REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

LUDZIE Z RADY OSIEDLA ERAZMA Z ZAKROCZYMIA ???

# Rada Erazma.

08.12.2005 23:03

Jednym z członków rady jest maly człowiek ,zawistnik i nieudacznik,narodowiec,który opluwa swoich znajomych i mądrzejszych od siebie.Taki podły charakter ma ten człeczek.Boże strzeż nas przed narodowcami.Dwa złote nagrody dla tego kto napisze i zgadnie o kogo chodzi.

# Marian

09.12.2005 15:35

Prosimy o dane personalne.

 Pomnik_Kopernika_Na_Krakowskim

09.12.2005 16:16

S.Z.? Wygrałem?
Gdzie moje 2 złote?
Ja chce swoje 2 złote!!
PS: kocham Cię Rado Erazma za twą twórczość :*

REKLAMA

# BYŁY CZŁONEK RADY

11.12.2005 16:47

Najdziwaczniejszym członkiem Rady Osiedla z Erazma z Zakroczymia jest Pan Jarosław Filipowicz.Jest to bardzo dobrze poinformowany człowiek.To Pana Filipowicza należy zapytać,o to komu będzie należała się nagroda w wysokości 2-złotych za rozszyfrowanie personaliów "nieudacznika narodowca"-czlonka Rady.Należy obiecać podzielenie się nagrodą ,być może połaszczy się na pieniądze.,stary chytrus.

# Klaudia

11.12.2005 17:14

Ja daję całe 5 złotych ,Panu Jarosławowi Filipowiczowi-aby ujawnił tego plugawca,dewianta narodowego w mojej Radzie .Panie Jarosławie- Pan jako Katolik,wie z pewnością,że młodzież ale i dorosłych należy chronić przed zboczeńcami narodowymi.Mam nadzieję,ze dobro mieszkańców jest Panu bliskie.Z pewnością jest to kłamstwo co Panu zarzucają ,że jakoby miał Pan opowiadać jakieś brednie narodowe.Niech się Pan opamięta i popędzi szubrawca narodowego z nasze Rady.

# Sąsiadka Jarosława F.

11.12.2005 17:39

Pani Jarku ,jeżeli nie jest Pan "narodowcem",to niech Pan potępi tych nacjonalistycznyh dewiantów.Natomiast gdyby Pan - o zgrozo -był narodowcem,to straci Pan cały mój szacunek i zaufanie.

REKLAMA

# Kit z okna

12.12.2005 09:28

Rada mnie nie interesuje bo tam nie mieszkam, ale widze konkrente działania na rzecz mieszkańców. Inne spódzielnie mogą tylok pozazdrościć czynów ale nie członków....

# Mieszkaniec E.

12.12.2005 15:39

...czyny są właśnie dzięki członkom, takim jak Pan Jarosław.

# ZUZA

12.12.2005 18:14

Jarsław F. nigdy nic pozytywnego nie zrobił ,umie tylko gadać bzdury narodowe.

REKLAMA

# crac

12.12.2005 18:17

Po prostu ciemna zawistna id....., która nawet gadac nie umnie.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy