REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

18.02.2020 12:58 #8765889000
Ludzie są niereformowalni, dalej nie chce im sie iść spacerem 50 m, albo dojechać komunikacją miejską, tylko wożą się samochodami. A potem są otyli i ledwo w kosciele ustoją.
18.02.2020 13:24 #Balcerek
No tak. Typowe dla naszego "świeckiego" państwa. Miasto zbuduje parking dla kościoła. A właściwie nie miasto, a nasze podatki.
19.02.2020 09:56 #asda services
Jaka jest twoja sytuacja * Potrzebujesz 100% finansowania * Nie mogę zweryfikować dochodu * Nie mogę zweryfikować zatrudnienia * Ostatnio samozatrudniony * Windykacje bankructw * Emisje kredytowe * Rozliczenie zakumulowanych rachunków * Osobisty projekt inwestycyjny lub firmowy projekt inwestycyjny e.t.c.
Złóż wniosek o szybką i wygodną pożyczkę na spłatę rachunków i długów, załóż nową firmę lub refinansuj swoje projekty i rozwijaj swoją działalność w tym roku 2020 według najniższej stopy procentowej.
Obecnie staramy się inwestować w jakąkolwiek dobrą, dochodową działalność, proszę przedstawić tylko realne pomysły biznesowe. Jeśli masz jakieś projekty, które wymagają finansowania, uprzejmie zwróć się do mnie ze swoim biznesplanem, a także jeśli uznamy, że Twoja firma jest warta inwestycji, skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie. Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami:
marklucasloans@hotmail.com
WhatsApp +17042750147
telefon komórkowy +441865922067
19.02.2020 09:56 #mark lucas
Cześć, nazywam się Oscar Gustafsson z Kristianstad, Szwecja. Jestem tutaj, aby zobaczyć, jak dostałem moją pożyczkę od pana Marka Lucasa po kilkakrotnym złożeniu wniosku przez różnych pożyczkodawców, którzy obiecali pomóc, ale nigdy nie udzielili mi pożyczki. Dopóki mój przyjaciel nie przedstawił mnie panu mark lucas obiecał mi pomóc i zrobił to, co obiecał bez opóźnień. Nigdy nie myślałem, że są wiarygodni pożyczkodawcy, dopóki nie poznałem pana Mark Lucas, który faktycznie pomógł z pożyczką i zmienił moją wiarę. Nie wiem, czy w jakikolwiek sposób potrzebujesz prawdziwej i pilnej pożyczki. Proszę skontaktować się z panem oznaczyć Lucasa za pośrednictwem jego adresu e-mail: marklucasloans @ hotmail.com lub zadzwonić pod numer +44 1865 922067

Imię i nazwisko: Oscar Gustafsson
Adres e-mail: marklucasloans@hotmail.com
28.02.2020 14:27 #bielanka
Porządny i estetycznie wyglądający parking w zaproponowanym miejscu będzie kosztował znacznie więcej. Jeśli to ma być "klepisko" to lepiej zostawmy pas zieleni. A jeśli na poważnie myślimy o parkingu to należałoby też pomyśleć o bezpośrednim dojeździe do niego. Nie wyobrażam sobie, że miałaby to być tylko droga (ciąg pieszo-jezdny), która obecnie prowadzi do budynków Sokratesa 2b, 2a. Ogrodzenie kościoła bardzo ogranicza tam widoczność i już jest dość niebezpiecznie.

Poza tym to przecież miałby być parking publiczny więc dostępny dla każdego, zatem niekoniecznie dla wiernych przyjeżdżających do kościoła. Wcale nie znaczy, że znajdą oni tam miejsca w niedziele i święta.
REKLAMA

34/2021 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bielany

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Nowości do -45%

Ogłoszenia drobne

Nauka
 Garaże Blaszane, Kojce dla psa, Tanio Producent Jesteśmy przedsiębiorstwem prywatnym, które zajmuje się produkcją, sprzedażą i montażem konstrukcji stalowych już od 12 lat. Dzięki pracowitości i wytrwałości, szybko staliśmy się jednym z wiodących producentów w branży. Oferujemy bogaty wybór naszych produktów. Specjalizujemy się w produkcji i montażu konstrukcji stalowych, takich jak: - garaże blaszane rożne wymiary - garaże z profilu zamkniętego, różne wymiary - magazynki gospodarcze - wiaty stalowe - kioski - schowki budowlane - bramy garażowe - konstrukcje wg. indywidualnych potrzeb klienta - kojce dla psów - bramy ogrodzeniowe Nasze produkty wyróżnia TRWAŁOŚĆ, ESTETYKA, SOLIDNOŚĆ I FUNKCJONALNOŚĆ. Przy najwyższej jakości naszych produktów utrzymujemy KONKURENCYJNE CENY Działamy na terenie CAŁEGO KRAJU, Zapewniamy KRÓTKIE TERMINY REALIZACJI Kontakt: garazerobstal@interia.pl +48 509 038 425 +48 509 038 426 www.robstal.pl https://robstal.olx.pl/

Biuro do wynajęcia
 Oferuję pożyczki w wysokości 1 000 euro do ponad 500 000 euro każdemu w potrzebie i w stanie spłacić. Zwrot będzie dokonany w wybranym przez Ciebie okresie ze stałą stopą procentową wynoszącą 3%. Dla wszystkich wniosków o to mój e-mail: leszekadam.spiewak@gmail.com

Biuro do wynajęcia
 Witaj, pomóż tej osobie, ale tylko tej jednej lub tej samej, która znajduje się w krytycznej potrzebie finansowej i która będzie mogła kiedyś posiadać środki, aby dokonać zwrotu w spokoju i tak jak otrzymała. Zdecydowałem się na pożyczkę finansową między osobami, które bardzo różnią się od kredytu bankowego wyłącznie w celu udzielenia pomocy tym, którym odmówiono pożyczek przez banki z różnych powodów, więc próbując temu zaradzić, trochę sektora zysku. leszekadam.spiewak@gmail.com

Nieruchomości
 Potrzebujesz pożyczki na spłatę rachunków? Przejmij kontrolę nad swoim długiem już dziś Dostępne teraz Oferta pożyczki na rozszerzenie działalności? Czy potrzebujesz pożyczki, aby spłacić rachunki? Czy potrzebujesz pożyczki? Potrzebujesz pożyczki osobistej? Pożyczka na rozszerzenie działalności? Rozpoczęcie działalności gospodarczej, Edukacja, Pożyczka na konsolidację zadłużenia Pożyczki na twarde pieniądze Pożyczka na coś? Oferujemy pożyczki o niskim oprocentowaniu 3% Pożyczka bez kontroli kredytowej, Wyślij do nas e-mail: financialserviceoffer876@gmail.com Zadzwoń lub dodaj do nas na naszej aplikacji +918929509036

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Helloprint Polska
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA