REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# Kolo

12.02.2024 23:48

Co niektórzy chcieli być cwanszy i przecwaniakowali. Na własne życzenie zafundowali sobie skansen i teraz nie tylko nie wymienia okna, rynny, nie pomaluja balustrady, nie zamontuje daszka nadcwejsvuem etc to nawet nie postawią budy dla psa czy karmnika. Nie mówiąc o placu zabaw czy postawieniu ławki etc. I bardzo dobrze - niech to będzie przestrogą dla innych którzy by chcieli "mieć ciastko i zjeść ciastko". Coś jest zawsze za coś i myślę, że już niedługo będą pluć sobie w brodę. Te budynki są generalnie dość kiepskiej jakości i wymagają dużych nakładów inwestycyjnych. Zamieszkują je głównie starsi ludzie i już teraz mają problem z remontami. Teraz koszty wzrosną wykladniczo, bo wszystko trzeba uzgadniać z konserwatorem, w tym konkretny rodzaj materiałów. A to kosztuje i to bardzo dużo. W efekcie zrobia się z tych budynków slumsy. I dobrze. Niech to będzie nauczka na przyszłość dla podobnych pomysłów.

# Arpa61

16.02.2024 10:52

Krótko; miałem zaszczyt poznać Bohdana Lacherta. Ale to inna historia. Pozdrawiam mieszkańców dzielnicy Muranów. Wszystkich.

# Kolo

18.02.2024 18:57

A ja byłem na koncercie Michaela Jacksona i miałem paszport Polsatu. I co w związku z tym.

REKLAMA

# Ktoś

09.03.2024 11:50

I bardzo dobrze.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA