REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# Marian

26.02.2020 17:40

Wiekszej głupoty nie słyszałem. To po co światła jak i tak kierowca będzie winien jak świętą krowę rozjedzie.

# filozof

27.02.2020 08:51

Problem takich uciśnionych jak Ty @Marian jest taki, że pierwsze co myślisz to kto będzie winien i kto ma pierwszeństwo. Kraje południowe za to np. żyją luźniej i po prostu widzą auto to nie wchodzą im pod koła a światło jest sugestią że auta jadą albo stoją. Jeżeli nie ma samochodu w promieniu 1km i widzę jak ludzie stoją 2min przed pasami na czerwonym bo czerwone to sory ale jest to głupota totalna i naszego prawa i mentalności ludzi, którzy muszą mieć wszystkie reguły życia spisane w kodeksie żeby wyjść z domu. Jest to jeden z wielu przykładów dlaczego nasz kraj jest taki smutny i rozszczeniowy zamiast się cieszyć i żyć, wolą smutać i przeżyć.

# Stara księgowa

27.02.2020 14:16

Jakoś chłopaki muszą łatać dziury w budżecie!

REKLAMA

# kolo

10.03.2020 21:54

filozof tacy jak ty rozwolnionych jest to ze wy nie myślicie i jeszcze wieki wam zajmie coś takiego co opisane jest w tym bzdurnym artykule.Wam juz tak mózgi zlasowali ze wam sie wydaje że jesteście nieśmiertelni a ja takiego "filozofa nieśmiertelnego" rozjechałem w grudniu zeszłego roku jak mi wszedł prosto pod koła na czerwonym swietle.Teraz czeka go jeszcze sprawa w sadzie która mu założyłem o odszkodowanie.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024