REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Metro na Tarchomin nie do Łomianek

# henio

28.06.2006 09:42

podobno niektórym po głowie chodzi aby pociągnąć metro do Łomianek a Tarchomin będzie miał w zamian smród z Czajki i spalarni

# PiSarz

29.06.2006 05:55

No i prawidłowo bowiem ostatnimi czasy sprowadził się tu motłoch ze wsi, a im sie nie należy poza snopkiem siana przed drzwiami w sumie powinni nosić oni opaski na ramieniu jako ludność napływowa.

# zagadka leśna

29.06.2006 08:10

:D:D:D:D:D:D
przecież buty na korytarz wystawiajo, to powinno wystarczyć za wizytówkę, nie bądź zbyt radykalny :D:D:D:D:D
muuuahahahahaha aleś mnie rozbawił z rana

REKLAMA

# henio

29.06.2006 10:39

Ja tu opoważnych sprawach a wy ćwoki o głupotach

# zagadka leśna

29.06.2006 11:11

człowieku nie spinaj sie, druga linia metra i trzecia jesli w ogóle zostaną zbudowane to nie wcześniej niż za kilkanaście lat a najpewniej gdzieś tak w roku 2030, a gdzie jeszcze linia na tarchomin i nowodwory, ile wtedy będziesz miał lat? no zastanów się? niech się martwią twoje dzieci a nie ty, wyluzuj się, strzel browara w którymś z nielicznych barów na tarchominie bądź nowodworach i luzik
lepiej byś się zajął narastającym problemem elementu napływowego, ich wpływu na decyzje w zarządzie dzielnicy i na buty na korytarzu które oni notorycznie wystawiają :D:D:D:D:D
i rzecz jasna na te lanosy i matizy powystawiane na chodniku na topolowej co przekracza wszelkie granice dobrego smaku...
aaa i jeszcze mógłbyś zwrócić uwagę na niebezpieczne dla zdrowia i zmysłu estetycznego psie odchody na trawnikach, chodnikach i w okolicznych laskach...
... a nie sobie głowę łamiesz jakąś astronomią związaną z metrem, obudź się

# henio

29.06.2006 12:45

Ja mam na myśli wydłużenie pierwszej nitki lub modyikację drugiej

REKLAMA

# kto za?

29.06.2006 13:04

Wydłużenie pierwszej linii na Tarchomin i Nowodwory z możliwością odejscia pod urzedem na zieloną Białołeke oraz przedłużeie drugiej z Bródna (Rembielińska - stacja końcowa to głupota) do torów PKP Trasa Toruńska i dalej na zielona Białołękę z możliwością połączenia w przyszłości z odejsciem od pierwszej i zrobienia pierwszej w Wawie pętli.

# lidka

29.06.2006 18:47

no można , ale jeszcze przystanek dla mnie na Raciborskiej żebym do ciuchlandu bezpośrednio miala, i jeszcze parę przedszkoli dzielnicowych oczywista, albo przynajmniej dla każdego kluczyk do wc jak by chcial kultury łyknąć na van gogha, jestem za!

# PiSarz

29.06.2006 22:22

No przecież jak to możliwe, motłoch napływowy pod wielką banderą wodza swego i jego rewolucji Andrzeja Leppera będzie blokady na tym naszym osiedlowym metrze robić. Toć to hańba.

REKLAMA

# siekierka kurpiowska

29.06.2006 22:58

Ktoś pisał kiedyś w podobnym tonie- opaski na rękawach, nadludzie ( bo napływowi to motłoch)- PISarzu. Pamiętaj jak skończył niewielki człowieczek z jednym jądrem i smutnym wąsikiem. Być może w ten sposób leczył się z kompleksów? Czyżby u Ciebie również był problem z własną wartością?
Po "sąsiedzku" te snopki poustawiaj i podpal, to również Cię przybliży do tamtego okresu.

# PiSarz

01.07.2006 06:56

Nie poporstu patrzę i płaczę co przyjezdni zrobili dla warszawy, chciaż by ich "pseudo prezydent" na krótkich łapkach, który jedyne dużo gada a mało robi. Tak naprawdę naobiecywał naobiecywal i wielkie G ztego wyszło dla zainteresowanych sprawdzcie z kolei jak przebiegają inwestycje w rodzinnym kaczogrodzie i szczerze się zdziwicie jakie tam tempo mają. Czyzby czysty przypadek ??.

# zagadka leśna

05.07.2006 08:01

a gdzie jest "rodzinny kaczogród"?

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

05.07.2006 08:26

Na sedesie.

# serce_jak_dzwon

05.07.2006 13:38

eeee tam na sedesie... Może go spięło już w lymuzynie w drodze na Okęcie?
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe