REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# kupa

16.01.2012 11:00

a to mały zboczuch:)

# Krasnal

16.01.2012 20:08

To może dlatego Urząd Miasta z tego sąsiedztwa wyprowadził się?.

# Piotr_Ca

16.01.2012 21:21

Mam nadzieję, że brednie tej "damy", którą okoliczni mieszkańcy znają z dobrych kontaktów z dresiarzami szybko znajdą uznanie sądu.

REKLAMA

# Monika

17.01.2012 10:34

Wierze w jego winę. Wcale nie cieszył się dobra opinią. To był bardzo problemowy ksiądz. Prokuratura ma mocne dowody, więc o czym mowa. Dla takiego zboczeńca bycie księdzem to raj...wiecznie wśród dzieci. Nie wiadomo ile zostało naprawde skrzywdzonych. Wstyd

# calineczka

17.01.2012 13:37

nie wierze w te brednie , małolata cos wymysliła bo sie pewnie zakochala a teraz o tym pisza wszystkie gazety

 Matka_Sławka_z_Gdańska

17.01.2012 14:41

... tak. Pamietajcie o tym, gdy do Waszych drzwi zapuka, jak co roku, funkcjonariusz tego zwiazku wyznaniowego. To tez moze byc pederasta, a nie tylko okazjonalny, bo karnawalowy, poszukiwacz pieniedzy. W Belgii nie czeka sie, az ofiara dojrzeje emocjonalnie do zlozenia doniesienia. Az pokona wstyd, strach, poradzi sobie z opinia "okolicznych mieszkancow" i epitatami w stylu przytoczonej tu "damy". Od dresiarzy.Tam do palacu, jak na Miodowej, wpada policja i na podloge rzuca dewiantow, nie baczac na kolor kiecki i znaki, jakie lapami w powietrzu chca zrobic. Czesze im telefony, notesy i komputery. Prewencja. Profilaktyka. A wyobrazcie sobie teraz taka uzywana od lat 15 latke. I jej matke. Ktore wreszcie decyduja sie isc z tym problemem, ale gdzie? Do prokuratora? A jak sie postrzeli z emocji? I jak tu wziac adwokata, jak panisko naniuchane i cos mu z tylka wystaje? To moze "na... komisariat?". A tam. El Comendate! Na stole paka z chinskimi stanikami, ktore za chwile suka powiaza do sklepu jego zony. Wlasnie sobie myje dlonie po morderstwie w lesie. Pasta BHP jedzie. Ot, krwia sie upapral. I smierdzi benzyna, niczym Otto Gunshe, gdy do bunkra wrocil. Taki Raj!

REKLAMA

# gośka

17.01.2012 15:38

Chciałam zapytać p. Monikę jaki ma związek trudny charakter człowieka jak twierdzi " bardzo problemowy ksiądz" z z tym co się stało. Może poproszę o wskazanie konkretów..... Ja znam tego człowieka, może miał specyficzny charakter ale w żadem sposób nie osądzę czy On naprawdę mógł to zrobić. Myślę, że On sam najlepiej wie. A co do wyników śledztwa mam nadzieję, że będą sprawiedliwe.

# grek

17.01.2012 18:02

Macie kościół za dobrze mają do roboty niech idą w dzisiejszych czasach to ci nie pomogą kasę zbierają gwałcą i robią co chcą podatek im wprowadzić granda

# jan

17.01.2012 18:04

Ludzie przejrzyjcie na oczy przeciesz to fałszywa religia , religia dla kontroli.Oni mogą a ty płać rozpusta

REKLAMA

# Aneta

17.01.2012 18:07

Mam nadzieję że ludzie zaczną myśleć i nie wierzyć im podatków nie płacą a wierni wierzą ze to pochodzi od boga ale szatana.
Prawdziwy Bóg brzydzi się tego!!!!!!!!!!!!!!!!!

# krzysiek

17.01.2012 18:08

Jest winny !

# Roman

17.01.2012 18:10

Cały ten kościół powinni zbadać bo tam stare baby chodzą i palą z proboszczem i plotkują i takie zostaną w tej wierze do końca bo normalny człowiek wie że to nie religia

REKLAMA

# Anna

17.01.2012 18:12

Kiedyś to się im skączy do czego to podobne przez wieki oszukiwali i nadal oszukują a ludzie im wierzą bo sami głupcami są

# Anna

17.01.2012 18:20

oni czują się bez karni a ludzie im ufają nie ryzykujcie dziećmi

# Anka

17.01.2012 18:23

Zawsze się znajdą a szczególnie stare baby co w domu seriale oglądają i wierzą w jego nie winność

REKLAMA

# Jacek

17.01.2012 18:25

Mam nadzieję że w końcu ludzie przestaną im ufać bo to raj dla takich sprawdzać ich a nie żyją lepiej niż prezydenci nikt ich nie kontroluje

# renata

17.01.2012 18:27

Tak dalej im ufajcie i powierzajcie im dzieci a póżniej będzie za póżno!!!!!!!!!!!!!

# Anna

17.01.2012 18:31

Problemowy ksiądz to taki co kłamie daje przykład jak postępować a katolicy to właśnie robią co chcą.Wierzą w co chcą nikt nie zna pisma świętego nawet ksiądz i dlatego tak się dzieje

REKLAMA

# Danuta

17.01.2012 18:36

Katolicy to zagubienie ludzie wierzą co im ksiądz powie a on sam nie wiele wie.Zapytajcie o ich wiadomości po co ta religia jak ona się kupy nie trzyma.Jakieś regułki które nie są prawdą.Idą do kościoła bo tam kasa jest a pracować nie trzeba podatku też nie płacą

# Marcel

17.01.2012 18:40

Za to powinien siedzieć i nie wychodzić a wy jeszcze mu płaciliście.
Wiem że dziewczyny które nie mogą poderwać chłopaków to tam się pchają i przed rodzicami święte udają.

# Darek

17.01.2012 18:43

Racjonalny człowiek wie gdzie szukać sprawiedliwości pomyślcie zawsze kościół oszukiwał parafian więc nadal im wierzycie nawet do pisma się nie odnoszą tylko swoją teorie wierzą

REKLAMA

# Dominik

17.01.2012 18:44

Tak się działo i dziać będzie więc nie ufajcie im

# Marian

17.01.2012 19:42

Ale macie uciechę, nawet najniższe instynkty można rozładować!.

# Krzysztof

17.01.2012 20:33

Przeczytałem komentarze i widzę, że pisali je ludzie dobrzy bez skazy, bardzo uczciwi i pełni miłosierdzia zarówno dla księdza jak i tej dziewczyny. Podziwiam wszystkich sędziów, prokuratorów i katów w tej sprawie. Dla tej dziewczyny i księdza, co by nie mówić to początek wielkiego dramatu. Jaka jest prawda nikt nie wie, ale jak łatwo na forum anonimowo obrażać np. stare baby. Nie wiem, co one są winne.
Szanowni Państwo proszę nie obrażajcie niepotrzebnie mnie ja jestem osoba regularnie chodzącą do kościoła i nie jestem "starą babą plotkującą itp.". Ten świat zbudowany jest wielu ludzi, będących niewinnymi a wy ich już obraziliście. Proszę o więcej godności. Wasze wypowiedzi są ... bez komentarza i proponuję wyjazd do Belgi lub gdzie indziej tam będzie lepiej.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich i proszę o więcej rozwagi.
PS. Nie znam ani Ks. Jacka ani tej dziewczyny. Przeczytałem informację, ponieważ do niedawna mieszkałem w Legionowie i jest mi ono dość bliskie.

# wróbelek12

17.01.2012 20:54

Ksiądz Jacek S. jest dobrym człowiekiem. Dziewczyna wymyśliła historię dlatego bo ksiądz chciał uwolnić się od jej ciągłego towarzystwa miał jej dosyć nawet nie dawała mu spokoju w kościele . :)

# Policjant

17.01.2012 23:53

Żaden sad nie da aresztu bez mocnych dowodów. Dowodów! Poza tym istnieją inne formy sankcji np.dozor policyjny, poręczenie majątkowe... Areszt stosuje się w ostateczności.

# jolka

18.01.2012 06:47

Panie policjancie. Sam Pan dobrze wie, że nawet fałszywe zarzuty mogą być wyrokiem. I niewiadomo nawet ile osób zostało nieuczciwie osądzonych

# Kamila

18.01.2012 12:00

A tak niewinnie wyglądał, chodził ze spuszczonymi oczkami - patrzył w ziemię....no...no, to ci "cicha woda"

# Kamila

18.01.2012 12:13

Powiem jedno -dla p.Piotra_CA
-" jak suka nie da ,to pies nie weżmie " TYLE mam do powiedzenia, czy ta istota ma 15 lat - czy 4o....to wiele od niej zależy, bo inaczej to jest już GWAŁT.

# zocha1

18.01.2012 19:15

Myślę że łatwo jest wszystkim o tym pisać , nikt nie wie jak było na prawdę , jedno co mogę napisać znam tego ks. Jacka i uważam że nie jest bez winny .Zapominacie Państwo ze ta dziewczyna miała nie całe 15 lat jak to się zaczęło i proszę mi wieżyc bardzo łatwo omotać taka dziewczynę , bo sama mam dziecko w tym wieku i wiem o czym mówię . Była naiwna i tyle a ks. Jacek szarmancki, ładnie mówiący , traktował każda dziewczynę w szczególny sposób , kupujący prezenty wiedział co robi, a po drugie i najważniejsze on jest księdzem a my mu zaufaliśmy jako wszyscy nie tylko rodzice ale i parafianie. Wychodzi na to ze nikomu już nie można ufać i jak tu się spowiadać takim ludziom jak moje grzechy w porównaniu do niego są niczym!!!

# hunter

19.01.2012 09:40

Możecie sobie nie wierzyć ale on łatał dziewczynami Ci którzy znają go chociaż z pracy w jednostce wojskowej znają temat.

# Policjant

19.01.2012 11:14

Dowód - to dowód. Czyli: DNA sprawcy - badanie nasienia, lub innego materiału np ze szczoteczki do zębów. Fotorgafie. Karta choroby z gabinetu ginekologicznego. Billingi telefonów. Odczyt smsów (najczęściej wpada się w ten sposób). Logowanie telefonu do stacji BMS (tracking). Zarzut to zarzut, ale prokurator przedstawia dowody sądowi - a sąd orzeka o areszcie. Jeżeli by nie było podstaw - nie byłoby aresztu ale np. dozór. Czasy kiedy zamykało się na podstawie jednego świadka na 3 mies już dawno minęły

# namala

21.01.2012 15:39

a mnie dziwi ze spowiednicy nic nie moga na to poradzic, bo pzreciez mial swojego spowiednika nie? w takich wypadkach tajemnica spowiedzi nie powinna obowiazywac tylko skowiednicy powinni natychmiast powiadamiac policje i problem bylby rozwiazany. Dlaczego nikt o tym nie pomysli? w takim razie spowiednicy sa wspolnikami takich osob! nie do pomyslenia jest aby duchowny wiedzial ze jest jakis pedofil i nie powiadomil organow sciagnia!

# Doma

22.01.2012 17:51

#Monika i ty w to wierzysz ? On nie był problemowy ! . Właśnie wszyscy go lubili. Pracuje w mojej szkole. byliśmy w szoku, jak sie o tym dowiedzieliśmy. Ta dziewczyna mogła to wszystko wymyślić. A może ona księdza podrywała, a on ją odrzucił. hmm ? ja w to wszystko nie wierze.

# Doda

22.01.2012 20:24

Nie jest istotne, czy dziewczyna 14 letnia zakochała się w ks. Jacku, czy nie. On nie miał prawa traktować dziewczynki jak dorosłej kobiety. To co zrobił jest przestępstwem i powinien ponieść karę taką jak każdy przestępca za tego typu czyn. Ponadto jak taki człowiek, po takich czynach - molestowanie i skłonienie dziewczyny do aborcji - może umoralniać innych. Akcje typu "Dzieci nienarodzone" itd. - kogo to ma dotyczyć, wszystkich oprócz księdza. Ksiądz powinien być wzorem moralnym, a nie pospolitym przestępcą. Wstyd mi za tego jegomościa, nikt go nie zmuszał być księdzem.

# czarek

27.01.2012 16:12

Dobry pomysł dla zboczeńców takie pójscie na księdza. Dostęp do dzieci nieograniczony, w razie wpadki mniejsza kara, a moher i tak powie że to wina 14 latki.

# Wanda

16.07.2012 08:58

mam pytanie - czy KTOŚ wie , jak księżulkowi w więzieniu???-szkoda , teraz pozostało tylko modlenie- chórzystek tam nie ma
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA