REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# moherowy ninja

13.05.2012 12:01

Prezydent Smogorzewski nie powinien przyznać koncesji na sprzedaż alkoholu w bezpośrednim sąsiedztwie miejsca kultu religijnego oraz przedszkola.To co wyrabia Platforma Obywatelska w Legionowie to skandal!

# filcowy ninja :)

13.05.2012 15:25

moherowy, poczytaj sobie prawo miejscowe to się dowiesz, że koncesja przyznana jest zgodnie z prawem. Przedszkola nie ma na liście punktów w pobliżu których nie może być sprzedawany alkohol, a dom w którym mieszkają zakonnice miejscem kultu religijnego nie jest...

# moherowy ninja

14.05.2012 15:56

Przedszkolaki nie powinny być narażone na oglądanie i wysłuchiwanie pijackich ekscesów pod sklepem i w jego pobliżu.
Dom zakonny jest miejscem kultu religijnego ponieważ codziennie odprawiane są tam Msze Św. Prawo miejscowe jest głupie więc należy to zmienić.Smogorzewski sam powinien zadbać o najmłodszych mieszkańców miasta i siostry zakonne.Przestało mu już zależeć na "dobrym" wizerunku?

REKLAMA

# filcowy ninja :)

14.05.2012 17:44

No to może zamknijmy wszystkie przedszkola bo po ulicach chodzą czasem ludzie, którzy głośno przeklinają. albo pozamykajmy dzieci gdzieś na odludziu bo jeszcze kogoś pijanego zobaczą. Logika zakazów prowadzenia sprzedaży alkoholu w pobliżu niektórych miejsc jest taka, że uczeń np. podstawówki czy gimnazjum mógłby namówić pijaczka, żeby mu piwo kupił i potem je wypić. przedszkolaka jakoś nie widzę z butlą jabola w ręku.
Ja się modlę co noc. to mój dom też jest miejscem kultu religijnego? słucham też moherowego radia - to chyba tak. w takim razie żądam zamknięcia tego sklepu co jest obok bo on też sprzedaje alkohol a ja mam w salonie miejsce kultu - jest msza z radia, ja się modlę a na ścianie wisi krzyż...
Można władzy nie lubić. Można się jej czepiać. Ale trzeba też myśleć i umieć znaleźć racjonalne argumenty a nie tylko bić pianę dla zasady

# pińdzia

15.05.2012 14:54

Tańcowały dwa Mohery,
Jeden duży, drugi mały.
Jak ten duży zaczął krążyć,
To ten mały nie mógł zdążyć.

# Paola

15.05.2012 15:57

#pińdzia napisał(a) 15.05.2012 14:54
Tańcowały dwa Mohery,
Jeden duży, drugi mały.
Jak ten duży zaczął krążyć,
To ten mały nie mógł zdążyć.
Moherowy i Filcowy ninja to mogą być geje i tylko toczą taki pojedynek, który dominujący będzie w tym związku.

REKLAMA

# Kacper

15.05.2012 16:19

Paola - całe szczęście że dzieci z nich nie będzie, bo moher i filc to w tym przpadku za mało.

# Buła

16.05.2012 07:59

#Kacper napisał(a) 15.05.2012 16:19
Paola - całe szczęście że dzieci z nich nie będzie, bo moher i filc to w tym przypadku za mało.
To świntuszki, jak to sobie sprytnie wykombinowali.

# moherowy ninja

18.05.2012 14:49

Problem polega na tym że Platforma Obywatelska i jej członkowie stosuje prawo i jego przepisy wg. własnego uznania i interesu. Premier Tusk walczy z dopalaczami i zamyka sklepy w interesie społecznym, prezydent Smogorzewski lekką ręką w interesie "społecznym" wydaje pozwolenia na handel alkoholem w Legionowie.Nieważne przedszkole, siostry zakonne, szkoła, liceum... Liczy się zysk i znajomości. Ludzie się budzą, to się niedługo skończy.

REKLAMA

# Aneta

18.05.2012 18:08

#moherowy ninja napisał(a) 18.05.2012 14:49
Problem polega na tym że Platforma Obywatelska i jej członkowie stosuje prawo i jego przepisy wg. własnego uznania i interesu. Premier Tusk walczy z dopalaczami i zamyka sklepy w interesie społecznym, prezydent Smogorzewski lekką ręką w interesie "społecznym" wydaje pozwolenia na handel alkoholem w Legionowie.Nieważne przedszkole, siostry zakonne, szkoła, liceum... Liczy się zysk i znajomości. Ludzie się budzą, to się niedługo skończy.
Jak ci alkohol przeszkadza to idź do klubu anonimowych alkoholików, a nie tu na forum śmiecisz pijaczyno jedna.

# moherowy ninja

18.05.2012 21:34

Aneta - Twój poziom kultury i języka poraża.Tak się składa że jestem abstynentem, z tego co się orientuję Twój pryncypał wręcz przeciwnie.

# Kum

19.05.2012 07:33

#moherowy ninja napisał(a) 18.05.2012 21:34
Aneta - Twój poziom kultury i języka poraża.Tak się składa że jestem abstynentem, z tego co się orientuję Twój pryncypał wręcz przeciwnie.
Moherku może i jesteś abstynentem - niezbadane są wyroki Boskie - ale powiedz ile jest 2+2=?

REKLAMA

# moherowy ninja

20.05.2012 00:34

Poziom komentarzy jest tak prymitywny że aż dziw bierze że wiecie jak włączyć komputer a co dopiero skorzystać z internetu... Wasza lewacka gorliwość poraża.Czekam na kolejne prostackie wpisy.Ubaw mam z Was niezły ;)

# filcowy ninja :)

20.05.2012 07:41

Poziom komentarzy celowo został obniżony, aby zwolennicy PIS zrozumieli przekaz.

# Paola

20.05.2012 09:01

#filcowy ninja :) napisał(a) 20.05.2012 07:41
Poziom komentarzy celowo został obniżony, aby zwolennicy PIS zrozumieli przekaz.
Rozumiem filcowy, że cię ciągnie do tego moherowego, ale idźcie z tymi zalotami na stronę, żeby chociaż dzieci nie oglądały tej waszej miłości.

REKLAMA

# Tomo

20.06.2012 21:52

Jak "Mordziata" miała blaszak, to jakoś to znosili, ale że się jej poprawia, to nie mogą ścierpieć.... Mohery zawistne... Brawo Pani Mordziata(ksywka odziedziczona po poprzedniku we wcześniejszej lokalizacji sklepu).
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break