REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Forum Targówek

REKLAMA

# Bogdan

18.01.2013 20:12

Mam pytanie do Burmistrza, dlaczego od paru ładnych lat nic się nie robi przy górce w lasku od strony ul. Głębockiej?. Kiedyś samorząd Targówka wydał dużo pieniędzy na realizację w tym miejscu stoku narciarskiego i saneczkowego. Miały być kontynuowane dalsze prace po 2002 roku. I cisza. Może nie, nastąpiła dewastacja wybudowanych za nasze pieniądze ścieżek rowerowych w lasku bródnowskim. Dla przypomnienia, w latach 1999-2001 wybudowano w lasku 4 km ścieżek rowerowych i alejek dla pieszych z koszami i ławkami. Wybudowano na polanie drewniane miasteczko do zabaw dla dzieci oraz postawiono pewną liczbę urządzeń do rekreacji dla dorosłych. Myślę, że i w lasku bródnowskim można też doskonale biegać na nartach.

# Mieszkaniec Bródna

20.01.2013 16:08

Zdjęcie chyba zrobione jest w Lasku Bródnowskim. Tak, lasek jest doskonałym miejscem do jazdy na biegówkach. W Parku Bródnowskim też można wytyczyć trasy biegowe. Widziałem również narciarzy na biegówkach na Cmentarzu Bródnowskim. Ale pragnę przyłączyć się do "Bogdana", masę osób oblega górkę przy ul. Głębockiej w Lasku Bródnowskim. Dzieci i dorośli wykorzystują w tym miejscu dobre warunki śniegowe. Szkoda, że przez tych kilka lat nie było nic robione przy tej górce. Winę za to ponoszą radni Targówka, szczególnie ci wybrani na Bródnie. Są z PO, PiS i z tzw. grupy spółdzielców ze S.M. Bródno. Biorą co miesiąc z naszych podatków ponad 2500 zł na czysto do kieszeni, to powinni przypilnować Zarząd Dzielnicy aby coś dla zdrowia, rekreacji i sportu zrobił. Nawet taka prosta sprawa jak parking dla samochodów przy górce, jest przepełniony ale wystarczy odśnieżyć fragment asfaltowej jezdni przy górce, pozostałość dawnej ulicy Głębockiej i problem by był rozwiązany. Okazuje się, że to jest za dużo dla obecnych władz dzielnicy. Jest ich w Zarządzie pięciu, pięciu burmistrzów. Z samych nudów każdy z nich powinien złapać łopatę i odśnieżyć tą asfaltową jezdnię przy górce. Szczerze zachęcam.

# Lolobi

31.01.2019 16:28

Po co tam na górkach jeździc, skoro najlepszy dojazd jest do Wisły. 3h w aucie i jesteśmy w Beskidach :) Ja w tym roku z dzieciakami na ferie wpadłem uczyć się jazdy na nartach :) Polecam mocno wypożyczalnię nart i szkołę narciarską BC Cross :) bardzo fajni ludzie

REKLAMA

# ja z piontnicy

01.02.2019 13:03

ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła
i ni ma ., . .

# Neutralny Kot

24.05.2019 23:14

Musimy mieć w parlamencie jednego z nas!
Popieram Karskiego
https://imgur.com/a/WXClvfW

 tdx

13.01.2022 20:27

Nigdy nie jeździłem na nartach po Parku Bródnowskim. Nawet nie wiedziałem, że można. Człowiek uczy się całe życie... Nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam jeździć na nartach, zarówno i biegówkach, jak i nartach zjazdowych. Upatrzyłem sobie Szczyrk (pewnie jak większość z nas). Jest tam Beskid Sport Arena - ośrodek i dla uczących się jazdy, jak i tych, którzy już coś potrafią szusować. Poza tym w samym Szczyrku jest pełno ścieżek do uprawiania narciarstwa biegowego. Podobno ponad 60km! Może i w Wawie przydałoby się coś takiego. 4 km to coś od czego można zacząć :)

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA