REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# bbb

18.12.2015 10:34

taaaa... pewnie znowu powiedza, ze most niepotrzebny! aglomeracja Warszawska, gdzie odleglosci miedzy mostami mierzy sie w dziesiatkach kilometrow (nawet po wybudowaniu POW). sama Warszawa, gdzie w tej chwili mozna chyba z 10km przejechac wzdluz brzegu i nie napotkac mostu! kiedy bedzie ten most na Zaporze budowany? jak sie tak zapcha, ze pd-wsch Wawy bedzie jechac do pracy 2h, a miejscowosci podwarszawskie 3? czy te madre glowy nie maja wgladu w papierki ile ile pozwolen na budowe powydawali? nie zaswitala im mysl, ze ci ludzie, jak sie osiedla, beda musieli jakis do pracy/na uczelnie dojezdzac? zero myslenia przyszlosciowego!

# Słoik

24.12.2015 01:59

Oczywiście,że brakuje bardziej mostów na obrzeżach Warszawy niż w Centrum,przydałby się most na zaporze jak również na wysokości Jabłonna - Łomianki........

# non possumus

27.12.2015 08:31

A ja zastanawiam sie nad sensem tego mostu. Jest trasa terespolska za kilka lat powstanie POW. Po co tworzyc nowa szeroką arterie przecinajaca letniskowo kameralny wawer? wiem ze ta wypowiedzia naraze sie wielu ale do szzewskiej pasji doprowadzaja mnnie kilometrowe korki pojedynczych kierowców których mozna by zmiescic w kilku autobusach lub dwóch skm kach. Nie chce tego mostu ani tym bardziej zmiany zwolenskiej czy zeganskiej w jakies quasi autostradowe szerokopasmowe drogi.

REKLAMA

# miłośnik_motyk

29.12.2015 07:58

#non possumus napisał(a) 27.12.2015 08:31
A ja zastanawiam sie nad sensem tego mostu. Jest trasa terespolska za kilka lat powstanie POW. Po co tworzyc nowa szeroką arterie przecinajaca letniskowo kameralny wawer? wiem ze ta wypowiedzia naraze sie wielu ale do szzewskiej pasji doprowadzaja mnnie kilometrowe korki pojedynczych kierowców których mozna by zmiescic w kilku autobusach lub dwóch skm kach. Nie chce tego mostu ani tym bardziej zmiany zwolenskiej czy zeganskiej w jakies quasi autostradowe szerokopasmowe drogi.
Możesz nie chcieć, ale to się stanie faktem po otwarciu tunelu i Al. Dzieci Polskich do Starej Miłosny. Most jest potrzebny dla ruchu lokalnego, bo teraz ludzie jadą po kilkanaście kilometrów do Siekierkowskiego. POW nie rozwiąże tego problemu bo cały czas Wawer będzie korkowany przez samochody z Wesołej, Starej Miłosny i z kierunku Mińska Mazowieckiego. Oni będą mieli do POW za daleko.
I nie wszyscy mogą jeździć komunikacją miejską. Jak podwozisz dziecko do przedszkola w Wawrze, drugie dziecko do szkoły na Gocławiu i żonę do Centrum, a następnie sam jedziesz na Bielany to nic dziwnego że na jakimś odcinku w samochodzie jest sam kierowca.

# Jyt

29.12.2015 08:30

#non possumus napisał(a) 27.12.2015 08:31
A ja zastanawiam sie nad sensem tego mostu. Jest trasa terespolska za kilka lat powstanie POW. Po co tworzyc nowa szeroką arterie przecinajaca letniskowo kameralny wawer? wiem ze ta wypowiedzia naraze sie wielu ale do szzewskiej pasji doprowadzaja mnnie kilometrowe korki pojedynczych kierowców których mozna by zmiescic w kilku autobusach lub dwóch skm kach. Nie chce tego mostu ani tym bardziej zmiany zwolenskiej czy zeganskiej w jakies quasi autostradowe szerokopasmowe drogi.

Nie no jasne najlepiej nic nie robić. Samochodów przybywa a dróg i mostów niech będzie tyle samo. A co do korków to uważam że ludzie się powinni przesiąść w komunikację ale w centrum Warszawy gdzie jest kilkanaście linni a nie na obrzeżach.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy