REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Marcinkiewicz o moście

# ola

03.08.2006 13:55

Polecam blog Kazimierza Marcinkiewicz, w dzisiejszym tekście pisze miedzy innymi o mostach. Polecam także jako ciekawe zjawisko na naszej politycznej scenie.
http://kmarcinkiewicz.blog.onet.pl/

# PiSarz

04.08.2006 05:44

Cały czas to przeżywam. Zostałem prezydentem Warszawy. Cieszę się jak dziecko. Rozpiera mnie duma i czuję ogromny zaszczyt. Warszawa to cacuszko, po oszlifowaniu stanie się brylantem wielkim i wspaniałym. Jestem pewien, że mogę go oszlifować. Mam siłę i pomysł. Mam wizję i determinację. Że żyję w Warszawie dopiero 14 lat. Tak i patrzę jak marnowany jest potencjał. Trudno to wytrzymać tak aktywnemu człowiekowi jak ja.
BL BLA
A Teraz na POLSKI -
Znowu mnie wyru...... , ciągle to przeżywam. Rzucili mi ochłapy - Zostałem prezydentem warszawki. Już mi odbija - Cieszę się jak dziecko. Teraz muszę wam włazić w dupkę - Rozpiera mnie duma i czuję ogromny zaszczyt. Znowu odstałem ochłapy Warszawa to cacuszko.
A resztę za pomocą tego strzeszczenia bezbłednie rozszyfrujecie jak i jego późnijesze wypowiedzi.
NIE OBIECANKOWICZOWI

# Wiola

04.08.2006 08:32

A ja Marcinkiewiczowi wierzę i zgadzam sie z jego daiagnozą.
Pisarzu, coś zacytuję: "Znowu mnie wyru...... , ciągle to przeżywam".
Tekst jest o tobie i o twoich sympatiach politycznych. Współczuję ci bo masz co przeżywać.

REKLAMA

# Maryjan

04.08.2006 10:39

Przeglądając oferty programowe partii politycznych, tzw polityków i ewentualnych kandydatów na stołki w wyborach samorządowych WIEM JEDNO:
TAKIE RZECZY TO TYLKO W ERZE !!!

# oskardinho

04.08.2006 14:24

PiS to jedyna rozsądna partia na rynku politycznym, trzeba im wierzyć, bo jeśli nie im to komu? pytam - komu?
ktoś się zdobędzie na odpowiedź? bez kręcenia i politycznych ściemek - jasno: jeśli nie pis to kto?

# Krzyś

04.08.2006 15:18

Prędzej Kubuś Puchatek i Prosiaczek zrobi coś dobrego dla Warszawy niż pis.

REKLAMA

# PiSarz

05.08.2006 19:40

Droga Wiolu ile płacą tobie za tą marną agitację. Proszę o przedstawienie rzeczowych argumentów. Jak można wierzyć człowiekowi który nie ma za grosz honoru i jest chłopcem na posyłki, jedna rzecz z jego wypowiedzi mnie wzruszyła mniej więcej " mam zamiar walczyć z korupcją" rany julek już z tym ostatnio kaczorek przecież walczył i PODOBNO wyplenił korupcję. TO z czym Obiecankiewicz ma zamiar walczyć z wiatrakami ??. Nie wierzę politykom niezaleznie PIS PO czy SLD. Wiarę należy pokładać w ludzi i tak ja czynię ale dla niego nie ma miejsca w Warszawie. To po co był poprzedni P.O. prezydenta Warszawy nic nie robił a pieniądze i oczywiście kto PIS-uary. A więc droga Wiolo prosze o rzeczowe argumenty a nie populistyczny bełkot.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA