REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Tooo

18.12.2014 08:49

A nie można wybrać Kogoś dorosłego? :-)

# Alfred

18.12.2014 09:06

Przecież mieszkańcy Bemowa mieli wybrać swojego Burmistrza, to było jego hasło wyborcze. Głosując na KWW Jarosław Dąbrowski dla Bemowa chcieli by Burmistrzem był Dąbrowski. Teraz rządzi i wsadza na to stanowisko Zygrzaka ? no ludzie cyrk na kółkach się tam dzieje

# damador

18.12.2014 09:16

Tanio sie sprzedali. Choc na 4 lata sie ustawili. Ja obstawiam szubertową na burmistrza. tylko ona nje ma nic do stracenia.Po juz zapowiedzialo ze burmistrz bedzie bez teki ... A

REKLAMA

# Bemowianin

18.12.2014 11:53

Dąbrowski wrócił, hasłem był Burmistrz z Bemowa i jak najbardziej Krzysztof Zygrzak takim będzie o ile zostanie wybrany. Dąbrowski zostając przewodniczącym też objął bardzo ważną funkcję w dzielnicy. Ci panowie razem zmieniali dzielnicę i to na lepsze. Jestem przekonany, że dalej tak będzie, po mimo bezsensownej i głupiej walki Pani Prezydent. Tutaj wychodzi PARTYJNIACTWO burmistrzowie PO rządzą "sami", Bemowo dostaje po tyłku bo HGW nie podoba się, że radni PO mają dość narzucania woli i wybierają dla DOBRA BEMOWA. TO jest PO prostu kpina. Nie wiem kto głosuje na tą kobietę ...

# beMY

18.12.2014 12:07

KWW JD rozegral sprawe po mistrzowsku, eliminujac cokolwiek komukolwiek, polityka ma swoje zasady i wielu moze sie od nich uczyc hehe

# DDD

18.12.2014 14:56

Tylko nie Zygrzak!!!Arogancki, młody intrygant, zarozumiały bubek, i nic sobą nie reprezentuje!!!

REKLAMA

# Zeus

18.12.2014 15:20

Słychać kwiczenie. Niech grubas zrzuci trochę tłuszczu bo na Olimpie w bramkę sie nie zmieści.

# damador

18.12.2014 23:48

czerpali wzorce od PO ... niektorzy 10 lat razem byli - ida vabanque - szkoda tylko posmiewiska jakie niedlugo bedzie ;/

# Iwona ivyone

22.12.2014 16:04

Wesolych Swiat i smacznego karpia! Bemowo jest dla nas, zmieniajmy je na lepsze!

REKLAMA

# darekk

28.12.2014 14:07

Ludzie, jak można głosować na aferzystów. Dąbrowski i jego kolesie powinni na zawsze odejść z samorządu - może byłaby to nauczka dla innych. Czy ktoś wie jakie są losy podobno fikcyjnie zatrudnionej konkubiny Dąbrowskiego? Czy gdzieś można się zapoznać z wynikami kontroli na Bemowie?
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA