REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# tomeck

08.09.2020 10:41

Nie żebym kpił czy się nabijał, ale niech mi ktoś normalnie po ludzku (bez spiny i wyzywania anty PO - PiS, rzeczowo, z argumentami etc.) wytłumaczy, jakie to wybitne osiągnięcia ma śp. Pan Kaczyński, żeby aż muzeum budować?

# Bummm

08.09.2020 10:53

#tomeck napisał(a) 08.09.2020 10:41
Nie żebym kpił czy się nabijał, ale niech mi ktoś normalnie po ludzku (bez spiny i wyzywania anty PO - PiS, rzeczowo, z argumentami etc.) wytłumaczy, jakie to wybitne osiągnięcia ma śp. Pan Kaczyński, żeby aż muzeum budować?
Albowiem ponieważ poległ był.

 Adomi

08.09.2020 12:19

pewnie znowu z tego tylko klotnie polityczne beda. Jakos sie przyzwyczailem do tego, ze wszystko co jest zwiazane z Lechem Kaczynskim wywoluje sporo kontrowersji. O drazu uprzedzam, ze ani nie jestem za rzadem ani za opozycja. Po prostu widze, ze jak powstaje jakas dyskusja na temat ulicy, teraz pomnika Lecha Kaczynskiego, to zaraz robi sie wokol tego burza. A w Polsce naprawde nie brakuje wielu problemow. Nie wiem czy pomnik jest tutaj kluczowy. Jak bedzie, to ok. Jak nie bedzie, to też ok. Dla mnie tutaj nie ma to wiekszego znaczenia, poniewaz dostrzegam, ze w Polsce sa naprawde o wiele gorsze klopoty

REKLAMA

# Muzealnick

08.09.2020 13:57

#tomeck napisał(a) 08.09.2020 10:41
...jakie to wybitne osiągnięcia ma śp. Pan Kaczyński, żeby aż muzeum budować?
No przecież właśnie po to muzeum ma być wybudowane, żebyśmy mogli tam pójść i dowiedzieć się o tych osiągnięciach.

 Taltos2

08.09.2020 14:20

Miał genialnego brata Jarosława

# taktojest

08.09.2020 16:01

Adomi napisał 08.09.2020 12:19
pewnie znowu z tego tylko klotnie polityczne beda. Jakos sie przyzwyczailem do tego, ze wszystko co jest zwiazane z Lechem Kaczynskim wywoluje sporo kontrowersji. O drazu uprzedzam, ze ani nie jestem za rzadem ani za opozycja. Po prostu widze, ze jak powstaje jakas dyskusja na temat ulicy, teraz pomnika Lecha Kaczynskiego, to zaraz robi sie wokol tego burza. A w Polsce naprawde nie brakuje wielu problemow. Nie wiem czy pomnik jest tutaj kluczowy. Jak bedzie, to ok. Jak nie bedzie, to też ok. Dla mnie tutaj nie ma to wiekszego znaczenia, poniewaz dostrzegam, ze w Polsce sa naprawde o wiele gorsze klopoty

na tym to wszystko polega żeby nie dostrzegać żadnych problemów i kłopotów a zajmować się "głupotami" czy sprawami nikomu niepotrzebnymi. Kasa pójdzie, z ludzi się ściągnie będzie git..

REKLAMA

# Wal

08.09.2020 18:07

Bez przesady! !

# PussyAnnihilator1969

09.09.2020 12:38

SUPER!!! NAJWYBITNIEJSZYM POLAK OSTATNICH LAT ZASŁUGUJE NA NAJWSPANIALSZE MUZEUM. KTO JEST PRZECIW - NIE JESTEŚ POLAKIEM!!! TYLKO PIS! NAPRZÓD PANIE PREZESIE!!!
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024