REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# Mart

14.11.2017 15:30

Najrozsądniej będzie przestać zajmować się tym brukowcem, tylko zgłosić projekt do Sejmu, o ukróceniu nieuczciwych praktyk samorządowych mediów urzędowych, i podpiąć się z tym do działania Pana Dariusza w kierunku zablokowania wydawania publicznych pieniędzy na billboardy promujące polityków. Myślę, że do tych billboardów z tłustymi nalanymi gębami włodarzy, taka "prasa" służąca promowaniu i oszukiwaniu ludzi, pasuje jak ulał.

# Bolek

14.11.2017 19:23

Pani Mart, to nic nie da. Co najwyżej przyblokuje miesięcznik "Moje Legionowo", ale na pewno nie "Miejscową". Władze Legionowa sprytnie ominęły przepisy, gdyż wydawaniem gazety zajęła się miejska spółka, a więc spółka prawa handlowego, która w stu procentach należy do miasta. Formalnie na papierze wszystko się zgadza, ale władza ma w rękach swoją gazetę, gdyż to prezydent miasta jest jednoosobowym zgromadzeniem wspólników KZB, czyli wydawcy "Miejscowej". KZB z niczego nie musi się tłumaczyć, gdyż działa na tych samych zasadach co firmy prywatne.

# LLU

14.11.2017 20:21

Wydawało mi się że napisałem komentarz na portalu "Miejscowej", było to ok. 2 tygodnie temu ale według mojej wiedzy, do tej pory się nie pojawił...

REKLAMA

# Eddy

14.11.2017 21:27

LLU, komentarze zniknęły z dnia na dzień i teraz nie widać ich na głównej stronie. Jednak pod komentowanym tekstem powinny być. Co nie zmienia faktu, że nieprzychylnych nie publikują.

# LLU

14.11.2017 21:33

Niestety pod komentowanym tekstem nie ma

 Daro

15.11.2017 09:39

Niestety problem jest większy niż się wydaje, ta gazeta to zaledwie jeden z elementów szerzenia propagandy i walki z niepokornymi
Wystarczy poczytać chociażby komentarze zamieszczone na facebooku lub pod artykułami zamieszczonymi w ToiOwo, wszędzie ten sam niemal identyczny styl komentarzy mający jeden cel ośmieszenie niepokornych
Doświadczyłem tego osobiście, najpierw było wyśmiewanie i negowanie każdego niepochlebnego komentarza który zamieściłem, następnie były zamieszczone komentarze podpisane moim nickiem których oczywiście nie byłem autorem, szybko to się skończyło bo każdy komentarz którego nie byłem autorem dementowałem, następnie były próby straszenia sądem ponieważ to ja rzekomo podszyłem się pod nicka którego używam od lat
Także szybko zakończyłem sprawę bo dotarłem do swoich archiwalnych postów które pisałem lata temu
To nie jest robota jakiegoś frustrata, to wyglądało na zmasowaną akcję walki z niepokornymi, wypisz wymaluj aparat propagandy w akcji
Boję się że projekt ograniczenia wydawania gazetek agitek jak je nazywam nic nie da, cała walka przeniesie się do portali społecznościowych gdzie nastąpi wysyp wirtualnych bytów propagandowych

REKLAMA

# Eddy

15.11.2017 22:18

Czyli cenzurują. Wszak laurka i obrazek musi pozostać nieskalany... prawdą.

 Daro

15.11.2017 23:37

#Eddy napisał(a) 15.11.2017 22:18
Czyli cenzurują. Wszak laurka i obrazek musi pozostać nieskalany... prawdą.

Czasami niepochlebne komentarze się pojawią....ale zaraz po tym jest zmasowany atak osobników podpisujących się jako "mieszkańcy" którzy za wszelką cenę próbują udowodnić że autor niepochlebnej opinii mija się z prawdą
To też element walki

# bobik

16.11.2017 07:46

Na szczęście są i pozytywy. Powolutku ludzie zyskują świadomość tego, czym jest "Miejscowa". Serio! Jeszcze 2-3 lata temu było z tym dużo gorzej. Ale im więcej tego typu tekstów ujawniających prawdziwe oblicze mediów-władzy tym lepiej! Przecież tego żaden z urzedasów ratusza nie ocenzuruje, na tym forum też żadna wypisz-wymaluj nikogo nie zbanuje. Fajnie, że są jeszcze media i fora niezależne. Tak trzymać Tu Stolica!

REKLAMA

# qvertz

08.09.2018 08:17

Ważne, by somsiady w Legionowie wiedziały na kogo głosować w wyborach. Takich gazet "miejscowych" jest od pytonga w wielu miejscach w Polsce. Natężenie propagandy tego typu rośnie skokowo w roku wyborczym, tak jak nagły wzrost dbałości włodarzy samorządowych o chodniki, drogi i infrastrukturę. Zawsze tuż przed wyborami.

# Nie dla syfu w Legionowie

28.04.2020 05:16

Miejscowa to taka GW dla Legionowskich towarzyszy zjednoczonych w PO pod przewodnictwem tow Operatora przyjęć weselnych wesołego Romka
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break