REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

 platformers

07.01.2013 20:19

Panie Tumasz, nie siej pan zamętu. Kierowcy z Białołęki, także będą mieli dwa pasy przy wjeździe na przeprawę. Przyjmij pan do wiadomości, że Białołęka to nie tylko Tarchomin i Nowodwory. Po za tym bardziej chodzi o trasę S-8, ale to na pewno pan doskonale wie

 antyurzędnik

07.01.2013 21:54

Tylko jak ruszy remont to wjazdu na Grota z Modlińskiej nie będzie. Pozostanie jedynie Północny, który wtedy będzie zakorkowany przez Legionowo, Jabłonną.

 tarantula01

07.01.2013 23:07

O, a o co platformersowi chodzi?

REKLAMA

 tarantula01

07.01.2013 23:07

O, a o co platformersowi chodzi?

# peciak

08.01.2013 11:06

Platformers jak to platformers, myśli że wszystkie rozumy pozjadał, a inni patrzą i się z niego śmieją.

# wyborca

08.01.2013 14:12

Na Modlińskiej i Jagiellońskiej przed wjazdem na most stoi teraz sznur pojazdów.

REKLAMA

# Marcin

08.01.2013 17:30

cytat: "jadąc z Białołęki wjeżdżający będą mieli do dyspozycji tylko jeden pas, za to kierowcy z Targówka i Marek - dwa przy wjeździe na przeprawę."
tak to wygląda z punktu widzenia osoby, dla której Białołęka kończy się na Modlińskiej, a przecież ta zmiana ułatwia też przejazd przez most całej wschodniej części Białołęki

# plobo

10.01.2013 08:49

platformers napisał 07.01.2013 20:19
Panie Tumasz, nie siej pan zamętu. Kierowcy z Białołęki, także będą mieli dwa pasy przy wjeździe na przeprawę. Przyjmij pan do wiadomości, że Białołęka to nie tylko Tarchomin i Nowodwory. Po za tym bardziej chodzi o trasę S-8, ale to na pewno pan doskonale wie
Popieram przedmówcę: Białołęka to nie tylko Tarchomin i Nowodwory

 tarantula01

10.01.2013 22:50

Pomijając fakt, ze inicjały (WT) pod artykułem nie świadczą, że jestem autorem artykułu (widać niektórzy wszędzie mnie widzą), to trzeba przyznać, że S-8 przenosi obecnie znacznie większy ruch niż wjazd na most z Modlińskiej/Jagiellońskiej.
Zawnioskowałem http://radny.com.pl/dok2kadencja/pisma2-s8/t-i-m_modlinska130111wjazd.pdf
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

REKLAMA

 tarantula01

10.01.2013 22:50

Pomijając fakt, ze inicjały (WT) pod artykułem nie świadczą, że jestem autorem artykułu (widać niektórzy wszędzie mnie widzą), to trzeba przyznać, że S-8 przenosi obecnie znacznie większy ruch niż wjazd na most z Modlińskiej/Jagiellońskiej.
Zawnioskowałem http://radny.com.pl/dok2kadencja/pisma2-s8/t-i-m_modlinska130111wjazd.pdf
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

# Dariusz

11.01.2013 15:06

ależ ma Pan wysokie mniemanie o sobie - to takie mniemanie małomiasteczkowe a kimże Pan jest

# abrakadabra

16.01.2013 12:40

Dobra robota! Od razu korki mniejsze. To przecież było nielogiczne, żeby poboczna ulica miała 2 pasy, a główna droga ekspresowa 1! Teraz też jest oczywiście spowolnienie przed mostem, ale nie ma już korka do Głębockiej.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA