najkrótsze połączenie przyszłej stacji metra przy Wola Parku z Radiową. Mam nadzieję, że jak uruchomią metro to i siłą rzeczy zrobią Marynin. W przeciwnym bowiem razie tereny przyległe do torów kolejowych zamienią się w dziki parking dla korzystający z metra.

# mmm

11.02.2020 08:35

Tuz po zamknięciu (4 lata temu?) nieoficjalnego przejazdu przy Zaborowskiej, zwołane zostało zebranie w sprawie budowy przejazdu przez Marynin. Radna Głowacka rozdawała mapki z planowanym przebiegiem inwestycji, Mówiła o rozpoczęciu procedur. Mówiłem wówczas, że czasu jest niewiele, za kilka lat budowa metra dojdzie do Bemowa, na Górcach powstaje coraz więcej nowych bloków i osiedle bez trzeciego wyjazdu się udusi. I co? I dokładnie nic. Winę zrzucano na wewnętrzną walkę PO-PiS. Były wybory, BWS weszło do rady dzielnicy, pani Głowacka miała zajmować się m.in. właśnie Maryninem, ale nadal nic się nie działo.
Dzisiaj budowa metra trwa w najlepsze, na osiedlu jedne budynki będa wkrótce zasiedlane, mury innych się wznoszą, a zaraz startują kolejne (np. obok szkoły). O budowie wyjazdu z Górc nadal się mówi, pani Głowackiej próżno szukać na liście władz Bemowa...

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy