REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Lech Kaczyński w Warszawie 2002-2005

# Waligóra

10.09.2005 12:57

Polecam lekturę ksiązki Macieja Białeckiego. Czytając o tym, co wyczynia Kaczor w Warszawie mozna jedynie utwierdzic sie w przekonaniu, ze mamy do czynienia z psychopatą otoczonym cwaniakami, którzy wykorzystuja każdą sytuację, aby zagarnąc kaskę z publicznej puli.
Wiedziałem, że w mieście dzieje się źle, ale do głowy mi nie przyszło, że mamy do czynienia z prywata tak wielką skalę, na jaką chyba nawet Hertel z Ławniczkiem i żoną obu obojga nazwisk sobie nie pozwolili. Zatrudnianie w urzędach miejskich całych rodzin uległych działaczy PiS, to tylko wierzchołek góry lodowej.
Nie chcę wam psuc humorów, ale naprawde warto przeczytać książkę Białeckiego.

# olo

11.09.2005 22:33

Szkoda, że radny Białecki swój polityczny kapitał potrafi zbjać jedynie na krytyce Kaczyńskiego. Nie słyszałem, żeby napisał książkę o tym co zrobić dobrego dla Mazowsza, dla Warszawy.

# NN

12.09.2005 11:27

Kluczem będzie informacja, kto sfinansował wydanie tego dzieła.

REKLAMA

# vir

13.09.2005 08:22

ale prawda jest taka ze Kaczyński nic nie zrobił dla Warszawy, nic nie wybudował jedynie zasypał prokuraturę swoimi beznadziejnymi podejrzeniami

# NN

13.09.2005 11:59

Zapominasz o muzeum Powstania Warszawskiego, niby niewiele, ale dla patriotów to gmach ogromny.
Natomiast duża część pozwów ma jednak spore uzasadnienie.

# xxx

13.09.2005 17:04

Jeżli muzeum powstania było najważniejszą sprawą jaka należało zrealizować, to masz rację. Moim zdaniem było jednak dużo spraw ważniejszych, których Kaczor nie dotknąl

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe