REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# prawda jest inna

17.02.2023 11:05

Polskie mięso sprzedaje się w Lidlu, Aldi i Kaflandzie (to chyba ta sama grupa kapitałowa) w Niemieczech, masowo się sprzedaje, bo tam te stoiska plus nabiałowe są w większości, inne praktycznie tylko dodatkiem. U nas jest odwrotnie, mięsne i nabiałowe coraz mniejsze, za to szmaty-graty w nadmiarze i zalegają. Nie dziw więc, że trzeba Polakom wcisnąć byle-co, bo dla nich już ich własnego (polskiego) towaru nie wystarczy. Warzywa byle jakie, niedojrzałe i potwornie drogie, a tzw. wegańskie towary już z daleka odrzucają wyglądem, bo smaku i zapachu prawie albo wcale nie mają. Też więc zalegają, bo mało kto to g... kupuje. Prawdziwy wege sam sobie przyrządza posiłki, nie kupuje tej wysoko przetworzonej i zakonserwowanej żywności, bo inna być nie może, zaraz by się popsuła. Nigdy tego paskudztwa nie kupię, idę do prawdziwego sklepu albo na bazar, gdzie można jeszcze kupić prawdziwe jedzenie i po niższych cenach. Niech sobie niemieckie paskudztwa zbankrutują, nawet wegańsko!

# jedwam

17.02.2023 12:40

trudne czasy idą, wrócą talony na ubrania i kartki na mięso...
przemysł spożywczy będzie się musiał dostosować do produkcji z trawy (pewnie modyfikowanej) i jakiś robaczków...
wszystko w imię ochrony klimatu...jak słusznie zauważa Prof. David Engels: Klimatyczne "Last Generation":
..... ostateczne cele polityczne głoszone są w coraz bardziej ofensywny sposób. Greta Thunberg i Luisa Neubauer od lat otwarcie domagają się zawieszenia demokracji, aby za pomocą dyktatorskich środków przymusu powstrzymać spowodowane rzekomo przez człowieka zmiany klimatyczne

# gospodyni

17.02.2023 12:45

Powodzenia w kraju, gdzie przez ponad pół roku nie ma świeżych owoców i warzyw, a mięso ma setki lat tradycji

REKLAMA

# WściekłyChopin

17.02.2023 21:17

PRL bis, komunizm bis.
A ja na to. Nie zaglądać mi do talerza, do łóżka, samochodu. Precz z totalitaryzmem. Nie po to wybieram władze, by mi szkodziły i utrudniały życie. Demokracja! Konstytucja! Wolność!

# WściekłyChopin

17.02.2023 21:25

Czy my Polacy, a zwłaszcza władze, czy nawet sklepy musimy bezmyślnie kopiować wszystko z Niemiec przeważnie? Nie ważne czy to dobre, czy nie, słuszne, czy nie, bezmyślnie kopiujemy głupoty. Polska to nie Niemcy. Polska, to Polska, Niemcy, to Niemcy, ruskich nie ma, są terroryści. I tylko tyle jeszcze dodam do swojej poprzedniej wypowiedzi. W Lidlu zakupów już nie zrobie. Nie wspieram idiotyzmów.

# Wujek z łagru

18.02.2023 14:23

Na razie śmiejecie się z tych durnych pomysłów, ale tu nie ma z czego się śmiać.Pamiętajcie, komuniści nigdy nie żartują.

REKLAMA

# CzyżbyPolExit

18.02.2023 18:36

POLSKA 2040:
Kiedy pies ostatnio widział kość?
Kiedy miał otwarte złamanie...
Czas chyba w ciągu dekady nauczyć się egzotycznego "pozaunijnego języka" lub podszkolić h-amerykański i wyjechać poza UE...

# dm203

19.02.2023 07:48

Nie będzie mi jakiś market mówił, co mam jeść. Za kogo oni się uważają? Może jeszcze bank zablokuje mi kartę, bo płaciłam nią w mięsnym? Ja i tak mięso kupuję na bazarku, ale jak durni markieciarze chcą mieć mniejszą klientelę i wkurzyć ludzi, to droga wolna. Janusze klimatyzmu.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break