REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Kto wymyślił ten BUSPAS na Modlińskiej?

# Dzemik

11.10.2005 16:11

Jaja pourywam. Prawie codziennie rano są korki a kiedyś tak nie było.

# Jean Paul

11.10.2005 17:48

To przesiądź się z samochodu do autobusu. Autobus w korkach nie stoi . Pora porzucic hrabiowskie nawyki i porzucić samochód.

# siekierka kurpiowska

11.10.2005 18:55

Drogi Jean Paul ( czy to nie hrabiowski zwyczaj wtrącać obce wyrazy ?- chociaż chyba to zaczęła Bona) pomyśl tylko, że wielu ludzi używa tego samochodu w trakcie swojej pracy ( bo jest on ich narzędziem pracy). Oprócz tego spróbuj dostać się 37 km od miejsca zamieszkania ( po drodze 3 przesiadki ) do miejsca rozpoczęcia pracy ( punktualnie). Jeśli nie potrafisz to przynajmniej nie krytykuj tak łatwo.
Poza tym pytanie do jeżdżących autobusami:
Czy rzeczywiście skrócił się duż czas podróży po wprowadzenie specjalnego pasa?( nie ukrywam, że dla mnie jeżdżącego samochodem wydłużył się i to znacznie )

REKLAMA

 Rudolf

11.10.2005 19:20

Tak, dla mnie czas dojazdu do celu skrócił się o kilka minut. Jednak to również zależy od tego co się dzieje na Modlińskiej np. kolizja lub stojąca policja.

# gosc

11.10.2005 20:22

Czas dojazdu autobusem skrócił się (ale nie tak radykalnie, bo bus pasem notorycznie jeżdżą już od obrazkowej jakieś barany łamiące przepisy, co ignoruje tarchomińska policja wygodnie usadowiona tuz pod grotem) i stał się przewidywalny.

# Zbyszko Piknomordy

11.10.2005 20:29

Tak tak oto hrabina siekierka kurpiowska przemówiła. Hrabina codziennie dojeżdża do swego pana w swej karocy lub na swoim rumaku.
My pachołki z tarchomińskiego grodu możemy tylko o tym pomarzyć. Niestety jesteśmy skazani na podróże w wozie wielokołowym z trubadurami.
Baron Lechoslav von Kaczyński nie zapewnił nam wszystkim godnego traktu ku warszawskiemu zamczysku.

REKLAMA

# siekierka kurpiowska

11.10.2005 20:47

Zbyszku z grodu Tarchomin
Dlatego też baron Lechosław nie zebrał wystarczającej ilości głosów w Warszawie. A coś wspominają, że do 2010 będzie jeszcze smok szynowy między Twoim grodem a zamczyskiem.
Cóż gdybym miał bliżej chętnie bym się z Tobą zamienił.

# E-4

12.10.2005 08:20

buspas (wydzielony pas dla autobusów) sprawdza się znakomicie, przypominam autobusowiczom (bo widać, że łatwo zapominają) co się działo w tamtym roku na jesieni kiedy to od obrazkowej do oszołoma jechało się 15 albo i więcej minut
i postulat: więcej policji, więcej policji i jeszcze więcej policji, w różnych miejscach, codziennie, wszędzie, po kilka patroli, to tylko kilkadziesiąt minut dziennie, jak będzie jakaś akcja to przecież można się stamtąd dość szybko wydostać na sygnale

 ragozd

12.10.2005 10:21

dokladnie - ja zyskuje codzienie 10-15 minut. Czesc co prawda to zysk z 2 pasa wjazdu na most grota, ale korki sa na Tarchominie przed modlinska, a dopiero potem na Powazkach czasem. Modlinka busy jada w miare sprawnie - o ile sprytni inaczej nie blokuja pasa co niestety czasem sie zdarza

REKLAMA

# raz autobus raz samochód

14.10.2005 12:08

Z mojego doświadczenia wynika, jak niektórzy pisali, autobus przejeżdża niewiele szybciej a samochody znacznie wolniej.
Poza tym taki pas to wymysł komunistyczny , dla proletariatu.
Ja jestem za pasem, ale płatnym dla tych którzy cenią sobie bardziej czas niż pieniądze. taka autostrada w mieście - płacisz jedziesz. Mamy płatne ayutostrady to pasy w mieście też mogą być.

# gość_x

15.10.2005 21:08

... a kto zmienił trasę E-4 ?????
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA