REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

mięśnie rosną podczas regeneracji? Co wtedy?

 Mantyna

25.10.2016 01:44

Hej, rozpoczęłam odchudzanie zupełnie inne niż wcześniej. Po pierwsze trenuje pod okiem wykształconego trenera persolnalnego, który namówił mnie na ćwiczenia siłowe i spodobało mi się. WYtłumaczył mi, że to nie do końca w ćwiczeniu leży siła ale regeneracji, bo my uszkadzamy mięśień po krótce, po to by on się rozrósł w trakcie przerwy. Tylko co w trakcie tej przerwy, leżeć nic nie robić, czy jakoś sobie to urozmaicać?

# Dobromir69

25.10.2016 13:00

Na pewno nie poddawać mięśni wysiłkom w miarę możliwości, choć normalne użytkowanie jak najbardziej wchodzi w grę. Mi dobrze robi sesja w wodzie - jacuzzi albo sauna też. Czasem chodzę też na masaże jakieś specjalistyczne.

# fokstrot

28.10.2016 23:27

specjalistyczne czyli jakie? może jakieś są niedozwolone to lepiej chyba mi będzie wiedzieć :D czy jak pókdę na miejsce to doradzają zawsze czy nasz klient nasz pan i nic nie mówi nikt że tego nie wolno?

REKLAMA

 alpaka

18.07.2017 16:21

A bierzecie jakieś odżywki podczas ćwiczeń? Ja ostatnio dowiedziałam się, że w sklepie, w którym kupiłam http://www.dso.pl/spokey-nakolanniki-secure-para-p-4197.html są dostępne też takie preparaty. Jakie macie z nimi doświadczenia?
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy