REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# cobra22

13.01.2012 21:16

dlaczego urzędnicy nie ponoszą konsekwencji za niedopatrzenia i błędne decyzje np. w m.p.z.p.?

# max

16.01.2012 20:47

O co chodzi? Auta wyjeżdżające z parkingu "na błocku" będą miały myjnię tuż pod nosem. A tak na marginesie. Czy ktokolwiek poniósł odpowiedzialność za wydanie pozwolenia na użytkowanie budynków os.Pod Dębami bez zapewnienia wymaganej ilości miejsc postojowych? Z tego co mi wiadomo chyba nikt i to jest najsmutniejsze.

# Osiedle Pod Debami

17.01.2012 12:42

Ta Pani dzięki mieszkańcom tego osiedla została radną. Wodę z mózgów robiła swoim sąsiadom. Nic nie może i nic nie robi dla nich. Ale pamięć mieszkańców jest mocna i za... no już niedługo będziemy pamiętać jak skreślać przy wyborach. Pani już nawet nie podziękujemy , no bo za co ? Za nic ?

REKLAMA

# mip

21.01.2012 08:20

Przepełnienie nastąpiło w mózgach ludzi, którzy kupili mieszkania na tym badziewnym, kartonowym osiedlu. Szukając mieszkania w 2003/4 roku bylłem też na tym "czymś" i zrezygnowałem od razu m.in., ale nie tylko, ze względu na brak parkingu - ta sprawa była już wtedy widoczna gołym okiem. Teraz jest larum i zgrzytanie zębów, a sami są ludzie sobie winni.

# obywatel ec

24.01.2012 13:40

Należy tu rozdzielić dwie sprawy:
1) dlaczego ktoś odebrał budowę bez wymaganych prawem miejsc parkingowych i nie poniósł konsekwencji...
2) z tekstu wynika, że ktoś chcę sobie wybudować myjnie na własnej ziemi - a więc dlaczego mamy zabraniać komuś dysponowania swoją własnością!!! Jeżeli ta ziemia nie jest miasta to powinien mieć do tego święte prawo!

# KIK

26.01.2012 08:45

Mieszam na tym osiedlu od 3 lat, idealne dla rodzin z małymi dziecmi, wyjscie z osiedla do parku i lasu, gdzie można spacerować Sytuacja z miejscami do parkowania jest taka sama jak w całej Warszawie w tzw blokowiskach. A tak prawdę mówiąc ludzie chcą miejsc parkingowych za darmo tuż przy domu bo myślą, że od miasta im się należy- Na parkingu nad Galerią Pod Dębami są wolne miejsca ale trzeba za to płacić. Przy kościole jest duży parking / pusty/ niech proboszcz zezwoli na parkowanie swoim parafianom - pewnie nie.

REKLAMA

# mikuś

26.01.2012 20:05

Jak ktoś ma dobrych protektorów to może zbudować osiedle bez parkingu i myjnię z wyjazdem na środek ronda lub na zatokę autobusową.

# ada

02.03.2013 22:41

Osiedle ok, po prostu ludzie miejsc postojowych nie kupili w garażu.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024