REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Lech Kaczyński w Warszawie 2002-2005

# Waligóra

10.09.2005 12:57

Polecam lekturę ksiązki Macieja Białeckiego. Czytając o tym, co wyczynia Kaczor w Warszawie mozna jedynie utwierdzic sie w przekonaniu, ze mamy do czynienia z psychopatą otoczonym cwaniakami, którzy wykorzystuja każdą sytuację, aby zagarnąc kaskę z publicznej puli.
Wiedziałem, że w mieście dzieje się źle, ale do głowy mi nie przyszło, że mamy do czynienia z prywata tak wielką skalę, na jaką chyba nawet Hertel z Ławniczkiem i żoną obu obojga nazwisk sobie nie pozwolili. Zatrudnianie w urzędach miejskich całych rodzin uległych działaczy PiS, to tylko wierzchołek góry lodowej.
Nie chcę wam psuc humorów, ale naprawde warto przeczytać książkę Białeckiego.

# olo

11.09.2005 22:33

Szkoda, że radny Białecki swój polityczny kapitał potrafi zbjać jedynie na krytyce Kaczyńskiego. Nie słyszałem, żeby napisał książkę o tym co zrobić dobrego dla Mazowsza, dla Warszawy.

# NN

12.09.2005 11:27

Kluczem będzie informacja, kto sfinansował wydanie tego dzieła.

REKLAMA

# vir

13.09.2005 08:22

ale prawda jest taka ze Kaczyński nic nie zrobił dla Warszawy, nic nie wybudował jedynie zasypał prokuraturę swoimi beznadziejnymi podejrzeniami

# NN

13.09.2005 11:59

Zapominasz o muzeum Powstania Warszawskiego, niby niewiele, ale dla patriotów to gmach ogromny.
Natomiast duża część pozwów ma jednak spore uzasadnienie.

# xxx

13.09.2005 17:04

Jeżli muzeum powstania było najważniejszą sprawą jaka należało zrealizować, to masz rację. Moim zdaniem było jednak dużo spraw ważniejszych, których Kaczor nie dotknąl

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break