REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Wjwifif

11.10.2023 13:49

Nic się nie zmieni to bialomeka! Bialomeka to stan umysłu!

# lokals

12.10.2023 15:56

Patodzielnica ze śmierdzącą czajką!

# jedwabiście

13.10.2023 11:47

mnie zastanawia wybór zdjęć do artykułu...
ma być bardziej zielono a zdjęcia z zimy lub później jesieni kiedy na drzewach nie ma liści...

REKLAMA

# UlaS

13.10.2023 15:38

Wszystko jest robione bez planu, byle gdzie i byle jak, żeby tylko liczba zasadzonych drzewek się zgadzała.
We wskazanym w artykule obszarze do nasadzeń przez ostatnie półtora roku według mojej wiedzy zostało wyciętych co najmniej 20 drzew, które pięknie rosły 2-3 lata, co stało się prawdopodobnie w wyniku błędnych nasadzeń lub wandalizmu.
Mieszkam obok ratusza Białołęka i często spaceruję w okolicy z psem.
Kilka dni temu zauważyłam, że na Modlińskiej między Sąsiedzką a Podróżniczą
zniknęło ok. 10 drzew posadzonych dwa trzy lata temu wzdłuż linii lasu, co samo w sobie jest idiotyzmem.
Zostały wycięte; pozostała połowa.
Półtora roku temu zostało wyciętych 9-10 drzew po przeciwnej stronie ulicy, przed komisem samochodowym,
co zgłosiłam straży miejskiej i policji.
Czy teraz to też był akt wandalizmu i czy został zgłoszony odpowiednim służbom? Tego nie wiem.
Stwierdzam, że jest to tzw. głupiego robota i nasze wspólne pieniądze wyrzucane w błoto: sadzić nowe drzewa, pielęgnować i pozwolić, żeby ktoś to zniszczył po 2-3 latach.
Krew się we mnie burzy, gdy czytam, że wzdłuż Modlińskiej mają być nowe nasadzenia drzew, które być może znowu zostaną wycięte, żeby zrobić miejsce nowym. A sprawa zostanie umorzona z powodu niewykrycia sprawcy.
Jest to totalna niegospodarność, która na pewno nie wpłynie pozytywnie na walkę z zanieczyszczeniami i z globalnym ociepleniem. Wszystko należy robić z planem i z głową, szczególnie gdy wydaje się pieniądze wspólne, a nie własne.

# Nienienie

23.10.2023 14:05

Nic się nie zmieni jeżeli dzielnicą będzie rządził ten sam burmistrz co teraz. Burmistrz i jego zespół w tym ta ruda Pani, którą już raz odwołali z radnej, ale Pani znowu się dostała jakoś nie wiem, równolegle sesje robiła. Oni są do natychmiastowej wymiany! W radzie dzielnicy osoby z białołęckich nożnych zabaw dziecięcych typu agape itd...do wymiany władze dzielnicy!!
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024