REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Loteria dla kibiców na EURO

 ruszti

20.06.2016 18:21

Byłem dziś w galerii i w Inmedio zaciekawiła mnie półka z gadżetami dla kibiców. Kupiłem dla siebie flagę do auta, a mojemu synowi przybornik i piórnik szkolny. Okazało się po zakupie, że dostałem zdrapki za które można wygrać nagrody. Wystarczy zarejestrować kody z nich na stronie http://bit.ly/22vmQOT i czekać na losowanie nagród. Do wygrania są vouchery na mecz i tablety. Loteria nazywa się "Kibicuję! Wygrywam!", ktoś z Was bierze udział? :)

# Nutelka

02.07.2016 09:45

Ja kupiłam wczoraj mojemu mężowi książkę trenera Nawałki i flagę samochodową, a synowi piórnik i przybornik z naszymi piłkarzami. Kody ze zdrapek zarejestrowałam i liczę że uda się wygrać taki voucher na mecz.

# bartosek

08.07.2016 22:38

A o co właściwie chodzi w tej loterii? Ruszti możesz napisać coś więcej na ten temat?

REKLAMA

# Elcia

12.07.2016 08:17

Zasady są proste. W salonikach prasowych typu Inmedio czy Relay są takie stoiska z różnymi "gadżetami" kibicowskimi - smycze, długopisy, kubki te sprawy. Kupujesz te rzeczy i za każde wydane 10 zł dostajesz zdrapkę. Nawet jeśli nie wygrasz od razu na miejscu, to dostajesz drugą szansę - wchodzisz na stronę podaną przez ruszti i rejestrujesz tam swoją zdrapkę. Jest jeszcze jedno losowanie 1 sierpnia, więc jeśli masz ochotę się zabawić - enjoy. :) Tu masz listę salonów z tymi stoiskami http://bit.ly/1RTELXM

 ruszti

24.07.2016 18:56

Czekam właśnie na 1 sierpnia, bo zarejestrowałem jeszcze kilka kodów i może uda zgarnąć się voucher na mecz. Fajnie by było :)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA