REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Kocur

04.09.2024 12:50

Przepraszam wszystkich z Białegostoku, z których sobie dworowałem za ich niesławny kibel. "bezdomni, którzy często nie mają gdzie załatwiać swoich potrzeb fizjologicznych a także zadbać o podstawową higienę, czy zwyczajnie napić się wody." komuś OSTRO obecna temperatura mózg zlasowała albo żyją w jakimś wymiarze równoległym.

# Rumcajs

04.09.2024 23:01

Kibel dla meneli za 800 tysięcy. Czy na tego rodzaju szaleństwo nie ma jakiegoś paragrafu, bo albo się komuś zera pomyliły albo to jakieś wariactwo, albo celowe działanie. Czas zlikwidować gectzw budżety obywatelskie bo mają one tyle z obywatelskości co z obywatelskim charakterem miała milicja obywatelska w PRL. Ale co ja mówię, nawet w PRL takich numerów nie było.

# adsadsdsa

06.09.2024 13:22

#Kocur napisał(a) 04.09.2024 12:50
Przepraszam wszystkich z Białegostoku, z których sobie dworowałem za ich niesławny kibel. "bezdomni, którzy często nie mają gdzie załatwiać swoich potrzeb fizjologicznych a także zadbać o podstawową higienę, czy zwyczajnie napić się wody." komuś OSTRO obecna temperatura mózg zlasowała albo żyją w jakimś wymiarze równoległym.
Srają pod ścianą - źle. Srają w kiblu - źle. To gdzie mają srać i napić się wody? Chyba że chciałbyś otworzyć dla nich Treblinkę...

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA