REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# jan

30.01.2020 09:15

deweloper zarabia na mieszkaniach, miasto ponosi koszty infrastruktury

# Bernadetta II

30.01.2020 19:59

Otworzyć taką jaka była a koleś czy też kuzynek wiadomo kogo (tego .....) będzie posypywał tłuczniem co parę miesięcy za słuszne kwoty.

# jkk

30.01.2020 22:21

Niestety, realia są takie że to deweloper za pieniądze mieszkańców realizuje wszelkie inwestycje drogowe. Później miasto. z olbrzymią łaską może co najwyżej przejąć taką drogę pod swoje władanie ale już po okresie gwarancji. Taka jest praktyka w Warszawie.

REKLAMA

# mobile

03.02.2020 08:40

Ten kawałek drogi bardzo by się przydał. Obecnie można tylko pokazać dzieciom jak kiedyś wyglądały drogi na wsi.

# obywatel

03.02.2020 09:49

Deweloper ponosi wszystkie koszty budowy z odszkodowaniami za ewentualne wywłaszczenia włącznie.
Umowy drogowe są jawne. Wystarczy poczytać i dopiero wtedy wypisywać objawione prawdy.
Brakuje woli i determinacji zarządu dzielnicy do podpisania umowy, która nie nakłada na dzielnicę żadnych obowiązków. Jak widać nawet droga za darmo nie wystarcza żeby cokolwiek ruszyć... A narzekań nie ma końca...

# ola3212

03.02.2020 14:01

JA słyszałam o inwestycji, która polegać ma na finansowaniu zabytków. Wszelkie informacje znaleźć można na stronie http://www.zabytekzadbany.pl/ .

REKLAMA

# ola3212

03.02.2020 14:02

JA słyszałam o inwestycji, która polegać ma na finansowaniu zabytków. Wszelkie informacje znaleźć można na stronie http://www.zabytekzadbany.pl/ .

# Bemowianka

04.02.2020 14:01

Marynin to najkrótsze połączenie przyszłej stacji metra przy Wola Parku z Radiową. Mam nadzieję, że jak uruchomią metro to i siłą rzeczy zrobią Marynin. W przeciwnym bowiem razie tereny przyległe do torów kolejowych zamienią się w dziki parking dla korzystający z metra.

# mmm

11.02.2020 08:35

Tuz po zamknięciu (4 lata temu?) nieoficjalnego przejazdu przy Zaborowskiej, zwołane zostało zebranie w sprawie budowy przejazdu przez Marynin. Radna Głowacka rozdawała mapki z planowanym przebiegiem inwestycji, Mówiła o rozpoczęciu procedur. Mówiłem wówczas, że czasu jest niewiele, za kilka lat budowa metra dojdzie do Bemowa, na Górcach powstaje coraz więcej nowych bloków i osiedle bez trzeciego wyjazdu się udusi. I co? I dokładnie nic. Winę zrzucano na wewnętrzną walkę PO-PiS. Były wybory, BWS weszło do rady dzielnicy, pani Głowacka miała zajmować się m.in. właśnie Maryninem, ale nadal nic się nie działo.
Dzisiaj budowa metra trwa w najlepsze, na osiedlu jedne budynki będa wkrótce zasiedlane, mury innych się wznoszą, a zaraz startują kolejne (np. obok szkoły). O budowie wyjazdu z Górc nadal się mówi, pani Głowackiej próżno szukać na liście władz Bemowa...

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA