REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# Errrrr

27.05.2022 10:16

To pokazuje jak oderwani od rzeczywistości są ludzie, którzy inwestują. 45/55 złotych za WYSTAWĘ, nie za muzeum. Muzeum Narodowe - bilet 20 zł.
55 złotych to jest połowa biletu miesięcznego na ZTM. Śmiech bierze. Cena jest absolutnie nieprzyzwoita bez względu na to, ile się zarabia.

# Normalna

27.05.2022 21:25

Do tego co napisał(a) ''Errrrr'' pragnę dodać, że prawie wszystkie muzea warszawskie w tym również wspomniane Muzeum Narodowe oferują jeden dzień w tygodniu wstęp za DARMO.

# Gitara

28.05.2022 20:30

#Errrrr napisał(a) 27.05.2022 10:16
To pokazuje jak oderwani od rzeczywistości są ludzie, którzy inwestują. 45/55 złotych za WYSTAWĘ, nie za muzeum. Muzeum Narodowe - bilet 20 zł.

Muzeum Narodowe jest dotowane z podatków,a to jest prywatne i zapewne z tych biletów płaci podatki. Taka drobna różnica

REKLAMA

# errr

30.05.2022 10:28

Czy Muzeum Narodowe nie płaci podatków?

# Marek1986

05.06.2022 13:51

Wystwa Apple ma przyciąnąć do zakapu lemingi, którym Iphone w kieszeni zastępuje podstawowe wartości jak honor, patriotyzm, ojczyna ... Smutne ale prawdziwe.
Kiedyś tyrani tacy jak stalin, hitler korzystali z ludzkiej cirmnoty teraz ich kontynuatorzy putin, macron, scholz ... uzlezniają konsumcjonizmem

# Marek1986

05.06.2022 13:53

Wystwa Apple ma przyciąnąć na zakapy do mega drogich sklepów w Norblinie lemingi, którym Iphone w kieszeni zastępuje podstawowe wartości jak honor, patriotyzm, ojczyna ... Smutne ale prawdziwe.
Kiedyś tyrani tacy jak stalin, hitler korzystali z ludzkiej cirmnoty teraz ich kontynuatorzy putin, macron, scholz ... uzlezniają od siebie leminig gigantycznym konsumcjonizmem

REKLAMA

# leming

10.06.2022 22:14

Do pana Marek1986. A co wsopólnego ma honor, patriotyzm i ojczyzna z posiadaniem iphona? Otóz jestem zwykłym Kowalskim i posiadaczemt telefonu tego producenta. Stałem sie nim bardzo przypadkowo - nawet nie kupiłem - ktos z rodziny "przesiadał "się na inny aparat i był do wziecia. Nie interesuje mnie prestiż, chwilowa moda, czy obecny lans. System aparatu tego producenta na tyle mnie zaskoczył pozytywnie, że teraz każdy nastepny będzie jednak tej samej firmy. Proszę więc nie obrazać uzytkowników tych produktów. Ja bardzo przywiazuję wagę do takich wartosci jak patriotyzm, honor i ojczyzna, ale zapewniam Pana, że w tych wartościach nie jest Pan w stanie ze mną konkurować - co najwyżej czyścić moje buty. Jestem otwarty na propozycje producentów, którzy zaspokoją nasze patriotyczne oczekiwania. Jest pan takich wskazać? :)

# wola123

13.06.2022 23:55

Zachęcam do poparcia projektu.
https://bo.um.warszawa.pl/
projekt/27023
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy