REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

Mała Lazienka

# Piwonia

03.08.2016 00:31

Jak urządzić małą łazienkę w starym bloku na Woli?

# Miniaaa

04.08.2016 15:30

Na małą łazienkę też są sposoby. Wystarczy użyć odrobinę wyobraźni. Powinno się po prostu jakoś wyszukać aranżacji, a potem policzyć domowy budżet. Ja wiele gotowych pomysłów znalazłam tu: http://www.mieszkaniezpomyslem.pl/ sama mam klitkę, ale tak wykombinowałam, że udało się pomieścić wiele i jeszcze więcej :)

 wwojtek84

04.08.2016 16:02

Ja urządzając małą łazienkę inspirowałem się"Czterema Kątami". Bardzo ciekawe propozycje tam mają.

REKLAMA

# Emilus

14.10.2020 11:20

Urządzanie małej łazienki to zmora naprawdę. Jednoto sam układ drugie to jaki wystrój żeby nie było nudno.Ale tez żeby nie przesadzić. Wiadomo w małej łazience nie wszystko bezie wyglądać dobrze. Ja się poddałam i postanowiłam skorzystać z pomocy. Znalazłam firmę Fabryka Projektów https://e-wystroj-wnetrz.pl/ Tam zamówiliśmy projekt. Jesteśmy bardzo bardzo zadowoleni. Jest nowocześnie i funkcjonalnie.

# Anonim

15.10.2020 09:41

Nie wiem jaki jest metraż i jaki rozkład pomieszczenia ale napewno postawiłabym na prysznic. Bardzo duża osszczędność miejsca. A jeśli chodzi o dodatki poleciłabym Ci sklep Room99. Mają bardzo spoko dodatki ogólnie do domu. Do łazienki myślę też będą mieli. Jakieś cudne ręczniczki albo dywaniki. Polecam :)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy