REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# mieszkanie

14.02.2021 11:49

A czy to przypadkiem nie jest tak, że niedoszli właściciele proponują realną kwotę za odzyskanie nieruchomości ale na tym nie zarobi ani syndyk, ani miasto?
Przynajmniej syndyk a być może i miasto chce sprzedać nieruchomość developerowi i dobrze na tym zarobić ale nie mogą.
Oczywiście sprawa nie jest bardzo oczywista bo na początku inwestycji zawiniło miasto jak i właściciele, którzy nie upewnili się czy inwestycja jest bezpieczna. Jednakże to właściciele jako słabsi powinni być chronieni przez miasto. W sumie nie dziwię się nawet, że pisowscy radni się tym bardzo nie zajmują. Pieniądze nie mają barw partyjnych. Nie oszukujmy się.

# Rocco

14.02.2021 20:22

12 lat przewlekania sprawy, którą przy odrobinie dobrej woli można by załatwić w kilka tygodni. Tak funkcjonują wolne sądy i Rafalala z ratusza.

# skandal

14.02.2021 21:53

Państwo z kartonu. Sprawa powinna być juz dawno zamknieta ..+10 lat na załatwienie papierkowej roboty?
"Wydaje mi się, że brakuje po obu stronach, po stronie syndyka i po stronie władz miasta, jakiegoś ludzkiego odruchu, chęci załatwienia tej sprawy.
"

REKLAMA

# Oferent

01.04.2021 20:11

Sprawa wyglada trochę inaczej. Porostu osoba która kieruje nabywcami, sama chce na tym zarobić kosztem nabywców. Sam składałem propozycje w tej sprawie, chciałem skończyć budowę, oddać sprzedane lokale nabywcom tylko za koszty ich wykończenia ( cześć instalacji, tynki i posadzki) , a resztę wykończenia, w tym części wspólne chciałem wykończyć na swój koszt i pozostałe lokale sprzedać na wolnym rynku, po rozmowach telefonicznych szef stowarzyszenia (osoba wskazana na Facebooku) prosił o pisemna propozycje i nawet na nią nie odpowiedział.on i Pani mecenas co nibyreprezentuje nabywców, kręcą swoje lody na mega skalę, waląc w rogi nabywców i gdyby nie oni, od 5 lat sprawa była by zamknięta, a ludzie mieszkali by w kupionych mieszkaniach.

# Anna Wesołowski

30.04.2021 15:35

@Oferent, proszę to zgłosić do prokuratury.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024