REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# qvertz

03.03.2019 08:33

A ja myślałem, że to jakaś lokalna piwiarnia dla spacerowiczów. No, na tężnię to ona od początku nie wyglądała.

# lol

09.03.2019 07:59

Dokładnie to raczej będzie darmowy szalet i powierzchnia dla graficiarzy. Skandaliczna forma w tym kształcie sa to wywalenie pieniędze w błoto. Kolorystyka też słaba. W ogóle remont tego parku jest mocno dziwny jeśli idzie o jakość i pomyslunek wykonania. Alejki krzywe, nie trzymają poziomu, pozostawione stare obleśne latarnie, malowanie ogrodzenia niedokończone, stare krawężniki pozostawione w ziemi itp.

# AnnaS

20.03.2019 11:32

No i dojście! Dojście do głównej bramy jest koszmarne!! Chodnik wzdłuż Wolskiej, od Elekcyjnej do wejścia do cerkwi to droga przez mękę! stare płyty chodnikowe i stare pochylone drzewa. Burmistrzu przejdź sie tam na własnych nogach!!!!!!!!!

REKLAMA

# polaczek

23.05.2019 18:44

No więc tężnia już działa. Z ciekawości ją odwiedziłem, czuje się, mozna oddychać. Pojechałem też na pl Hallera. No cóż przelewa się woda i nic. Pytam się ludzi siedzacych na ławkach jak to działa skoro sama woda skapuje. Ale to jest tęznia, tak mi odpowiadali. Była moda na groty solne. Wszystkim wmawiali jakie cudowne działanie lecznicze ma siedzenie i wąchanie soli. Teraz groty się zamykają jedna po drugiej.
Teżnia na Woli ma świadectwa instytutów medycznych potwierdzające działalność leczniczą. Ta na pl Hallera nie ma. Ot kapiaca woda i tyle.

 Pani Wiosna

24.05.2019 23:32

Internet w Polsce powinien być dla wszystkich bezpłatny i wolny od jakiejkolwiek cenzury! #wiosna @wiosnabiedronia @KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break