REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# marko_o

21.01.2020 11:28

Mi brakuje przede wszystkim rewitalizacji Piłsudskiego od ronda do dworca. Zapyziałe centrum miasta można zmienić w reprezentacyjny deptak otulony drzewami. Konieczne może być wprowadzenie ruchu jednostronnego a parking utrzymać tylko po jednej stronie drogi. Oczywiście płatny. To co jest teraz to ochydna kostka Bauma i zastawione wszystko żelastwem że cięzko się wyminąć pieszym na tak wąskim chodniku, nie mówiąc już o prowadzeniu wózków z dzieciakami.

# darko83

22.01.2020 09:28

#marko_o napisał(a) 21.01.2020 11:28
Mi brakuje przede wszystkim rewitalizacji Piłsudskiego od ronda do dworca. Zapyziałe centrum miasta można zmienić w reprezentacyjny deptak otulony drzewami. Konieczne może być wprowadzenie ruchu jednostronnego a parking utrzymać tylko po jednej stronie drogi. Oczywiście płatny. To co jest teraz to ochydna kostka Bauma i zastawione wszystko żelastwem że cięzko się wyminąć pieszym na tak wąskim chodniku, nie mówiąc już o prowadzeniu wózków z dzieciakami.

No nie, zlikwidujmy kompletnie tą ulicę, po co kierowcom ulice w centrum miasta? Po co autobusy dojeżdżające do dworca z których de facto korzystają piesi - bo przecież deptakiem autobus również nie pojedzie! Skoro chcesz zabrać kierowcom główną arterię centrum miasta, to zaproponuj coś w zamian. Ja wiem, że najłatwiej jest napisać coś na zasadzie "zlikwidujmy to, zlikwidujmy tamto". Piesi chodnik mają po obu stronach Piłsudskiego, uważam, że wystarczający. Jak zrobiłbyś z Piłsudskiego deptak, to również musiałbyś poniekąd "odciąć" przecinające ją ulice Mrugacza, Jagiellońską, Reymonta, Batorego, Sienkiewicza, Kopernika i Kościuszki - o którejś zapomniałem? Czym by to skutkowało? Zapewne paraliżem komunikacyjnym centrum miasta jakiego jeszcze w tym mieście na taką skalę nie widzieliśmy. Zwłaszcza, że w ścisłym centrum miasta, tj. na Kościuszki planuje się wstawienie kolejnego, wcale nie takiego małego osiedla. Nowi mieszkańcy zapewne przytarabanią się na swoich czterech kółkach więc ścisk na wąskich i już teraz zatłoczonych uliczkach w okolicach Rynku wzrośnie... W ogóle, jak obserwuję Legionowo, to miasto to wpadło już w takie błędne koło. Władze doprowadziły do zbyt gęstej zabudowy miasta a to oznacza problemy z którymi borykają się zatłoczone miasta.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe