REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

 platformers

07.01.2013 20:19

Panie Tumasz, nie siej pan zamętu. Kierowcy z Białołęki, także będą mieli dwa pasy przy wjeździe na przeprawę. Przyjmij pan do wiadomości, że Białołęka to nie tylko Tarchomin i Nowodwory. Po za tym bardziej chodzi o trasę S-8, ale to na pewno pan doskonale wie

 antyurzędnik

07.01.2013 21:54

Tylko jak ruszy remont to wjazdu na Grota z Modlińskiej nie będzie. Pozostanie jedynie Północny, który wtedy będzie zakorkowany przez Legionowo, Jabłonną.

 tarantula01

07.01.2013 23:07

O, a o co platformersowi chodzi?

REKLAMA

 tarantula01

07.01.2013 23:07

O, a o co platformersowi chodzi?

# peciak

08.01.2013 11:06

Platformers jak to platformers, myśli że wszystkie rozumy pozjadał, a inni patrzą i się z niego śmieją.

# wyborca

08.01.2013 14:12

Na Modlińskiej i Jagiellońskiej przed wjazdem na most stoi teraz sznur pojazdów.

REKLAMA

# Marcin

08.01.2013 17:30

cytat: "jadąc z Białołęki wjeżdżający będą mieli do dyspozycji tylko jeden pas, za to kierowcy z Targówka i Marek - dwa przy wjeździe na przeprawę."
tak to wygląda z punktu widzenia osoby, dla której Białołęka kończy się na Modlińskiej, a przecież ta zmiana ułatwia też przejazd przez most całej wschodniej części Białołęki

# plobo

10.01.2013 08:49

platformers napisał 07.01.2013 20:19
Panie Tumasz, nie siej pan zamętu. Kierowcy z Białołęki, także będą mieli dwa pasy przy wjeździe na przeprawę. Przyjmij pan do wiadomości, że Białołęka to nie tylko Tarchomin i Nowodwory. Po za tym bardziej chodzi o trasę S-8, ale to na pewno pan doskonale wie
Popieram przedmówcę: Białołęka to nie tylko Tarchomin i Nowodwory

 tarantula01

10.01.2013 22:50

Pomijając fakt, ze inicjały (WT) pod artykułem nie świadczą, że jestem autorem artykułu (widać niektórzy wszędzie mnie widzą), to trzeba przyznać, że S-8 przenosi obecnie znacznie większy ruch niż wjazd na most z Modlińskiej/Jagiellońskiej.
Zawnioskowałem http://radny.com.pl/dok2kadencja/pisma2-s8/t-i-m_modlinska130111wjazd.pdf
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

REKLAMA

 tarantula01

10.01.2013 22:50

Pomijając fakt, ze inicjały (WT) pod artykułem nie świadczą, że jestem autorem artykułu (widać niektórzy wszędzie mnie widzą), to trzeba przyznać, że S-8 przenosi obecnie znacznie większy ruch niż wjazd na most z Modlińskiej/Jagiellońskiej.
Zawnioskowałem http://radny.com.pl/dok2kadencja/pisma2-s8/t-i-m_modlinska130111wjazd.pdf
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

# Dariusz

11.01.2013 15:06

ależ ma Pan wysokie mniemanie o sobie - to takie mniemanie małomiasteczkowe a kimże Pan jest

# abrakadabra

16.01.2013 12:40

Dobra robota! Od razu korki mniejsze. To przecież było nielogiczne, żeby poboczna ulica miała 2 pasy, a główna droga ekspresowa 1! Teraz też jest oczywiście spowolnienie przed mostem, ale nie ma już korka do Głębockiej.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA