REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Lodowka jaka polecacie

# merneee

24.04.2016 10:59

Jaką polecacie lodówkę ? do 190cm wysokości, bezawaryjną , cichą , oszczędna
z funkcją no frost

# liliana

25.04.2016 12:38

Zerknij sobie na lodówki Candy .W zasadzie w każdym większym sklepie masz ich lodówki. Obecnie od kilku lat stoi u mnie w kuchni lodówka tej firmy i jestem z niej bardzo zadowolona. Jest dobrze wykonana, pojemna i cicha. Moi rodzice również rok temu kupili sobie lodówkę tej firmy i nie narzekają.
Nie ma żadnych bajerów takich jak barek czy kostkarka do lodu ale dla mnie jest to plus bo była tańsza a z tych bajerków sie tak często nie korzysta.

# Kurek

09.06.2016 22:32

Ja bym spojrzał na lodówki Amici, np FK338. To są ładne, pojemne i dobrze wyposażone sprzęty. Klasa energetyczna o ile pamiętam też jest dobra.

REKLAMA

 kolak

10.06.2016 11:51

Ja polecam Boscha takiego 70, ma dużo miejsca i super oszczędna.

# mateusz1

24.06.2016 16:05

może poszukaj czegoś na arena.pl, ja tu właśnie kupiłem, można znaleźć wiele różnych modeli.

 Mandlesz

28.07.2016 02:14

Patrzę na ceny lodówek na electro.pl i skusiłabym się na Beko. Ceny atrakcyjne, a marka ta cieszy się dobrymi opiniami, więc lodówka nie padnie po pół roku.

REKLAMA

 patrycja86

28.11.2016 14:25

A jak jest Twój budżet? 1750zł byłoby ok? Jeśli tak, to w tej cenie jest lodówka, którą niedawno kupiłam do mojej kuchni, to model KFRC 18161 NF X od Kernau - http://www.kernau.com/ Jest pojemna i energooszczędna (klasa A+), poza tym ma funkcję automatycznego rozmrażania i system NoFrost. Przy zakupie jest 5 lat gwarancji. Co o tym myślisz?

# Djehe

28.02.2018 08:35

Sprawdź sobie jakie http://miglo.pl/agd/wolnostojace/lodowki-i-zamrazarki są w twojej okolicy. Sprzęt po wystawowy zazwyczaj jest o wiele tańszy a wcale nie gorszy ;)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024