REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

LUDZIE Z RADY OSIEDLA ERAZMA Z ZAKROCZYMIA ???

# Rada Erazma.

08.12.2005 23:03

Jednym z członków rady jest maly człowiek ,zawistnik i nieudacznik,narodowiec,który opluwa swoich znajomych i mądrzejszych od siebie.Taki podły charakter ma ten człeczek.Boże strzeż nas przed narodowcami.Dwa złote nagrody dla tego kto napisze i zgadnie o kogo chodzi.

# Marian

09.12.2005 15:35

Prosimy o dane personalne.

 Pomnik_Kopernika_Na_Krakowskim

09.12.2005 16:16

S.Z.? Wygrałem?
Gdzie moje 2 złote?
Ja chce swoje 2 złote!!
PS: kocham Cię Rado Erazma za twą twórczość :*

REKLAMA

# BYŁY CZŁONEK RADY

11.12.2005 16:47

Najdziwaczniejszym członkiem Rady Osiedla z Erazma z Zakroczymia jest Pan Jarosław Filipowicz.Jest to bardzo dobrze poinformowany człowiek.To Pana Filipowicza należy zapytać,o to komu będzie należała się nagroda w wysokości 2-złotych za rozszyfrowanie personaliów "nieudacznika narodowca"-czlonka Rady.Należy obiecać podzielenie się nagrodą ,być może połaszczy się na pieniądze.,stary chytrus.

# Klaudia

11.12.2005 17:14

Ja daję całe 5 złotych ,Panu Jarosławowi Filipowiczowi-aby ujawnił tego plugawca,dewianta narodowego w mojej Radzie .Panie Jarosławie- Pan jako Katolik,wie z pewnością,że młodzież ale i dorosłych należy chronić przed zboczeńcami narodowymi.Mam nadzieję,ze dobro mieszkańców jest Panu bliskie.Z pewnością jest to kłamstwo co Panu zarzucają ,że jakoby miał Pan opowiadać jakieś brednie narodowe.Niech się Pan opamięta i popędzi szubrawca narodowego z nasze Rady.

# Sąsiadka Jarosława F.

11.12.2005 17:39

Pani Jarku ,jeżeli nie jest Pan "narodowcem",to niech Pan potępi tych nacjonalistycznyh dewiantów.Natomiast gdyby Pan - o zgrozo -był narodowcem,to straci Pan cały mój szacunek i zaufanie.

REKLAMA

# Kit z okna

12.12.2005 09:28

Rada mnie nie interesuje bo tam nie mieszkam, ale widze konkrente działania na rzecz mieszkańców. Inne spódzielnie mogą tylok pozazdrościć czynów ale nie członków....

# Mieszkaniec E.

12.12.2005 15:39

...czyny są właśnie dzięki członkom, takim jak Pan Jarosław.

# ZUZA

12.12.2005 18:14

Jarsław F. nigdy nic pozytywnego nie zrobił ,umie tylko gadać bzdury narodowe.

REKLAMA

# crac

12.12.2005 18:17

Po prostu ciemna zawistna id....., która nawet gadac nie umnie.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe