REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# hggg68

05.02.2020 00:25

System na chwile będzie na parę lat. Wszystkie budowy miały być za chwilę a po paru latach ich nie ma.

# WGW

05.02.2020 09:14

CO MA ILOŚĆ ZUŻYTEJ WODY DO ILOŚCI ŚMIECI. NA MOIM PIĘTRZE DRZWI OBOK MIESZKA SZEŚCIOM OSOBOWA RODZINA NIEZBYT DBAJĄCA O HIGIENĘ CO DOSŁOWNIE CZUĆ. ICH ZUŻYCIE WODY JEST O POŁOWĘ MNIEJSZE NIŻ NASZEJ DWÓJKI. JAK SIĘ TO PRZEKŁADA NA ILOŚĆ ŚMIECI ???

# Targówek

05.02.2020 23:08

Moja spółdzielnia nie udostępnia mi zbiorników do segregowania śmieci. Pod wiatą "śmieciową" znajdują się tylko dwa kontenery na odpady zmieszane.

REKLAMA

# Zniesmaczony PZR

05.02.2020 23:12

Płaciłem 10zł za wywóz śmieci, teraz będę płacił 65zł od gospodarstwa domowego, czyli sprawiedliwie podzielone, że generuje tyle samo śmieci (1 osobowe gospodarstwo) co 4 osobowa rodzina ??/ poza tym, mam płacić 130zł za nieposegregowane śmieci, skoro ZGN nie umożliwia mi segregowania, wystawiając pod wiatą dwa kosze na odpady zmieszane. :/ Absurd
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe