REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# bemo

25.03.2020 21:41

No ...to teraz deweloperka wpada i szeregowce po 900tyś od łba.
Dlaczego wieśniaki pakują się w życie Warszawiakom ???

# Rex

26.03.2020 01:06

A takie piękne zdjęcie maszyn na pasie trawiastym (choć to może nawet jeszcze i nie pas)... Straszne te ludzie, zatłuc wszystko co nie siedzi i nie ogląda w klatce telewizora... Ja nie robie, bo jestem za tępy, to i inni nie mają prawa.

# afdsfdafds

26.03.2020 08:19

Ciche Niebo jaki żal.... zanim kupiliście tam mieszkania to przegapiliście lotnisko z 100- letnią historią czy jak. Na miejscu władz lotniska pozwałbym was za naruszenie dobrego imienia.

REKLAMA

# afdsfdafds

26.03.2020 08:25

Zresztą niech ręka kogoś nie świerzbi i nie przekształca później korytarza napowietrzającego w kolejne osiedle. Bo Pan Prezes Cichego Nieba Zbigniew Franczak jest prezesem zarządu u Dewelopera.

# qvertz

26.03.2020 09:45

Lotnisko nie należy do miasta, więc przynajmniej jest nadzieja, że nigdy w tym miejscu nie powstaną żadne blokowiska. Nie ma tam żadnego warkotu, samoloty mają takie same, a nawet większe obostrzenia w normach hałasu niż pojazdy w ruchu ulicznym. Poza tym lotnisko na Bemowie jest Warszawie potrzebne. Trwają tam ważne szkolenia pilotów, jest wciąż aeroklub oraz pogotowie ratunkowe. Z punktu widzenia branży lotniczej, taki obiekt jest w Warszawie absolutnie niezbędny i niech nikt nawet nie waży się mówić o jego likwidacji. Zwolennicy "cichego nieba" niech sobie korki w uszy wsadzą, a pampersy przy zwieraczach.

# wwa

26.03.2020 10:08

Wysyp lobbystów. Ucywilizowanie sposobu funkcjonowania lotniska to jest to.

REKLAMA

# Bemowianka

26.03.2020 11:58

Pan Dominik Gadomski , jak zwykle manipuluję. Lotnisko Babice EPBC NIE zostało zamknięte! Normalnie funkcjonuję , tak jak przed laty. Loty o statusie HOSP, HUM, STATE, HEAD oraz innych lotów wykonywanych w celu ratowania życia lub zdrowia ludzkiego na hasło RATOWNIK GARDA-nadal są wykonywane. Do południa było już kilka wykonanych operacji lotniczych. Nie mogą być wykonywane loty widokowe i szkoleniowe, bo to nie czas na takie zabawy.

# jacekPlacek123

26.03.2020 13:43

Te samoloty to nie jest tylko problem mieszkańców okolic lotniska. Dotychczas część pilotów bardzo często ignorowała nakaz lotów w określonych korytarzach powietrznych nad Warszawą i leciała nad budynkami mieszkalnymi, były nawet przypadki przelotu nocą.
O ile mnie pamięć nie myli, to władze miasta chcą żeby każdy samolot miał transpoder, czyli żeby była kontrola nad tym gdzie i kiedy leci konkretny samolot i była możliwość ukarania pilota za niezgodny z przepisami lot.

# jojo123

26.03.2020 23:08

To lotnisko jest niezbędne. łapy deweloperskie wstrętne....precz od lotniska A GDDKIA co oprócz lotniska chce rozwalić jeszcze całe Bemowo Graś S7 won!!!! precz brudne drogowców łapka od lotniska! Czy nie widzicie w jaką stronę idzie nowoczesną komunikacja przyszłości? powietrzne taksówki , drony medyczne, autonomiczne samochody pionowego startu !!!! czy likwidując lotnisko chcecie nas odciąć od rozwoju na światowym poziomie??? przecież musimy kiedyś ten świat dogonić.

REKLAMA

# ~anonim

27.03.2020 07:28

Co za cioty..... Brak słów

# Therion

27.03.2020 08:49

Otóż to lotnisko było wcześniej ,trzeba się orientować gdzie się kupuje mieszkanie,a nie potem narzekać.Przyjezdni wszystko by zlikwidowali w Warszawie Kto chce mieć spokój i ciszę to niech mieszka na wsi lub w lesie

# kiko

27.03.2020 08:58

lotnisko zawsze było, nie widzieli gdzie kupują mieszkania?
sztucznie wykreowana sprawa na potrzeby interesów deweloperki, wplątany niezbyt mądry lud, który został na potrzeby interesów zaangażowany do walki o lepsze tereny
nie pasowało to trzeba było kupować gdzie indziej!

REKLAMA

# dsaffdadsfafds

27.03.2020 10:02

#wwa napisał(a) 26.03.2020 10:08
Wysyp lobbystów. Ucywilizowanie sposobu funkcjonowania lotniska to jest to.
Czy ja wiem czy Lobbystów. Gdyby nie internet to nikt by nie wiedział że Prezes Fundacji Ciche Niebo ma powiązania z Developerami.

# Bemowianka

27.03.2020 18:27

Panu Prezesowi Cichego Nieba to nie pozostaje już chyba nic innego tylko siedzieć cicho. Bo to tylko wstyd. Lotnisko tu było od zawsze i mam nadzieję, że będzie bo to kawał historii i Babic i Boernerowa. Miejmy nadzieję, że zakusy, żeby ten teren zabudować lub poprowadzić S7 nigdy nie dojdą do skutku. Byłoby to szkodą dla nas wszystkich.

# olo2

31.03.2020 14:31

Kraść, kraść, kraść...
A przy okazji wcisnąć frajerom, że to dla ich dobra.

REKLAMA

# Pozdro600

31.03.2020 23:59

Mieszkałem na Chomi 26 lat vis a vis lotniska na Osikowej, nie lubię hałasu, ale źle lotniska nie wspominam....

# flygskam

12.06.2020 22:44

Hałas jednym przeszkadza innym nie ale skażenie ołowiem z paliwa avgas 100LL na którym latają awionetki szkodzi wszystkim
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA