REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Mieszkania warszawa rynek pierwotny

 987mat

29.04.2016 14:57

Pilnie szukacie dobrego mieszkania w Warszawie ? Zobaczcie na http://ronson.pl/inwestycje/ idealne mieszkania w nowoczesnym budownictwie i świetnej okolicy w Warszawie, niesamowicie dobre ceny !

# megan

15.05.2016 17:55

Długo nie szukałam, u mnie podstawowym kryterium jest niska cena, bo nie chcę spłacać latami mieszkania, dlatego wybrałam kawalerkę na osiedlu Zielona Dolina, zawsze potem mogę ją korzystnie wynająć jeśli coś się zmieni w mich planach.

# kserus

18.05.2016 09:32

W Radzyminie macie piękne osiedle o nazwie Akacjowa Aleja - tam mieszkania po 200 tysięcy tańsze niż w Wawie, a za to jaki standard. Więcej zieleni, fajne otoczenie, bliskość lasu, zalewu i nie tylko. Ale ogólnie ludzie coraz mniej chętnie mieszkają w stolicy. Raczej wszyscy nastawiamy się na życie poza miastami i to akurat logiczne.

REKLAMA

 Wertyui

18.05.2016 09:42

też właśnie myślę o przeprowadzce, ale nie wiem, która dzielnica jest najlepsza w Warszawie. A Wy co myślicie? Jaka według Was jest najlepsza do życia? Bo kompletnie nie wiem na co się zdecydować, a czas ucieka

# malwaik

20.05.2016 09:27

Jeśli chcesz mieszkać w rozwijającej się dzielnicy zamieszkanej głównie przez młodych ludzi postaw na Białołękę i osiedle Zielona Dolina, ceny też są tu bardzo atrakcyjne.

# malwina

30.05.2016 15:02

Szukam mieszkania na Ursusie, mam kilka propozycji- niestety pan pośrednik ewidentnie nie stoi po mojej stroniei na każde namawia, zgłupiałam już. Prawie już na akcie siedziałam, ale w pore sie wycofałam, nieźle bym przepłaciła.
Szukam 35 m2 w nowym budownictwie , mało jest ofert. Jak już to mam wrażenie że pośrednik w komitywie ze sprzedającym. Co radzicie ?

REKLAMA

# korter

31.05.2016 09:20

W Radzyminie zamiast 8k, zapłacisz ponad 4k za metr na Akacjowej Alei - jednym z ładniejszych osiedli w okolicy. Moim zdaniem takie przepłacanie tylko po to, żeby mieszkać w Wawie, jest totalnie pozbawione sensu. Pytanie - jakie macie oczekiwania, z której strony Wawy pracujecie. Tym bardziej, że jednak w okolicy Radzymina macie zalew, las, mnóstwo atrakcji. Po co komu tłok stolicy?

# korter

09.09.2016 09:22

Potwierdzam. Takie są aktualnie różnice w stawkach - kosmicznie wysokie. To zupełnie pozbawione logiki. I pewnie z tego powodu tak wielu Polaków z Wawy zwyczajnie ucieka, wybieramy mniejsze miejscowości, żeby móc normalnie żyć, bez opierania wszystkiego na spłacaniu kredytu. Czy nie wszyscy o tym marzymy?

# metkas

20.10.2016 09:27

Mieszkania z 5 etapu akacjowej alei już można kupować. Zamiast pytać o takie info na forach, dzwońcie lepiej do developerów. Przecież logiczne, że Wam przekażą wszystko, co nie? A ogólnie przez developera to wszystko jest naprawdę do ogarnięcia bardzo szybko. Pewnie mieszkania bardzo szybko zostaną przejęte...

REKLAMA

# Dywan

20.10.2016 11:39

#korter napisał(a) 09.09.2016 09:22
Potwierdzam. Takie są aktualnie różnice w stawkach - kosmicznie wysokie. To zupełnie pozbawione logiki. I pewnie z tego powodu tak wielu Polaków z Wawy zwyczajnie ucieka, wybieramy mniejsze miejscowości, żeby móc normalnie żyć, bez opierania wszystkiego na spłacaniu kredytu. Czy nie wszyscy o tym marzymy?
Głupoty piszesz. Po pierwsze gro ludzi ucieka z podwarszawskich wsi by osiedlać się w Warszawie. Mają dość codziennego stania w korku itd. Różnicę w cenie oddasz i tak w benzynie na dojazdach.
Wole trochę więcej płacić kredytu niż mieszkać w zapyziałym Radzyminie.

# Dywan

20.10.2016 11:41

#metkas napisał(a) 20.10.2016 09:27
Pewnie mieszkania bardzo szybko zostaną przejęte...
Przejęte przez kogo ? Chyba sprzedane.
Przejąć można coś za darmo po pozytywnym wyroku sądowym.
Mieszkań się nie przejmuje tylko kupuje.

# korter

24.10.2016 09:33

Czy ktoś ma już zarezerwowane mieszkanie w Radzyminie na nowym etapie Akacjowej Alei? Wiadomo jest kiedy te mieszkania będą gotowe pod zamieszkanie w nich? Szukamy w okolicy wawy atrakcyjnego osiedla tylko jak na razie daleko nam do ostatecznych decyzji. Macie jakieś pomysły?

REKLAMA

# Klara37

12.11.2016 20:40

Do przedmówczyni 2 posty wyżej: ludzie uciekają z Warszawy do pobliskich mniejszych miast (np. Grodzisk Mazowiecki), bo ich nie stać na komfort, a nie chcą gnieść się w kawalerkach czy małych mieszkaniach 2-pokojowych. Dużo moich znajomych, z którymi chodziłam do liceum czy studiowałam uciekło z Warszawy, wybudowali się gdzieś na przedmieściach, albo kupili duże mieszkania czy segmenty w pobliskich miastach. Np. w Grodzisku w cenie mieszkania 2-pokojowego na Wilanowie możesz kupić nowy segment mieszkalny, 2-kondygnacyjny. Makbud ma świetne mieszkania i domy, w dobrej lokalizacji i niedrogie. A dojazd do Warszawy nie sprawia dużo problemów.

# Dywan

13.11.2016 08:50

#Klara37 napisał(a) 12.11.2016 20:40
Do przedmówczyni 2 posty wyżej: ludzie uciekają z Warszawy do pobliskich mniejszych miast (np. Grodzisk Mazowiecki), bo ich nie stać na komfort, a nie chcą gnieść się w kawalerkach czy małych mieszkaniach 2-pokojowych. Dużo moich znajomych, z którymi chodziłam do liceum czy studiowałam uciekło z Warszawy, wybudowali się gdzieś na przedmieściach, albo kupili duże mieszkania czy segmenty w pobliskich miastach. Np. w Grodzisku w cenie mieszkania 2-pokojowego na Wilanowie możesz kupić nowy segment mieszkalny, 2-kondygnacyjny. Makbud ma świetne mieszkania i domy, w dobrej lokalizacji i niedrogie. A dojazd do Warszawy nie sprawia dużo problemów.
Dziękuję za taki komfort. Godzinę czy półtorej tracić na dojazdach do pracy. Jak samochód się popsuje to jesteś udu**piony. Wole mieć mniejsze mieszkanie niż siedzieć na jakieś wsi i pół życia tracić na dojazdy.

# metkas

17.11.2016 09:20

Kolego - z Radzymina po budowie obwodnicy dojedziesz w 10 minut do Wawy, a dalej to już zależy gdzie dokładnie pracujesz, ale na pewno nie będzie tak, że dojazd będzie trwał 1,5 godziny, bo niby w jaki sposób/

REKLAMA

 Eleonooorra

17.11.2016 09:27

Ja wolę mieszkać jednak na obrzeżach Warszawy bo w ścisłym centrum jest bardzo duży hałas i praktycznie to miasto nigdy nie idzie spać. Jak już ktoś ma dzieci to tym bardziej woli nieco spokojniejsze okolice

# Wanda

17.11.2016 11:10

Też wolę mieszkać pod Wawą, na razie mieszkamy z mężem na woli i jego dojazd do pracy na drugi koniec wawy to jest 1,5 h, a mój 45 minut :/ A jak szukaliśmy ofert nowych mieszkań to różnice w cenach są kolosalne pomiędzy Warszawą a np. Markami. No i jesteśmy już praktycznie zdecydowani na Metropolitan Park w Markach, taniej, blisko S8 i w 1 strefie ZTM, a do tego zielona okolica, spokój i IKEA pod nosem ;)

# Dywan

17.11.2016 11:59

#metkas napisał(a) 17.11.2016 09:20
Kolego - z Radzymina po budowie obwodnicy dojedziesz w 10 minut do Wawy, a dalej to już zależy gdzie dokładnie pracujesz, ale na pewno nie będzie tak, że dojazd będzie trwał 1,5 godziny, bo niby w jaki sposób/
Większego debilizmu nie czytałem od lat. Przy najbardziej sprzyjających warunkach masz około 20km do Warszawa Bródno. A jak ktoś pracuje w Centrum ? Robi się 40min w samochodzie nie mówiąc o godzinach szczytu.
Ja w granicy Bielan jadę 10 min a Ty mówisz o 10 minutach z Radzymina do Warszawy.
Puknij się ostro w głowę.
*widać że piszecie na zlecenie developerów. Większych idiotyzmów nie czytałem
Wychodzi Wam że z Radzymina szybciej niż w obrębie jednej dzielnicy. Żenada

REKLAMA

# do naganiaczy

18.11.2016 21:45

Kolega dobrze napisał post wyżej. Dalej się upieracie że na zadu*iu lepiej mieszkać i dojazd w kilka minut do Warszawy ??? Piszecie takie bzdury na poziomie gimnazjum.

 mieszkanka

21.11.2016 14:13

Szukanie mieszkania na szybko to nie jest najlepszy pomysł, bo często firmy robią różne wyprzedaże i wtedy można naprawdę fajnie oszczędzić lub kupić wyższy standard mieszkania. Jeśli już faktycznie nie masz czasu to proponuję zobaczyć ofertę http://apm-development.com.pl/ to solidny developer, ja mam u nich mieszkanie od kilku lat i zawsze wszystko było dobrze. Ceny są całkiem Ok, standard też jeśli ci zależy na wykończeniu.

# ijanka

28.11.2016 13:38

Ja widziałam na fb Metropolitan Park. Wygląda interesująco. Sklep na miejscu, przedszkole. Dobry dojazd do Warszawy. Rozważamy zakup w programie mdm. Polecacie? Odradzacie?

REKLAMA

# momwes

09.01.2017 09:19

Akacjowa Aleja jest super, samo położenie w centrum Radzymin naprawdę wiele daje. A ogólnie w stolicy to już nie to samo. Potężne ceny, zero warunków do normalnego życia, z wynagrodzeniami też nie jest super. W Markach będzie obwodnica, więc powinno być jeszcze łatwiej. Ale czy tak rzeczywiście będzie? Tak czy siak jesteśmy zadowoleni.

# adamf

06.02.2017 09:25

Ludzie będą uciekali ze stolicy, po prostu osiedla pod miastem są zbyt atrakcyjne - nie ma się co dziwić, że każdy oczekuje znacznie lepszych warunków, a przecież płaci się tak znacznie mniej. W Warszawie nie ma szans na niższe stawki, warunki są dalekie od oczekiwanych, raczej miasto przeznaczone jest dla bogatych - o tym warto pamiętać.

 dominikgala

06.02.2017 15:21

Znacie może te mieszkania na sprzedaż Warszawa Ochota z tej strony http://www.longbridge.pl W sieci niby fajnie wszystko, ale czy tak jest w rzeczywistości?

REKLAMA

# gumber

10.02.2017 09:30

Również uciekamy do Radzymina. Na Warszawę nie mamy nawet zdolności kredytowej. Stolica pozostaje dosyć droga, a dla mnie życie koncentrowane na spłacaniu kredytu to tak naprawdę żadne życie. Im dalej od miasta tym chyba lepiej - zakładając oczywiście dobre warunki dojazdowe. Wawa kiedyś była ok. Teraz już nie jest.

# metkas

16.02.2017 09:26

Również polecam Radzymin jako miejsce do życia. Też mieliśmy wielkie opory przed wyjazdem ze stolicy, ale wszystkie nasze obawy okazały się bezsensowne. Istotne, że aktualnie jest budowana obwodnica Marek, co skróci dojazd. Istotne, że zamieszkanie pod miastem dało nam kosmiczne oszczędności i przede wszystkim rata kredytu nie jest tak wysoka.

# bomebl

23.02.2017 09:27

Ale ja również uważam, że stolica to błąd. No chyba że naprawdę bardzo dobrze zarabiacie - w przeciwnym wypadku szkoda czasu. Im dalej od miasta tym lepiej. Nie ma co ukrywać, że ogólnie ludzie szukają lepszych wyborów, atrakcyjniejsze okolicy, ale to normalne. Nikt nie chce przez całe życie koncentrować się na spłacaniu kredytu, prawda?

# pilotka

28.02.2017 11:45

Dokładnie. Druga sprawa to przestrzeń. Gdzie ja się pomieszczę z rodziną w kawalerce czy maleńkim dwupokojowym mieszkaniu? Jaki to komfort życia? W tej samej cenie mam 3-4 pokoje w Markach, z ogródkiem nawet, więc dzieci się pobawią, pies się wybiega troche :)

# Irena Kaliska

28.02.2017 19:30

A ja jednak wolałabym postawić na mieszkanie w Warszawie, zwłaszcza takie jak inwestycja Grupo Lar http://www.przyworonicza.com/ . Wybór mieszkań w tym przypadku jest naprawdę duży, przy czym znajdują się one w nowoczesnym budynku. Poza tym mamy tutaj możliwość szybkiego dotarcia do poszczególnych punktów miasta w krótkim czasie, przy czym pod względem cenowym oferta ta także bez wątpienia jest bardzo atrakcyjna.

# metkas

02.03.2017 09:23

Akacjowa Aleja w Radzyminie - im dalej od miasta tym lepiej i to popieram. Akurat my jeszcze wynajmujemy w stolicy, ale na pewno na stałe tutaj nie zostaniemy. Żeby był sens mieszkać w Warszawie, trzeba zarabiać naprawdę bardzo dobre pieniądze. A my ich po prostu nie zarabiamy. Zresztą - 150 tysięcy oszczędności na mieszkaniu to ogromna kasa.

 Milka

04.03.2017 14:13

Czytam te komentarze w stylu "szukacie pilnie mieszkania" i włosy stają mi dęba. Kupno mieszkania to poważny wybór, na szybko można wybierać danie w knajpie, a nie największy i najważniejszy wydatek w życiu... Jak można na szybko wydać kilkaset tysięcy złotych? Nie wyobrażam sobie kupna mieszkania czy domu bez wcześniejszej rozmowy z doradcą (przynajmniej jednym), biurem nieruchomości, wreszcie negocjacją cen przynajmniej kilku ofert i wyborem najlepszej. Taki wybór musi być przemyślany i poprzedzony analizą wielu nieruchomości, najlepiej spośród katalogu co najmniej kilku biur. Przykładowo biuro http://www.maxon.pl/ dysponuje bogatą ofertą, ceny są atrakcyjne, ale być może samodzielnie uda nam się wynegocjować lepsze ceny? Raczej w to wątpię, ale mimo wszystko spróbowałabym. Natomiast kompletnie nie wyobrażam sobie zakupu na hurra, mieszkania w pierwszej lepszej inwestycji (o zgrozo jeszcze w przedsprzedaży, u niepewnego dewelopera).

# jaktos

13.04.2017 09:37

Akacjowa Aleja w Radzyminie - też popieram, ogólnie pod miastem zawsze warunki będą zdecydowanie atrakcyjniejsze i pod tym względem specjalnych zmian bym się nie spodziewał. Czas pokaże jak będzie dalej, ale tak naprawdę - to jak ma być. Przez ostatnie lata wiele się zmieniło. Ludzie mają zupełnie inne podejście do szukania miejsca do życia, nie chcemy ogromnych kredytów, ale co w tym zadziwiającego?

# majkelsk

20.04.2017 09:31

Aby tylko pod miastem. Tam można żyć na normalnych warunkach, w normalnym otoczeniu i ogólnie pod tym względem zaszły zdecydowane zmiany. Stolica? Kiedyś mega atrakcja, a teraz to tak naprawdę jest zdecydowana strata czasu. Trudno przewidzieć, jak sytuacja będzie się rozwijała, ale raczej jako społeczeństwo się nie bogacimy...

# mich33

28.04.2017 23:53

Sprawdźcie sobie tę inwestycję http://www.bliskiebemowo.com/pl. Dla mnie to idealne miejsce! Poza tym inwestorem jest Grupo Lar. W necie jest pełno o nim pozytywnych opinii. Dodatkowo przy zakupie mieszkania dostałam rabat na wykończenie mieszkania pod klucz z firmą Decoroom. Super sprawa!

# Dolkin

01.05.2017 23:15

Bardzo ciekawie prezentuje się inwestycja realizowana przy Kowalczyka 1. O ile mnie pamięć nie myli Bliski Tarchomin, dla mnie jest to idealna lokalizacja ze względu, że pracuję z żoną bardzo blisko. Mamy dość wynajmowania więc chcemy coś kupić, gdzie będziemy mogli skorzystać z MDM a u nich taka możliwość jest, interesował się ktoś tą lokalizacją?

# malmo

08.05.2017 20:20

a co myślicie o inwestycjach nad morzem? znajomy ostatnio się napalił chce kupić apartament nad morzem na tym osiedlu http://www.apartamentyrowy.pl. jak mi przedstawił swój plan, jak będzie gowynajmował turystą to szczerze mówiąc sam się troche zainteresoałałem. wygląda to bardzo dobrze no i przede wszystkim korzystnie finansowo

# miasteczko wawer

12.05.2017 12:46

Rynek pierwotny zawsze przoduje przed rynkiem wtornym wg mnie, jest wiekszy wybór, ladniejsze mieszkania, nic nie zniszczone, nie chcialbym mieszkac w mieszkaniu po kims, no i czyjes meble. W Wawrze powstaje piekne osiedle Miasteczko Wawer i mysle, że te mieszkania z widokiem na las beda mialy najwieksze wziecie wśrod Warszawiaków

# Marcin7

22.05.2017 22:05

Jeżeli zdecydujecie się na zakup mieszkania, to na jego odbiór zabierzcie specjalistę od budynków i instalacji. Nawet nowe mieszkania mają wady i usterki. Ja mogę polecić firmę: http://www.warszawa.przeglady-budowlane24.pl/. Solidna i z dużym doświadczeniem.

# izolda

30.05.2017 12:48

Jeśli chodzi o warszawskie osiedla to najlepiej wypada Wilanów, najbardziej mi się podoba Oaza Wilanów bo mieszkania są ładne i jest blisko do przystanków autobusowych, można śmiało się poruszać nie tylko samochodem ale i komunikacją miejską

# edek

21.06.2017 10:54

Ja za bardzo nie chciałem przekazywać swojej nieruchomości komukolwiek pod zarządzanie ale się złamałem pół roku temu. Teraz wynajem dla mnie prowadzi PMS Poland (o warunkach dużo piszą na swojej stronie pmspoland.pl). W sumie jest pozytywnie. Sporo obowiązków dot spraw bieżących ode mnie odeszło, oni zajmują się kontaktami z najemcą, ściąganiem pieniędzy itp. Mogę ich polecić jeśli ktoś nie ma czasu, albo możliwości żeby opiekować się swoim lokalem na co dzień.

# jackos

07.07.2017 19:25

A ma ktoś może bardziej szczegółowe informacje na temat inwestycji mającej powstać na Woli? Z opisu na stronie wygląda to fajnie, ceny zapowiadają się ciekawie, a przy tym inwestycja długa, więc chyba znajdują kupców. Ma ktoś informacje z pierwszej ręki?

# janija

11.07.2017 16:28

Chodzi ci o inwestycję na Norwida 1? jeśli tak to niedługo ma ruszyć przedsprzedaż mieszkań, które zapowiadają się bardzo ciekawie no i panoramiczne okna będą super

# jaro

18.07.2017 11:07

Jedna z ładniejszych aktualnie inwestycji w Warszawie, które zdążyłem sam osobiście obejrzeć na miejscu to wg mnie Miasteczko Wawer, piękne osiedle w Wawrze, duże mieszkania, duże tarasy, okna z widokiem na las. Dla mnie miejsce idealne w Warszawie.

 Lucjana

20.07.2017 11:48

Ja się wręcz zakochałam w mieszkaniach od https://vantage-sa.pl/. Jest to developer z Wrocławia, który postanowił spróbować swoich sił w Warszawie. Powstało już osiedlę na Mokotowie przy ulicy Konstruktorskiej 9. Jest to świetna lokalizacja. Nie dość, że dobrze skomunikowana to jeszcze za rogiem znajduje się galeria Mokotów. I nawet nie odczuwa się, że jest ona tak blisko. Osiedle jest strzeżone. Co dla mnie przy wyborze mieszkania jest ważne, szczególnie, że mam małe dzieci. Dla mnie też jako osoby wychowanej w domu z ogródkiem ważne jest aby wyjść rano na dwór i móc wypić kawę. A nie interesują mnie mieszkania z malutkim balkonem. Jak już mieć ten balkon to taki, w którym można się zrelaksować. A właśnie ta inwestycja takie balkony zapewnia. No chyba, że weźmie się mieszkanie na parterze, to wtedy będzie on z ogródkiem. Z racji, że wszędzie dojeżdżam rowerem to zwracałam uwagę czy jest miejsce gdzie mogę rower zostawić. Bo nie chcę codziennie wnosić i wynosić roweru z domu. Ale i o tym developer pomyślał, bo stworzył boksy rowerowe. Jak już mówiłam te mieszkania mi sie podobają i to z wielu względów

# szmata szeptana

20.07.2017 13:39

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."...

# pandaanda

01.08.2017 17:03

Kupiliśmy mieszkanie od Inwestplanu i jesteśmy bardzo zadowoleni. Cena przystępna, jeżeli chodzi o rozkład mieszkania to też wybraliśmy takie które najbardziej pasowało no i z ogromnym balkonem

# Wawa Wola

03.08.2017 23:17

Witam, chce kupić mieszkanie na WOLI, konkretnie przy ul Sowińskiego LC Corp Osiedle na Woli jeśli ktoś też myśli o tej lokalizacji lub innej na Woli, proszę o kontakt mailowy w_o_w@op.pl Kupując razem łatwiej będzie wynegocjować rabat. Pozdrawiam.

 dominikgala

08.08.2017 14:04

Wśród wielu ofert dostępnych w internecie ostatnio coś mi się rzuciło ciekawego w oko, a konkretnie to było osiedle o nazwie Akacjowa Aleja w Radzyminie. Wygląda to dość ciekawie, nie powiem, dojazdy jakoś z tymi nowymi drogami też w sumie nie przerażają mnie, więc się tak jeszcze mocno namyślam zanim złożę im wizytę osobiście.

# metropolitanpark

17.08.2017 15:22

Zapraszam do zapoznania się z ofertą inwestycji w podwarszawskich Markach.
Ze względu na powstającą obwodnicę, która zostanie oddana do ruchu po wakacjach roku 2017, komunikacja osiedla z pobliską Warszawą będzie przebiegała bardzo płynnie. W bliskiej odległości od osiedla znajdują się leśne tereny zielone oraz Jezioro Czarne, do którego dostać się będzie można powstającymi, nowymi ścieżkami rowerowymi, co sprzyjać będzie aktywnemu wypoczynkowi na świeżym powietrzu.
Budynki, jak i osiedle, są kameralne. Podzielone są na budynki ośmio- i sześciorodzinne, składające się z dwóch pięter, z garażem i komórkami lokatorskimi na poziomie 0.
Mieszkania znajdujące się na piętrze pierwszym, mają wyjście na ogródek, z poziomu własnego ok. 8m2 tarasu.
Mieszkania znajdujące się na piętrze drugim posiadają klatkę schodową do wyłącznego użytku własnego, jak i ok. 8m2 taras.
Mieszkania są dwustronne - zach-wsch.
Dodatkową zaletą osiedla jest przedszkole na terenie osiedla oraz sklep.
Osiedle zamknięte.
Okolicę stanowi zabudowa segmentowa.
Ceny mieszkań zaczynają się już od 4 100 zł/m2
Odbiór mieszkań przewidywany jest na styczeń 2018 r.
Zapraszam do kontaktu, w celu uzyskania większej liczby informacji oraz wizyty na budowie, w celu wizualizacji przyszłego mieszkania.
kupswoje.pl

# szmata szeptana

17.08.2017 15:48

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,

# Rex

28.08.2017 15:41

www.makbud.pl i długo długo nikt. Ten kto kojarzy dewelopera, ten pewnie zgodzi się z moim zdaniem. Ten, kto nie zna, polecam zajrzeć na stronę Makbudu i odwiedzić pierwsze lepsze osiedle i popytać mieszkańców.

# nikosz

04.09.2017 15:44

Jeśli szukacie mieszkań w Warszawie prosto od dewelopera to polecam Wam inwestplan. Ceny są całkiem spoko a mieszkania bardzo przemyślane. Warto sobie sprawdzić je

# omgggg

07.09.2017 11:37

#szmata szeptana napisał(a) 05.09.2017 09:27
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ,,
A ile szmato zapłacisz za post???

# sebas

07.09.2017 13:08

a widzieliście te nowe szmaty w reserved ? Z koleżanką właśnie takich szukamy, wspaniale podkreślają urodę mojego wiadra. Fakt że po dwukrotnym zmyciu podłogi sa do niczego ale przeciez to reseved
Warto się nimi zainteresować
szmatex.commm

# Bunc

21.09.2017 18:33

W Grodzisku Mazowieckim jest mnóstwo nowych inwestycji. Makbud ma kilka (apartamenty, domy bliźniaki, domy szeregowe), a cena jest 2-3krotnie niższa niż w Warszawie.
www.makbud.pl

# Syfiasta reklama

21.09.2017 22:17

co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej
ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom..

# bodecki

29.09.2017 09:13

Warszawa Warszawą, ale ciekawe inwestycje są także w okolicznych miejscowościach. Weźcie na przykład Marki i osiedle Promienna, które nie są położone dalej od centrum niż Białołęka, a ceny potrafią być o wiele atrakcyjniejsze. Do tego są już w I strefie, więc tak naprawdę się nic nie traci, a można trochę zaoszczędzić za ten sam metraż np. na Woli czy gdziekolwiek w Waw ;)

# marecki

29.09.2017 09:22

jeśli komuś nie przeszkadza etykieta "SŁOJA" to ok. Jednak same marki to juz okolica mało przyjemna, masa ukraińców i wszelakiej maści meneli to powszedni obrazek tego zapchlonego miasteczka.
Dojazd do miasta Warszawa to min. 1,5 h, gwarantowane każdego dnia

# indianinn

09.11.2017 19:06

Na Grochowie inwestplan buduje piękne nowe osiedle i ja osobiście najbardziej jestem skłonny tam kupić mieszkanie, ze względu na lokalizacje, mieszkania z widokiem na las, fajne miejsce i duże metraże.

# Ytorekmanovernight

09.11.2017 19:09

Nie polecam nikomu to syf najgorszy, pełno narkomanów i Ukraińców, to zadup.ie Warszawy

# Martoo99

14.11.2017 12:23

Bardzo ciekawą inwestycją są mieszkania od dewelopera Nexity .Świetne mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji , jestem bardzo zadowolona, kupiliśmy takie w bardzo korzystnej cenie . Duży metraż, dobra lokalizacja i niska cena , jeśli szukacie mieszkanka dla siebie to warto.

# blackoboo

14.11.2017 14:48

Słoiki zatrudnione w corp. dostają małpiego rozumu będąc w hotelu i widząc szwedzki stół. W szklanych biurach czują się jak w chmurach i odlatują. Pracuje od 10 lat w corpo z normalnymi ludźmi z miasta i nie ma takich ekscesów.

# Martyysia

27.11.2017 11:28

W raz z mężem poszukiwałam nowego mieszkania i wpadłam na firmę superkrak , firma deweloperska , co mogę powiedzieć bardzo ciekawe oferty mają mieszkań które nas bardzo zainteresowały i byłam w raz z mężem byłam zainteresowana nimi. Po spotkaniu się z osobą która nas oprowadzała po mieszkaniach do kupna byliśmy bardzo zaskoczeni bo mieszkania były takie jakie chcieliśmy wiec trudny wybór mieliśmy. Było wziete pod uwagę informacje co chcemy od mieszkania i najlepiej gdzie miała być ich lokalizacja.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług , mieszkamy w nowym mieszkaniu od ponad roku i to była bardzo dobra inwestycja w zakup mieszkania .

# syfiassta reklama,.,

27.11.2017 12:39

co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej
ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom.....

# paraty

12.12.2017 10:11

A osiedle Leśny Kwiat w okolicy Lasku Kabackiego? Nie jest to samo centrum, ale dojazd bardzo dobry. My polecamy :)

# przykre to

12.12.2017 11:15

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. .... .

# Paweł

18.12.2017 11:11

Powiem tak niedawno sprzedawałem swoje mieszkanie w Krakowie , ale poszukiwałem do tego dobrej firmy która sprzeda . Dostałem z polecenia , że fajną i dobrą firmą deweloperską jest SuperKrak i to prawda , firma fajnie zaprezentowała moje mieszkanie i juz po pierwszych dniach znalazł się kupiec. Wiec polecam

# Kilent

19.12.2017 09:27

O widzę że nie tylko ja jestem zadowolona z firmy SuperKrak , to prawda firma fajnie podchodzi do klienta , nie mają żadnych haczyków i wszystko ci dokładnie tłumaczą. Tego oczekiwałam od takiej firmy i jestem zadowolonym klientem

# Dariiia

19.12.2017 10:08

#Kilent napisał(a) 19.12.2017 09:27
O widzę że nie tylko ja jestem zadowolona z firmy SuperKrak , to prawda firma fajnie podchodzi do klienta , nie mają żadnych haczyków i wszystko ci dokładnie tłumaczą. Tego oczekiwałam od takiej firmy i jestem zadowolonym klientem
To prawda.
Jeśli ktoś poszukuje dobrej firmy pośredniczej to polecam Super Krak , firma to prawda bez żadnych haczyków itd. Wszystko fajnie ci tłumaczy , fajnie też prezentuje i pokazuje ci to co chcesz od mieszkania . Jeśli ktoś szuka mieszkania lub inwestycji w Krakowie to polecam tą firmę .

# Syfiasta reklama a

19.12.2017 19:24

Nie polecam nikomu to syf najgorszy

# tani dom

08.01.2018 13:21

Tanio można kupić dom zamiast mieszkania na rynku pierwotnym w Warszawie. na stronie Domolerka.pl dowiecie się z kim się skontaktować. kupujesz nowy dom w cenie kawalerki w Warszawie.

# Gość

09.01.2018 11:06

Poszukiwałem niedawno dobrego biura , ktoś znajomych mi polecił Super Krak , poszukiwałem dobrej lokalizacji na moje biura w Krakowie.
Oczywiście powiem tak, jestem mega zadowolony - że ta firma znalazła fajną lokalizacje , w fajnym miejscu , biuro jest duże i przestronne . A do tego bardzo dobrze oświetlone , dużymi oknami .
Polecam jak ktoś szuka fajnego biura dla siebie w Krakowie

# bbardzo przykre

10.01.2018 09:50

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..

# annamaria

18.01.2018 15:36

amitamieszkania.pl - dobra wyszukiwarka mieszkań z rynku pierwotnego, wwa i okolice

# Marr

23.01.2018 15:32

http://www.superkrak.com.pl/ jakby ktos szukał to to jest śwketny deweloper z Krakowa. Przede wszystkim UCZCIWY, a do tego świetna obsługa klienta, bardzo profesjonalna

# Kaligula

25.01.2018 16:46

Polecam komfortowe apartamenty i segmenty mieszkalne w Grodzisku Mazowieckim od Makbudu - www.makbud.pl
Ceny o wiele niższe niż w stolicy, a wsiąść np. w pociąg i dojechać do Warszawy, to żaden problem.

# to syf jest

26.01.2018 13:49

syf syf

# Alex220871

19.04.2018 16:08

Witam! Być może, komuś będzie ciekawie: chcę poradzić dobrą designe studio TZ interior group. Projektowe prace, wizualizacja, remont, załatwienie.
http://tz-interior.com/

# Syf reklama

21.04.2018 19:53

Nie polecam nikomu to jest syf najgorszy

# olek

10.05.2018 18:14

ja chcialem kupic uzywane ale jednak kupilem nowe na osiedlu Miasteczko Wawer, to jest kompletnie inne przelozenie, wykonczenie nowego to ok 1 miesiac pracy, a uzywanego co najmniej 3 miesiace jak nie lepiej. wieksze koszty doprowadzenia do uzytkowania, cena ostateczna wychodzi mniej wiecej taka sama

# Syf reklama

10.05.2018 18:31

To bardzo źle kupiłeś, kiepska inwestycja

# Robert86

28.06.2018 13:23

Cześć, czy ktoś z Was myślał o kupnie mieszkania w inwestycji Chrzanowskiego 14? Deweloper to Konstanty Strus.

 Robert964

23.07.2018 14:23

Jak wyjeżdżałem za granicę to zostawiłem mieszkanie pod kontrolą http://www.pmspoland.pl/, bo akurat nie miałem nikogo bliskiego, zaufanego. Współpraca się sprawdziła. Mam stały dopływ gotówki. Oni ogarniają nawet naprawy, czy inne kwestie techniczne, drobne remonty. Wystarczy się elastycznie po prostu dogadać.

# syyf reeklamaa

23.07.2018 15:44

sprzedam temperówki stalowe po 7
polecam wspaniale się nimi temperuje
dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.
mam jeszcze cymbałki po 9
ktoś cos ? ?

# marekk

28.08.2018 10:41

Z nowszych ich inwestycji jakie mają być całkiem niedługo oddawane do użytkowania to ciekawie się zapowiada Willa Międzylesie, kolega planuje tutaj kupić te duże mieszkanie na parterze plus ogród.

# kingakinga

30.08.2018 22:47

Polecam dewelopera http://www.apm-development.com.pl/ - solidna firma, z doświadczeniem i wieloma zadowolonymi Klientami na koncie. No i oczywiście mają świetne inwestycje w różnych miejscach w Warszawie.

# xoxo3

24.09.2018 23:56

Dla tych, którzy widząc ceny mieszkań w centrum Warszawy łapią się za głowy, radzę popatrzeć na oferty z okolicznych miast stolicy, np. Piaseczno. Sam zamierzam kupić tam mieszkanie córce, bo osiedle Dom Marzeń wydaje się całkiem sensowne. Tym bardziej, że zaczynają sprzedaż drugiego etapu całej inwestycji.

# Jan

19.11.2018 09:25

Za to ja polecam firmę Perfect Construction. Bardzo ciekawa aranżacja miszkań w niskich cenach :)
Sam miałem okazję korzystać w tamtym roku

# niedziwadek

26.11.2018 12:00

Jeżeli chcecie po kupnie mieszkania dosyć tanio go wyremntować do polecam sprawdzoną przeze mnie niedawno firmę PC . Tu ich strona :http://perfectconstruction.pl/

# dddede

26.11.2018 14:46

Kurczę, stara, niestety stolica przybija jeśli chodzi o ceny. Dlatego ja zdecydowałem się na kupno mieszkania. Jak mam płacić komuś obcemu czynsz to już wolę ratę do banku spłacać. Mnie pomógł Rafał Bielecki, który znalazł dla mnie wymarzone gniazdko!

# mary778

26.11.2018 15:13

Ja się przymierzam do zakupu własnego mieszkania, bo faktycznie czynsze są horrendalne... Bardzo mi się podoba mieszkanie w inwestycji http://www.apm-development.com.pl - Apartamenty Nowe Bemowo. Chcemy kupić coś w tej okolicy, bo tu dzieci mają szkoły, od 7 lat wynajmujemy mieszkanie w sumie po sąsiedzku. Ktoś może ma tam kupione mieszkanie? Albo kupował gdzie indziej od tego dewelopera?

# Tomek_90

04.12.2018 18:17

Zadbaj o dobry projekt wykończenia mieszkania z http://fedezu.pl.

# robertiki

24.01.2019 10:03

Wynajmuj u nich www.ofertyok.pl. Płacisz 199 złotych, po 1 - 3 dniach mieszkanie do wynajęcia z dopełnieniem formalności i już brak opłat. Dla mnie to było objawienie, jak znalazłem do nich kontakt. Profesjonalnie działają, a po aktywacji praktycznie od razu dostajesz telefon z pytaniem, gdzie chciałbyś zamieszkać. Warto sobie zatem przygotować listę preferencji, mniej więcej.

# Kris

12.02.2019 23:26

Polecam Rafała Bieleckiego.

# aniela39

26.02.2019 13:46

#mary778 napisał(a) 26.11.2018 15:13
Ja się przymierzam do zakupu własnego mieszkania, bo faktycznie czynsze są horrendalne... Bardzo mi się podoba mieszkanie w inwestycji http://www.apm-development.com.pl - Apartamenty Nowe Bemowo. Chcemy kupić coś w tej okolicy, bo tu dzieci mają szkoły, od 7 lat wynajmujemy mieszkanie w sumie po sąsiedzku. Ktoś może ma tam kupione mieszkanie? Albo kupował gdzie indziej od tego dewelopera?

My kupiliśmy mieszkanie w Apartamenty Nowe Bemowo, etap I - mogę bardzo polecić kupno mieszkania w tej okolicy, jak również od tego dewelopera. Jesteśmy b. zadowoleni z przebiegu transakcji, obsługi przez dewelopera, a przede wszystkim z postępów prac. Czekamy bardzo na przeprowadzkę do nowego mieszkania :) Kto wie, skoro się przymierzacie to może będziemy sąsiadami :)

# klaudusia27

25.03.2019 11:33

do przeprowadzek polecam firmę Wiki przeprowadzki, mi się bardzo przydali a dodatkowo mają bardzo atrakcyjne ceny

# Mazowszanka

25.03.2019 21:34

My z rodziną polecamy http://nowepoludnie.pl - właśnie jesteśmy po odbiorach technicznych. Drobne poprawki, mieszkanie solidnie wykończone. :)

 Tola22

04.04.2019 22:00

Pamiętajcie o takich istotnych elementach, jak okna. I od razu zobaczcie, ile przykładowe firmy biorą za okna - jak np profesjonalna firma https://vitopolska.com/

# IzaIzka

07.04.2019 14:48

Znalazłam mieszkanie w dobrej cienie od fabryki domów na Osiedlu pod Dębami. Nie jest to centrum, ale tam taniej od metra się płaci , a mi zależało, by jak najszybciej znaleźć mieszkanie i żeby krocie nie kosztowało, bo nie chciałam się zadłużać na nie wiadomo ile

# trt

15.04.2019 11:38

Uczciwe podejście do klienta mają na megamieszkania.pl. Tanie pośrednictwo, można znaleźć mieszkanie w ciągu dnia. Ja ze swojego lokum jestem bardzo zadowolony, raz że cena do przełknięcia, a dwa że niczego na miejscu nie brakuje, pełne wyposażenie w agd, zadbane meble, ściany niedawno malowane, standard powyżej przeciętnej.

# gorilla

17.04.2019 21:18

My kupowaliśmy nasze mieszkanie od APM Development i zdecydowanie mogę tę firmę polecić. Transakcja przebiegła wręcz modelowo, nie mam się do czego przyczepić. A w mieszkaniu mieszka nam się super już drugi rok :) Polecam sobie pooglądać, jakie obecnie mają inwestycje w budowie, bo z tego co wiem, to sporo się dzieje - https://www.apm-development.com.pl/

# Miga

18.04.2019 12:39

Polecam dewelopera Makbud www.makbud.pl Jeden z wielu na rynku, ale jeden z nielicznych któremu warto zaufać.

# fgfg

03.06.2019 09:25

Mi się udało szybko i dobrze trafić z mieszkaniem na stronie megamieszkania.pl. Rozbudowana baza ofert, dobrze zrobiona wyszukiwarka, nie trzeba się przedzierać przez wszystkie lokale tylko można od razu trafić na tę grupę której się szuka (kawalerki, 2 pokoje itd.).

# lortan

11.06.2019 14:56

Osobiście polecam wam rozejrzeć się za czymś pod Warszawą. Zapoznajcie się z ofertą dewelopera www.immobart.pl, który buduje całe osiedla pod miastem. Sam mieszkam w domu zakupionym od niego i jestem z niego zadowolony. Domek jest starannie wykonany a dojazd do miasta bardzo łatwy.

# ogar

09.08.2019 14:14

Szukacie mieszkania lub domu w warszawie w przystepnej cenie warto zagladnac tutaj https://tur-nieruchomosci.pl/

# patinowak

30.09.2021 13:16

Twoim celem i marzeniem jest mieszkanie z ogródkiem? Czy może posiadasz apartament w dobrej lokalizacji i chcesz zarabiać na wynajmie tego obiektu? Takie sprawy dobrze załatwiać z profesjonalistami takimi jak https://dnova.pl gdzie znają się na rynku nieruchomości i chętnie pomogą we wszelkich wątpliwościach.

 marekkowalski

01.10.2021 14:47

Co prawda nie w Warszawie, ale zaczęliśmy teraz inwestować w mieszkania w mniejszych miejscowościach i wydaje się być to bardzo dobrym posunięciem. Oferta dewelopera https://garden-park.com.pl/mieszkania-lomza/ jest bardzo interesująca
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy