REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

mieszkanie do sprzedania na Książkowej

# jg

23.05.2003 10:07

Czy może ktoś wie lub zna osobę, która chce sprzedać mieszkanie 54,9 m na ksiażkowej na parterze??? Jestem zainteresowana a nie znam bliższych namiarów.

# Dorota od Michasia

27.05.2003 21:51

A może ktoś wie cos na temat pustego mieszkania na Ksiązkowej 9 g, na VI piętrze nad modą dziecięcą?

# Vladymir

27.05.2003 23:28

A co, kupisz ? Za co, za budżetową pensyjkę swojego męża ?

REKLAMA

# aza

28.05.2003 09:38

Dorota, Vladymir, a co z DW?

# Dorota od Michasia

28.05.2003 10:44

Ponieważ Michał będzie jeździł ze mną autobusem do miasta (przedszkole), więc wolałabym obejść się bez przesiadek, ale oczywiście to są tylko luźne pomysły. Mój mąż robi się coraz bardziej sfrustrowany i pewnie niedługo wogóle zrezygnuje z pracy, bo lepiej nic nie zarabiać, niz zarabiać mało ;)))

# Vladymir

28.05.2003 23:50

Dorota, za ten obrzydliwy post jutro rozwód !!!! Szukaj frajera z grubszą kasą, jeśli nie umiesz uszanować mnie, pomimo moich kiepskich zarobków, to idź do Staraka, on cię ugości na weselu w Wilanowie.

REKLAMA

# Dorota od Michasia

29.05.2003 09:03

Eeeee, mężu nie przesadzaj ;))) Przecież ja zarabiam jeszcze mniej niż ty, a jak stracę pracę za drugą ciążę, to w ogóle... Z naszych skromnych "diet" potrafię jakoś wyżywić i ubrać naszą czwórkę, więc chyba nie jest tak źle. Dlatego buziaczek, Vladymirze i nie kłóćmy się o głupią forsę :)))))))))))

# nickx

29.05.2003 10:00

Dorota , przecież Ty masz poważny fach. Vladymir głowa do góry, skoro jesteś męską odmianą Azy nie sądzę, żeby Aza czepiała się o takie rzeczy. Bywa gorzej.

# Rozsądek

29.05.2003 10:12

Starak, Starak czy ja skądś znam to nazwisko....... ?

REKLAMA

# aza

29.05.2003 10:42

Aza w ogóle się nie czepia, jak już napisała jest potulna jak baranek, ewentualnie milusia jak owieczka :)
Dorocie i Vladymirowi złożyła życzenia zdrowia i szczęścia aż po ZŁOTE GODY!!! a może nawet i dłużej :)

# aza

29.05.2003 10:49

a już na pewno nie "czepia" się cudzych mężów
AMEN

# Vladymir

31.05.2003 00:07

Na razie mamy drewniane gody, czyli 5te, a czy jestem męską odmianą Azy ? Chyba, tak, bo się z Nią identyfikuję w każdym calu, poza dwoma sprawami: Aza nie lubi Matrixa, a ja uważam, że motorem jeżdźą jedynie jednokomórkowcy, bo robia tylko jeden slad na jezdni. Aza, fakt, że jeżdzisz motorem nie p-rzeszkadza mi, bo bardzo pozytywnym odbiorze Twojej osobowości, bo każda reguła ma wyjątki :))

REKLAMA

 gewri

16.01.2024 16:01

Wybrałem https://serwery1.pl/wynajem-mieszkan-i-ich-ceny/ gorąco polecam.

 mato

26.03.2024 14:25

Wybrałem http://drzwi-omega.pl/dlaczego-warto-mieszkac-na-nowym-osiedlu/ dobra oferta.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy