REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Grypa typu A co zrobić?

# angela

16.12.2022 09:08

Dopadła nas grypa i co teraz? nie mam sił nawet wsiąść do samochodu a co dopiero mówić o prowadzeniu i czekaniu w kolejce do lekarza - znacie jakiegoś sensownego lekarza który przyjmuje online i moze przepisac receptę na antybiotyk? grypa potwierdzona testami.

# lelek

19.12.2022 10:13

o kurczę to faktycznie słabo! duzo zdrówka, a może jakas telekonsultacja u lekarza? coś takiego mogłoby być wygodne dla ciebie tym bardziej że masz testy potwierdzone.

# raja

21.12.2022 12:09

nie korzystałam ale jak będe miała potrzebę to przetestuję.

REKLAMA

# angela

26.12.2022 15:13

Dziękuję wam wszystkim za namiary spróbuję podzwonić, bo nic lepiej się nie czuję.

# bunio

20.01.2023 11:18

No to faktycznie ciekawe rozwiązanie z tym med24, jak będę miała potrzebę to skorzystam :D

# amigos

23.02.2023 11:52

Zdecydowanie polecam, ja leczę się online kiedy tylko mogę bo szkoda mi czasu na dojazdy i póki co się sprawdza.

REKLAMA

# janekee

29.03.2023 19:04

Też słyszałem o tym med24 ale nie korzystałem jeszcze.

# calabria

31.03.2023 14:15

nie miałam okazji jeszcze korzystać z med24 ale przewijają mi się czasami ich reklamy na fb :)

# porecka

25.10.2023 11:38

Jeśli cenisz sobie kameralną atmosferę, Medivita oferuje spokojne i przyjazne otoczenie dla każdego pacjenta.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break