REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# maxx

18.02.2015 09:57

chora sytuacja....
Platformersi: "w Polsce musi wzrosnąć dzietność"
Walnijcie się w te puste łby polityczne!
Panie Burmistrzu!
Przed wyborami obiecywał Pan: "do 2017 rozwiążemy problem przedszkoli" - artykuł w Echu z 12.11.2014r.
Czas leci.....

# kaszanka

18.02.2015 19:26

ciemniaku głosowały na PełO
to teraz maja za swoje

# oburzonamama

25.02.2015 23:09

Zielona Białołęka została bez miejsc dla trzylatków!!!!!! Przedszkole na hemara jako jedyne na Białołęce nie otworzy grupy trzylatków.To skandal!!!!!!!!

REKLAMA

# ZZielonej

26.02.2015 00:27

Zameldujecie się to będziecie mieć przedszkola. Jakie blachy królują na Skarbka i Lewandowie??? Podatki to w Lubartowie i Supraślu, a przedszkola i szkoły to w Warszawie.

# tomasz

26.02.2015 09:39

Dobre sobie! całe życie mieszkam w Warszawie tu płacę podatki, mam trójkę dzieci i co? Moje dzieci będą musiały się tułać od świtu po całej Warszawie bo nie ma możliwości żeby chodziły do jednego przedszkola. Dlaczego? Bo nagle okazuje się że jest za mało miejsc. Gmina doskonale o tym wiedziała dawno ustawa przedszkolna nie weszła w życie wczoraj) i olała sprawę. Chwalą się ze budują nowe przedszkola tylko że nie dbają o to co jest Teraz. Za 5-10 lat przedszkola będą stały puste a będzie brakować szkół. A dzieci obecnie trzyletnie których rodziców nie stać na placówkę prywatną będą mieli problemy z edukacją bo de facto dzieci te mają zabraną szansę na porządna edukację przedszkolna która jest bardzo ważna. Pójdą do przedszkola jako 4 latki a jako 6 latki do szkoły czyli zostanie im rokw przedszkola bo 5 łatki to teraz taka pseudo zerówka. Dlaczego Gmina nie zabezpieczyła brakujących miejsc w przedszkolach przez dofinansowanie do placówek prywatnych których jest bardzo dużo??

# ZZielonej

26.02.2015 20:23

Gmina nie zabezpiecz, bo nie ma gminy

REKLAMA

# olka9

12.03.2015 17:16

Dlaczego nie pomyślicie o oddaniu dziecka do prywatnego przedszkola? W państwowym przedszkolu często dzieci są gorzej traktowane niż w tych prywatnych. Nasze dzieci chodzą do kangurka: http://www.kangurek-klub.pl/ Uczą się poprzez zabawę i naprawdę cieszą się, gdy mają iść rano do przedszkola.

# Matka

17.03.2015 16:08

Pan burmistrz to wiele obiecywał. Obiecywał jednozmianową SP 356 i szedł w zaparte aż do września, jak już było wiadomo, że nic z tego. Obiecywał stronę internetową szkoły, że gotowa i ruszy na początku roku szkolnego, w efekcie musieli ją zrobić Rodzice, bo nie było żadnej platformy wymiany informacji... Dlatego i w kwestii budowy przedszkoli i zapewnienia miejsc mu nie wierzę.

 kasik2

19.03.2015 09:58

Smutne jest to ,ze przyrost naturalny jest mały a i tak rzucane są kłody pod nogi matkom i wiązanie im rąk!!! Kiedy wreszcie ktoś pomyśli poważnie o przyszłości dzieci i ich rodziców? Niestety żeby dostać się do państwowego przedszkola trzeba czasem cudu...Na szczęście jest bogata oferta przedszkoli niepublicznych,można znaleźć naprawdę dobre i wcale nie drogie! Ja posłałam już moją 2 córeczkę do przedszkola Inspiracja na ul.Mehoffera i nie chcą mi do domu wracać;) a i co do pieniążków to mają dobra ofertę a z racji tego ,że chodzi 2 to mam jeszcze taniej:)

REKLAMA

# Kids Love Dreams

30.06.2015 17:23

Zapraszamy dwulatki i trzylatki do naszego dwujęzycznego przedszkola https://www.facebook.com/kidslovedreams :)

# kaszanka

30.06.2015 21:11

nie ma takiej strony

# Kids Love Dreams

01.07.2015 08:57

Tworzymy grupę 3-latków o profilu językowym, jeden z wychowawców przez cały dzień mówi do dzieci tylko w języku angielskim :) Wyżywienie w cenie czesnego, własna kuchnia :) https://www.facebook.com/kidslovedreams 22 676 68 91
Zapraszamy

REKLAMA

# Oferta specjalna

15.07.2015 23:07

Czy to prawda że w Kids Love Dreams jest jakaś specjalna oferta dla 3 latków, które nie dostaly się do przedszkola, dostałam taką informację u nas w Urzędzie ?
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024