REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Konrada

21.01.2015 11:26

Jak górnicy tak i my dopniemy swego- trzeba się tylko zmobilizować!!!!!

# stoplte

21.01.2015 13:35

Dosyć już promieniowania ! Postawienie takiego masztu oznacza zgodę na co najmniej 15 lat !

# Stara Nokia

21.01.2015 15:13

Nie ma na to naszej zgody i nie będzie! Nic o nas bez nas. Koniec, kropka. Na rogu ul. Sokratesa i Wólczyńskiej (przy rozdzielni prądu) stoi już wielgachny, biało czerwony maszt tego operatora, że nie wspomnę o pomniejszych w ich bazie przejętej w budynku po TP.SA na ul. Wólczyńskiej r. Wolumen, vis-a-vis Leclerca. Jeszcze mało? To dodam jeszcze dachy 12 i 15 piętrowych wieżowców Wawrzyszewa i Chomiczówki. Sygnał stacji bazowych jest silny, nie kombinujcie z pętlą. Ps. Ciekawe co na to aeroklub i Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, przecież to jest w obszarze korytarza podejścia na lotnisko.

REKLAMA

# adamb

22.01.2015 00:36

a ja jestem za postawieniem jakiegoś nadajnika Orange! nie musi być to od razu 30metrowa wieża ale mieszkam przy Osikowej 3 i zasięg Orange jest beznadziejny w tej okolicy! postawiono też kolejne bloki i następne od strony lotniska też są stawiane...coś trzeba z tym zrobić albo postawić nadajnik na którymś z budynków w tej okolicy...jest beznadziejnie

# adamb

22.01.2015 00:45

proponowałbym żeby Spółdzielnia wyszła z jakąś propozycją rozwiązania tego problemu a nie bezsensownie blokowała poprawę zasięgu Orange w tej okolicy, proszę zwrócić uwagę że praktycznie na żadnym budynku należącym do WSBM Chomiczówka nie ma nadajnika, łatwo protestować ale ręce opadają kiedy trzeba wychodzić na balkon żeby rozmawiać przez telefon!

# zadziwiony

22.01.2015 07:17

Oczywiście! Wszyscy chcą mieć maksymalny zasięg, nieprzerywane rozmowy, szybki internet w telefonie i swobodę kontaktu... Pewnie! niech sieci komórkowe nie stawiają masztów a zasięg niech płynie z kosmosu - zachęcam protestujących do opatentowania takiej technologii, jestem pewien że operatorzy skorzystają z Waszego patentu i będziecie bogaci!
Póki tego nie zrobicie zastanówcie się trochę. Naprawdę myślicie, że Orange nie ma lepszych wydatków niż na złość mieszkańcom stawiać maszty? Skoro tam budują to znaczy że jest to potrzebne i koniec. Żadna sieć w kraju nie wywala kilkuset tysięcy żeby postawić coś co nie jest uzasadnione technologicznie i ekonomicznie. Budują się nowe bloki, sieć jest lub niebawem będzie przeciążona więc muszą ją rozbudowywać. Na żadnym bloku oczywiście nikt się nie chciał zgodzić na budowę małego masztu, więc Orange musi postawić ten architektoniczny koszmarek. Jestem pewien, że gdyby nie opór mieszkańców to wolałby postawić 5 metrowe podwyższenie na jakimś bloku niż dzierżawić działkę i wznosić kontrowersyjną budowlę. No ale niestety... to takie polskie autostrady mają być... byle nie u mnie bo za głośno, tramwaje mają być byle nie u mnie bo za głośno, samoloty mają latać byle nie u mnie bo za głośno. Komórki mają działać... byle maszt stał u sąsiada a nie u mnie.
A po zakończeniu protestu każdy z protestujących wyjmuje ze spodni/torebki wcale nie promieniujący telefon komórkowy, który nosi przy sobie 15 godzin na dobę, a niekiedy sypia z nim przy głowie pozostawiając na nocnej szafce...
Skoro promieniowanie Wam przeszkadza to zachęcam do wyprowadzenia się na wieś, odmówienie podłączenia energii elektrycznej, rezygnację z telefonu i prowadzenie życia jak mormoni w USA.
Paranoja.

REKLAMA

# Taltos2

22.01.2015 08:15

BRAWO Zadziwiony!!! Nie da się tego lepiej podsumować.

# zadziwiony

22.01.2015 08:59

Do #Stara nokia.
Dodam jeszcze, że argument dotyczący lotniska jest mocno nietrafiony. żaden samolot tak nisko nie lata nad zabudowaniami (złamianie przepisów). dodatkowo procedury antyhałasowe EPBC zabraniają lotów w tym rejonie. Wylot/wlot na to lotnisko znajduje się po lini prostej nad carrefourem i po linii prostej obok góry śmieci. (Szybowce trochę inaczej ale na pewno nie na wysokości 30m). I innej opcji oprócz procedur awaryjnych nie ma. Piloci kochają swoje życie i uwierz mi że pierwsze o czym myślą po oderwaniu kółek od pasa startowego to jak najszybciej osiągnąć bezpieczną wysokość, która da im szansę na powrót do lotniska w razie awarii silnika.

# Konrada

22.01.2015 12:05

Ja zmieniłam Orange na innego operatora i problem mam z głowy. Orange nie dawało rady nawet w podziemnym garażu, teraz jestem bardzo zadowolona.

REKLAMA

# Konrad

22.01.2015 12:17

Ja zmieniłam Orange na innego operatora i problem mam z głowy. Orange nie dawało rady nawet w podziemnym garażu, teraz jestem bardzo zadowolona.

# Antenka jedna

22.01.2015 15:24

#adamb napisał(a) 22.01.2015 00:45
proponowałbym żeby Spółdzielnia wyszła z jakąś propozycją rozwiązania tego problemu a nie bezsensownie blokowała poprawę zasięgu Orange w tej okolicy, proszę zwrócić uwagę że praktycznie na żadnym budynku należącym do WSBM Chomiczówka nie ma nadajnika, łatwo protestować ale ręce opadają kiedy trzeba wychodzić na balkon żeby rozmawiać przez telefon!

Na żadnym budynku WSBM Chomiczówka nie ma ich nadajnika? Dlaczego kłamiesz? Jesteś trollem na ich usługach? Nie mieszkasz na Chomiczówce więc zamilcz i nie rób sobie obciachu.

# Też filozofka

22.01.2015 15:36

#zadziwiony napisał(a) 22.01.2015 07:17
Oczywiście! Wszyscy chcą mieć maksymalny zasięg, nieprzerywane rozmowy, szybki internet w telefonie i swobodę kontaktu... Pewnie! niech sieci komórkowe nie stawiają masztów a zasięg niech płynie z kosmosu - zachęcam protestujących do opatentowania takiej technologii, jestem pewien że operatorzy skorzystają z Waszego patentu i będziecie bogaci!
Póki tego nie zrobicie zastanówcie się trochę. Naprawdę myślicie, że Orange nie ma lepszych wydatków niż na złość mieszkańcom stawiać maszty? Skoro tam budują to znaczy że jest to potrzebne i koniec. Żadna sieć w kraju nie wywala kilkuset tysięcy żeby postawić coś co nie jest uzasadnione technologicznie i ekonomicznie. Budują się nowe bloki, sieć jest lub niebawem będzie przeciążona więc muszą ją rozbudowywać. Na żadnym bloku oczywiście nikt się nie chciał zgodzić na budowę małego masztu, więc Orange musi postawić ten architektoniczny koszmarek. Jestem pewien, że gdyby nie opór mieszkańców to wolałby postawić 5 metrowe podwyższenie na jakimś bloku niż dzierżawić działkę i wznosić kontrowersyjną budowlę. No ale niestety... to takie polskie autostrady mają być... byle nie u mnie bo za głośno, tramwaje mają być byle nie u mnie bo za głośno, samoloty mają latać byle nie u mnie bo za głośno. Komórki mają działać... byle maszt stał u sąsiada a nie u mnie.
A po zakończeniu protestu każdy z protestujących wyjmuje ze spodni/torebki wcale nie promieniujący telefon komórkowy, który nosi przy sobie 15 godzin na dobę, a niekiedy sypia z nim przy głowie pozostawiając na nocnej szafce...
Skoro promieniowanie Wam przeszkadza to zachęcam do wyprowadzenia się na wieś, odmówienie podłączenia energii elektrycznej, rezygnację z telefonu i prowadzenie życia jak mormoni w USA.
Paranoja.

Stop! Nie manipuluj. Nie konfabuluj, co robimy z komórkami, nie twoja sprawa. Mów za siebie, nie za innych mieszkańców. Stare, złachane zębem czasu socjotechniki rodem z Schopenhauera się kłaniają, które nadużywasz.

REKLAMA

# sasiad

22.01.2015 17:40

20 lat temu na Mlocinach na budynku Instytutu Sportu postawiono identyczny przekaznik lub dwa.Wszystkie telewizory w okolicy zlapaly t zw odbicie.Poprosilismy wlasciwy urzad o kontrole sily sygnalu i szkodliwosci. Przyjechali rozejrzeli sie w terenie i stwierdzili ze zapomnieli wlasciwego urzadzenia pomiarowego i ze przyjada. Minelo 20 lat.
Proponuje ta droga uzyskac informacje. Moze urzedu nie zlekcewaza.

# adamb

22.01.2015 18:27

do #Antenka jedna: z tego co wiem na budynkach WSBM Chomiczówka nie ma nadajnika Orange, jeśli są nadajniki to innych operatorów...wypraszam sobie obrażanie mnie...chcesz się przekonać jaki jest zasięg Orange w okolicy Osikowej 3 to zapraszam...może Ci się trochę otworzą oczy i nie będziesz obrażać ludzi...jestem pewnie takim samym mieszkańcem jak i Ty a mieszkam tu od 30 lat..jeszcze jakieś pytania?

# mnmndn

22.01.2015 19:49

kolejny ciemnogród. ciemnota g*wno wie i ma najwięcej do powiedzenia.

REKLAMA

# Konrada

23.01.2015 09:40

Szanowni czytelnicy. Jeśli narzekacie na Orange, zmieńcie sieć. Ja nie żałuje.
Orange rzeczywiście nie łapie nawet w garażu podziemnym.
A co do masztu, nie wydaje mi się by taki "brzydal" stanął na naszym osiedlu.
Nie kłóćmy się tylko zmobilizujmy do działania. Obrzucanie mięsem nic nie da a pogorszy tylko sytuację.
Wszyscy jedziemy na tym samym wózku- po co jeszcze rozpalać między sobą kłótnie.

# krysia

03.02.2015 07:26

Trzeba dołożyć jeszcze nadajnik na kościele przy Conrada. Macie przedsiębiorczego księdza;)

# kks

03.02.2015 18:43

Ciekawe a jak z zasiegirm u odbiorcow sygnalu innych operatorow niz Orange na chomiczowce. Nie skazrza sie na slaby sygnal?. Cos sie nie zgadza w tej sprawie

REKLAMA

# chomiczar

03.02.2015 22:43

Ja bym tej bandzie pyskaczy powyłączał telefony i odłączył internet, aby do mózgownic dotarło, co znaczy nie inwestowanie w infrastrukturę telekomunikacyjną.

# Konrada

04.02.2015 09:19

#kks napisał(a) 03.02.2015 18:43
Ciekawe a jak z zasiegirm u odbiorcow sygnalu innych operatorow niz Orange na chomiczowce. Nie skazrza sie na slaby sygnal?. Cos sie nie zgadza w tej sprawie
A co niby ma się nie zgadzać ?
PLAY bardzo dobry zasięg żadnych problemów na Chomiczówce . Orange kiszka była więc zmieniłam sieć / nie łapał w garażu nawet /

# Kar

17.02.2015 11:03

Mieszkam na Brązowniczej i nie mam problemów z zasięgiem, mam abonament w Orange. Mieszkałam na Bemowie i tam był problem z zasięgiem, więc niech sobie stawiają maszt na Bemowie.

REKLAMA

# bobikk

05.04.2015 10:45

Posiadanie zasięgu to jedno, a szkodliwość DOR to drugie. Można tak zrobić przy maszcie gsm , że będzie on promieniował i dawał abonentom zasięg, a jednocześnie wydzielał pożyteczne prozdrowotne promieniowanie. Kto w temacie ten wie w czym rzecz.

# Konrada

29.04.2015 12:50

Tyle szumu o nic, temat chyba nieaktualny.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy