REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# Bob

21.06.2015 00:01

Należy rygorystycznie egzekwować prawo. Kierowca, który traktuje ul. Kondratowicza jako dwupasmową drogę ekspresową i porusza się po niej z prędkością ok. 100 km/h jest obecnie bezkarny. Codziennie widzę takich szaleńców pędzących z taką prędkością ul. Kondratowicza przez skrzyżowanie z Łabiszyńską i szlak mnie trafia, że ja jako obywatel nic z tym nie mogę zrobić.

# Jan

23.06.2015 22:45

A gdzie stróże prawa. Po pensję to pewnie przychodzą, ale obowiązki - to nie ma komu wykonywać.

# iska

23.06.2015 22:48

Kierowcow trzeba wychowywac poprzez mandaty. W Polsce nie ma innego sposobu, zwłaszcza małolaty wydaje im sie ze mogą być bezkarni - często się udaje, brak monitoringu, brak wyłapywania. Policja i straż mają to gdzieś

REKLAMA

# abrakadabra

24.06.2015 08:52

do Anna Malarczyk-
własnie dlatego dochodzi do potrąceń pieszych na przejściach - piesi po prostu wdzierają się nagle na przejście zupełnie nie myśląc o tym, ze samochód nie zatrzyma się na odcinku o dł. 1 m! Trochę rozumu piesi! Kazdy chce iść chodnikiem i dochodząc do rpzejscia nawet nie zatrzymać się tylko od razu na ulicę, bo każdemu się należy, bo to przejscie. A stanie się coś, jak się chwile postoi i zbierze się kilka osób a nie każdy osobno?
Najlepszym tego przykladem jest rondo Starzyskiego, jadąc z mostu grańskiego dolem między przystankiem tramwajowym pod wiaduktem a autobusowym jest przejście i tam piesi chodzą, za przeproszenie, jak świete krowy, jeden za drugim, a sznur samochodów w korku stoi aż od mostu. Nie można chwile poczekać???

# Matiq

24.06.2015 21:37

Do abrakadabra- Co ty powiesz jak nagle wdzierają na jezdnię codziennie przechodzenia z dzieckiem w wózku i nawet jak pada deszcz czy śnieg stoję po parę minut i nikt nie przepusci cwaniaczku wozisz dupe w aucie i się madrujesz.

# abrakadabra

25.06.2015 08:21

Matig-
sam jesteś cwaniaczek, szukajacy wytłumaczenia dla swojego nieodpowiedzialnego zachowania. Ja jestem i pieszym i jeżdże komuniakcja publiczną, a tylko czasem autem i dobrze widzę, jak piesi się zachowują - jak swiete krowy, idzie taki jeden z drugim do przejścia i nawet się nie zatrzymuje tylko od razu na pasy! Taka jest prawda, ze kazdemu wszystko się należy! Ja nie mówię, ze kierowcy sa inni - też im się zawsze wszystko należy, ale pisi też nie są lepsi, zatem zwalanie cąłej winy na kierowców jest mocno przesadzone!

REKLAMA

# kierowca

04.07.2015 10:52

#Matiq
to se kup cieniasie samochód i nie fizoluj.........na przyjazd do warszawki starczyło tylko sianka ?

 Taka_karma

07.07.2015 20:38

#kierowca napisał(a) 04.07.2015 10:52
#Matiq
to se kup cieniasie samochód i nie fizoluj.........na przyjazd do warszawki starczyło tylko sianka ?
Człowieku takimi tekstami to wystawisz sobie świadectwo.

# Dusia

03.03.2021 09:21

Musimy mieć oprócz pasów i świateł również http://www.ksk-dev.com/produkty/przycisk-dla-pieszych-ksk-p01, które są przyjazne dla niepełnosprawnych i osób starszych, czyli wyposażone w sygnały dźwiękowe oraz wydłużające czas przejścia na pasach. Kto jest za?

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024