REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Metro na Tarchomin nie do Łomianek

# henio

28.06.2006 09:42

podobno niektórym po głowie chodzi aby pociągnąć metro do Łomianek a Tarchomin będzie miał w zamian smród z Czajki i spalarni

# PiSarz

29.06.2006 05:55

No i prawidłowo bowiem ostatnimi czasy sprowadził się tu motłoch ze wsi, a im sie nie należy poza snopkiem siana przed drzwiami w sumie powinni nosić oni opaski na ramieniu jako ludność napływowa.

# zagadka leśna

29.06.2006 08:10

:D:D:D:D:D:D
przecież buty na korytarz wystawiajo, to powinno wystarczyć za wizytówkę, nie bądź zbyt radykalny :D:D:D:D:D
muuuahahahahaha aleś mnie rozbawił z rana

REKLAMA

# henio

29.06.2006 10:39

Ja tu opoważnych sprawach a wy ćwoki o głupotach

# zagadka leśna

29.06.2006 11:11

człowieku nie spinaj sie, druga linia metra i trzecia jesli w ogóle zostaną zbudowane to nie wcześniej niż za kilkanaście lat a najpewniej gdzieś tak w roku 2030, a gdzie jeszcze linia na tarchomin i nowodwory, ile wtedy będziesz miał lat? no zastanów się? niech się martwią twoje dzieci a nie ty, wyluzuj się, strzel browara w którymś z nielicznych barów na tarchominie bądź nowodworach i luzik
lepiej byś się zajął narastającym problemem elementu napływowego, ich wpływu na decyzje w zarządzie dzielnicy i na buty na korytarzu które oni notorycznie wystawiają :D:D:D:D:D
i rzecz jasna na te lanosy i matizy powystawiane na chodniku na topolowej co przekracza wszelkie granice dobrego smaku...
aaa i jeszcze mógłbyś zwrócić uwagę na niebezpieczne dla zdrowia i zmysłu estetycznego psie odchody na trawnikach, chodnikach i w okolicznych laskach...
... a nie sobie głowę łamiesz jakąś astronomią związaną z metrem, obudź się

# henio

29.06.2006 12:45

Ja mam na myśli wydłużenie pierwszej nitki lub modyikację drugiej

REKLAMA

# kto za?

29.06.2006 13:04

Wydłużenie pierwszej linii na Tarchomin i Nowodwory z możliwością odejscia pod urzedem na zieloną Białołeke oraz przedłużeie drugiej z Bródna (Rembielińska - stacja końcowa to głupota) do torów PKP Trasa Toruńska i dalej na zielona Białołękę z możliwością połączenia w przyszłości z odejsciem od pierwszej i zrobienia pierwszej w Wawie pętli.

# lidka

29.06.2006 18:47

no można , ale jeszcze przystanek dla mnie na Raciborskiej żebym do ciuchlandu bezpośrednio miala, i jeszcze parę przedszkoli dzielnicowych oczywista, albo przynajmniej dla każdego kluczyk do wc jak by chcial kultury łyknąć na van gogha, jestem za!

# PiSarz

29.06.2006 22:22

No przecież jak to możliwe, motłoch napływowy pod wielką banderą wodza swego i jego rewolucji Andrzeja Leppera będzie blokady na tym naszym osiedlowym metrze robić. Toć to hańba.

REKLAMA

# siekierka kurpiowska

29.06.2006 22:58

Ktoś pisał kiedyś w podobnym tonie- opaski na rękawach, nadludzie ( bo napływowi to motłoch)- PISarzu. Pamiętaj jak skończył niewielki człowieczek z jednym jądrem i smutnym wąsikiem. Być może w ten sposób leczył się z kompleksów? Czyżby u Ciebie również był problem z własną wartością?
Po "sąsiedzku" te snopki poustawiaj i podpal, to również Cię przybliży do tamtego okresu.

# PiSarz

01.07.2006 06:56

Nie poporstu patrzę i płaczę co przyjezdni zrobili dla warszawy, chciaż by ich "pseudo prezydent" na krótkich łapkach, który jedyne dużo gada a mało robi. Tak naprawdę naobiecywał naobiecywal i wielkie G ztego wyszło dla zainteresowanych sprawdzcie z kolei jak przebiegają inwestycje w rodzinnym kaczogrodzie i szczerze się zdziwicie jakie tam tempo mają. Czyzby czysty przypadek ??.

# zagadka leśna

05.07.2006 08:01

a gdzie jest "rodzinny kaczogród"?

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

05.07.2006 08:26

Na sedesie.

# serce_jak_dzwon

05.07.2006 13:38

eeee tam na sedesie... Może go spięło już w lymuzynie w drodze na Okęcie?
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy