REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# Daniela

15.06.2014 17:36

Lody wspaniałe - już smakowałam. Zakątek uroczy

# legio

17.06.2014 13:32

lodziarnia dla niepelnosprawnych psow w wozkach?

# Maaaa

21.06.2015 19:19

Byłam dziś i nie znalazłam :( a lody pyszne, jadlam na Mokotowie :)

REKLAMA

# Słodka

07.07.2015 12:24

Niestety jak wszystko co ciekawe, w końcu w Legio pada.

# Dela

20.08.2015 20:28

Przepyszne lody, ja zwykle odwiedzam na Dąbrowskiego, jak lody dla psów to tylko tu!

# Dagmara

22.08.2015 11:27

Byłam bardzo zaskoczona, jak usłyszałam że mają lody dla psów. Mojemu pupilowi bardzo odpowiadają i bardzo nas poratowały w ostatnie upały. Jak ktoś już jest znudzony tradycyjnymi smakami, to to jest idealne miejsce na odkrycie nowych.

REKLAMA

# darek

29.08.2015 09:50

Nie wiem jakim cudem nie znalazłaś, ich nie da się nie zauważyć. Chodzimy do nich już od 2 lat i lody są coraz ciekawsze w smaku. co sezon wprowadzają nowe smaki, które uwierzcie sprawiają że wasze podniebienia oszaleją z radości.

# Graffita

03.09.2015 19:03

Te lody dla psów zrobiły chyba jakąś furorę, bo i ja się do Limoni wybrałam z moim psem :) a lody genialne :)

# Olga78

04.11.2015 13:01

Zna ktoś przepis na domowe lody?:)
http://frumat.pl/dodatki-do-lodow

REKLAMA

# Grosik

01.12.2015 01:28

Lody dobre, trochę ich popróbowałam, tym bardziej że zdarzyło mi się w Limoni pracować, więc często po godzinach pokusa brała górę i kosztowałam różnych smaków :) To była moja najbardziej wakacyjna praca i pozdrawiam dziewczyny z którymi poznałam się w Limoni podczas obsługiwania tych wszystkich tłumów w lato;)

# Liczi

14.12.2015 12:03

Hej! Grosik, ja też pracowałam w Limoni, zgadzam się - to była bardzo przyjemna praca, chociaż klientów były tłumy... pozdrawiam!

# Kluseczka

31.12.2015 13:04

A wiecie kiedy można się zgłaszać do pracy w Limoni? Bo ja pracowałam w tamtym roku i w tym też bardzo mi zależy na tym, żeby się tam dostać...

REKLAMA

# Amerigo

31.01.2016 23:04

@Kluseczka, rozglądaj się na ich profilu na facebooku. Przed wakacjami na pewno zawieszą ogłoszenia. Moja przyjaciółka tak się tam dostała, ja w tym roku też planuję bo mnie zachęciła :-))))
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy