REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Marcinkiewicz o moście

# ola

03.08.2006 13:55

Polecam blog Kazimierza Marcinkiewicz, w dzisiejszym tekście pisze miedzy innymi o mostach. Polecam także jako ciekawe zjawisko na naszej politycznej scenie.
http://kmarcinkiewicz.blog.onet.pl/

# PiSarz

04.08.2006 05:44

Cały czas to przeżywam. Zostałem prezydentem Warszawy. Cieszę się jak dziecko. Rozpiera mnie duma i czuję ogromny zaszczyt. Warszawa to cacuszko, po oszlifowaniu stanie się brylantem wielkim i wspaniałym. Jestem pewien, że mogę go oszlifować. Mam siłę i pomysł. Mam wizję i determinację. Że żyję w Warszawie dopiero 14 lat. Tak i patrzę jak marnowany jest potencjał. Trudno to wytrzymać tak aktywnemu człowiekowi jak ja.
BL BLA
A Teraz na POLSKI -
Znowu mnie wyru...... , ciągle to przeżywam. Rzucili mi ochłapy - Zostałem prezydentem warszawki. Już mi odbija - Cieszę się jak dziecko. Teraz muszę wam włazić w dupkę - Rozpiera mnie duma i czuję ogromny zaszczyt. Znowu odstałem ochłapy Warszawa to cacuszko.
A resztę za pomocą tego strzeszczenia bezbłednie rozszyfrujecie jak i jego późnijesze wypowiedzi.
NIE OBIECANKOWICZOWI

# Wiola

04.08.2006 08:32

A ja Marcinkiewiczowi wierzę i zgadzam sie z jego daiagnozą.
Pisarzu, coś zacytuję: "Znowu mnie wyru...... , ciągle to przeżywam".
Tekst jest o tobie i o twoich sympatiach politycznych. Współczuję ci bo masz co przeżywać.

REKLAMA

# Maryjan

04.08.2006 10:39

Przeglądając oferty programowe partii politycznych, tzw polityków i ewentualnych kandydatów na stołki w wyborach samorządowych WIEM JEDNO:
TAKIE RZECZY TO TYLKO W ERZE !!!

# oskardinho

04.08.2006 14:24

PiS to jedyna rozsądna partia na rynku politycznym, trzeba im wierzyć, bo jeśli nie im to komu? pytam - komu?
ktoś się zdobędzie na odpowiedź? bez kręcenia i politycznych ściemek - jasno: jeśli nie pis to kto?

# Krzyś

04.08.2006 15:18

Prędzej Kubuś Puchatek i Prosiaczek zrobi coś dobrego dla Warszawy niż pis.

REKLAMA

# PiSarz

05.08.2006 19:40

Droga Wiolu ile płacą tobie za tą marną agitację. Proszę o przedstawienie rzeczowych argumentów. Jak można wierzyć człowiekowi który nie ma za grosz honoru i jest chłopcem na posyłki, jedna rzecz z jego wypowiedzi mnie wzruszyła mniej więcej " mam zamiar walczyć z korupcją" rany julek już z tym ostatnio kaczorek przecież walczył i PODOBNO wyplenił korupcję. TO z czym Obiecankiewicz ma zamiar walczyć z wiatrakami ??. Nie wierzę politykom niezaleznie PIS PO czy SLD. Wiarę należy pokładać w ludzi i tak ja czynię ale dla niego nie ma miejsca w Warszawie. To po co był poprzedni P.O. prezydenta Warszawy nic nie robił a pieniądze i oczywiście kto PIS-uary. A więc droga Wiolo prosze o rzeczowe argumenty a nie populistyczny bełkot.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy