REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Nowy

21.06.2024 09:45

Ale najważniejsze jest pudrowanie chodników i ulic, które spokojnie mogłyby jeszcze poczekać na remont. Zwężanie ulic i przekładanie chodników tam, gdzie były one w dobrym stanie (Marszałkowska, Bielany) zamiast budowa ulic tam, gdzie jeszcze ich nie ma (Białołęka, Krakowiaków). Priorytety Zwężalni Dróg Miejskich są doprawdy osobliwością.

# Spacerowicz

21.06.2024 14:36

Ciekawe kiedy zostanie położony choć tymczasowy chodnik przy ulicy Lewandów między Oknicką i Skrzetuskiego (do granicy Warszawy). Odcinkiem tym przechodzą setki ludzi dziennie, a po deszczach (szczególnie po roztopach) zamiast wydeptanych ścieżek jest wielkie błoto i często ludzie muszą iść po jezdni. Ulica Lewandów na tym odcinku w godzinach szczytu jest bardzo ruchliwa - rozumiem, że władze dzielnicy (miasta) czekają na śmiertelne potrącenie pieszego, aby pomysleć o chodniku na tym odcinku. Zapraszam osoby decyzyjne do spaceru tym odcinkiem ul. Lewandów (najlepiej po kilku deszczowych dniach) i porównanie chodnika w Markach (na ul. Kościuszki, która jest przedłużeniem ul. Lewandów) z błotem przy ulicy Lewandów w Warszawie.

# Bialomeka

27.06.2024 19:51

Czy mieszkańcy białołęki na cokolwiek mają wpływ?? Bialoleka jest tak zacofana częścią miasta, że jest tu gorzej niż na niejednej wsi polskiej. Beznadziejna komunikacja, brak odpowiednich dróg i chodników. Wszędzie śmierdzi Czajką, jest głośno, dużo bombelkow, dużo innych narodowości. Wszędzie jest głośno, piski i krzyki dzieciarni. Dzielnica najbardziej zacofana że wszystkich innych dzielnic. Zero rozwoju.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy