REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

Medycyna estetyczna

# Marcelka

11.04.2019 13:02

Tak jak w temacie. Szukam jakiegoś dobrego gabinetu medycyny estetycznej w naszej okolicy lub ogólnie w Warszawie. Do tej pory przed przeprowadzką korzystałam z kliniki aestetica (http://www.aestetica.pl/medycyna-estetyczna), ale widzę, że tutaj nie mają żadnej filii, chyba, że ktoś chce mnie wyprowadzić z błędu? W każdym razie wszelkie polecenia będą mile widziane.

# fRytka

31.01.2020 17:15

Mam dobre doświadczenia z kliniką dr Radzikowskiej (Radzikowska Clinic), zaopiekowano się mną tam wspaniale, gdy przyszłam na konsultację przed zabiegiem. Myślę, że zespół bardzo dobrych lekarzy, którzy potrafią zadbać o kobiecą urodę i kobiece samopoczucie dzięki bogatej ofercie zabiegów medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, kosmetologii itd.

# katieee

21.04.2020 21:58

Ja korzystam z usług Kliniki Sfera, http://klinikasfera.pl/. Chodzę do dra Migały, który jest doświadczonym specjalistą z wieloletnim doświadczeniem. Ma wiedzę i umiejętności, efekty zabiegów są naprawdę spektakularne :)

REKLAMA

# Lonka

05.03.2021 07:59

Trafiłam kiedyś do kliniki AME na Ursynowie, mogę śmiało polecić. Ja akurat byłam na rewitalizacji skóry, konkretnie na zabiegu skinboosters. Rewelacja, skóra mocno się ujędrniła. U mnie ćwiczenia i dieta nie wystarczyły, miałam problem z tym, by skóra się ładnie napięła, dlatego cieszę się, że spotkałam w tej klinice panią doktor Olę Szczepańską. Świetne efekty zabiegu i rzetelna konsultacja, wyjątkowe podejście.

# firka

27.03.2021 18:13

Zmarszczki wygładzałam w łódzkiej klinice Dermed w Łodzi, przyjmuje tu dr Dorota Żukowska , godna polecenia

# tori

30.04.2021 16:44

Bezpieczna i kameralna klinika w Warszawie znajduje się na Białołęce - Kaczyńscy Clinic. Zachowują tu wysokie standardy higieny, bezpieczeństwa, mają nowoczesne sprzęty, doświadczenie i wiele serca dla każdego pacjenta. konsultacje są dokładne, wywiad bardzo szczegółowy, a dobór metody działania bardzo przemyślany. Jeśli rozważacie zabiegi estetyczne, to polecam, szczególnie Dr Kaczyńskiego.

REKLAMA

# Sammannta

24.06.2021 10:17

Ja lubię zabiegi medycyny estetycznej, bo dzięki temu można odświeżyć skórę i poprawić jej wygląd :) Byłam niedawno na odmładzaniu laserem frakcyjnym CO2 w salonie Afrodyta, mogę wszystkim polecić, bo warto - niweluje zmarszczki, rozszerzone pory, przebarwienia, blizny itd.

# bv667

09.03.2022 12:24

Ja jestem zadowolona z oferty beautyskin.pl. Świetna klinika w Radomiu, trafiłam z wyszukiwania w sieci, ale jestem bardzo zadowolona z tego jakie zabiegi proponują, można kompleksowo zadbać tam o wygląd skóry, pod tym kątem super.

# Mośka

22.03.2022 22:32

Zapisz się na wizytę do Sclinic na Łukowskiej. Profesjonalna klinika, nie jest za dużą więc indywidualnie traktują swoich pacjentów co jest baaardzo fajne

REKLAMA

# Anna678

03.05.2022 21:26

Ja chodzę od dłuższego czasu do dra Migały, który przyjmuje w Klinice Sfera. Robiłam u niego powiększanie ust, botoks, ale też jesienią zabiegi z dermapenem, które świetnie odżywiły moją skórę :) Generalnie polecam tę klinikę i pana doktora, naprawdę świetna opieka :)

# Kalina39

03.06.2022 10:28

Dr Migała to świetny specjalista :) Ja u niego miałam botoks i też uważam, że zapewnia świetną opiekę - on i pani Ania to duet doskonały, zawsze się czuję bardzo dobrze, gdy zafunduje sobie trochę troski o siebie :)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA