REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# xxx

24.10.2018 17:31

Razem Ddla Bielan - 7 z 9 osób,które dostaly sie do rady dzielnicy od nich startowało wcześniej z list SLD - tak sie robi politykę cwaniactwem

# Tadek

24.10.2018 17:58

No i co z tego że SLD ?? RdB robi kupę dobrej roboty niż betony z PO czy PiS od lat w Radzie Dzielnicy. Cwaniacy z PO i PiS

# Księżycowy

24.10.2018 19:47

No, Piotrusiowi to tylko smoczka brak na tych zdjęciach....., ale oczywiście brawo.

REKLAMA

# Tadek

24.10.2018 21:15

#Księżycowy napisał(a) 24.10.2018 19:47
No, Piotrusiowi to tylko smoczka brak na tych zdjęciach....., ale oczywiście brawo.
Piotrusiowi czy Grzegorzowi?
Dla mnie mega gościami są pan Lisiak i Włodarczyk.
Nasi ludzie.
Dobrze ze nie wszedł niektóry rodzinny beton z PO..

# Michal M

25.10.2018 09:01

Mam nadzieję że obecny kurs polityki mieszkaniowej którą prowadził Pan Burmistrz W. Piątkowski, będzie kontynuowany. Dobrą pracę w tamtej kadencji zrobiono, oby tak dalej było.

# calaprawda

25.10.2018 14:25

#Tadek napisał(a) 24.10.2018 17:58
No i co z tego że SLD ?? RdB robi kupę dobrej roboty niż betony z PO czy PiS od lat w Radzie Dzielnicy. Cwaniacy z PO i PiS

No błagam!
Przypominam, że w radzie 2014-2018 nie było radnych ze stowarzyszenia rdb.. wiec o czym mowa!
wszystko co było zrobione było zrobione przez PO i PIS. a w zasadzie przez PO, bo to Mencina i cale PO zabiegało o wszystko dla bielan w Ratuszu. Dzieki temu mielismy zwiekszony budzet na Bielanch. Byly tez radne NIEZRZESZONE - dwie, ktore w tych wyborach dopiero dolaczyly do rdb! wiec o jakim betonie PO Tadek mowisz?? ot cala prawda!

REKLAMA

# Tadek

25.10.2018 15:09

A co oni takiego zrobili wielkiego przez 4 lata ? Wymień chociaż kilka wymiernych korzyści dla mieszkańców. Nie chcieli nawet dopuścić ludzi z Chomiczówki by mieli swój głos. Beton i tyle.

# stąd

29.10.2018 09:43

Panie Tadku - proszę o informację co dotychczas zrobiło Razem dla Bielan? Konkretnie. Jak wyżej, z Razem było dwóch wiceburmistrzów i 0 radnych (dwie niezrzeszone z SLD, które zmieniły barwy). Przy tych KONKRETACH proszę podać też budżety, ewentualnie skąd pochodziły środki a zatem np odpowiedź optymalna to " CO/ JAKI BUDŻET/ SKĄD POCHODZIŁY PIENIĄDZE" Z góry dziękuję. Jako wyborca PO na którą zresztą było najwięcej głosów na Bielanach chciałbym wreszcie poznać te mityczne, wychwalane przez ich fanów ZASŁUGI Razem dla Bielan. Dziękuję KONKRETNIE!

# obywateljan

31.10.2018 11:26

Jak się ma tyle szmalu by co miesiąc wydawać gzete i kolportowac po całej dzielnicy, masę ulotek, reklam, zdjęcia tych samych twarzy na każdej stronie tzw. Naszych Bielan za nasze podatki to nic dziwnego że takie wyniki.

REKLAMA

# sandacz

17.11.2018 12:22

3 lata temu rozpoczęły się rządy #PiS czyli:
-spadek inwestycji
-prawie 40 nowych podatków i danin
-jeden z najwyższych deficytów w #UE
-afera #nagrodyPiS
- afera #Solvere
-afera #Getback
-afera #KNF
Nadal trwa największa z wcześniejszych afer #PiS
#SKOK.i
#czarne3lataPIS

# Kasandra73

25.11.2018 14:34

#xxx napisał(a) 24.10.2018 17:31
Razem Ddla Bielan - 7 z 9 osób,które dostaly sie do rady dzielnicy od nich startowało wcześniej z list SLD - tak sie robi politykę cwaniactwem
prawda

# Ryba

26.11.2018 09:16

#sandacz napisał(a) 17.11.2018 12:22
3 lata temu rozpoczęły się rządy #PiS czyli:
-spadek inwestycji
-prawie 40 nowych podatków i danin
-jeden z najwyższych deficytów w #UE
-afera #nagrodyPiS
- afera #Solvere
-afera #Getback
-afera #KNF
Nadal trwa największa z wcześniejszych afer #PiS
#SKOK.i
#czarne3lataPIS
Można i tak jak Ty. Ale zobacz, można i tak:
a) już chyba setki miliardów złotych odzyskanych dla nas z tzw. dziury vatowskiej. Pieniądz wyrwano z gęby różnej maści oszustom, najwyraźniej tolerowanym przez poprzednie władze.
b) wyjście z biedy milionów rodzin, dzięki 500 plus i wzrostowi gospodarczemu.
c) praktycznie likwidacja bezrobocia w Polsce
d) najmniejsza dziura budżetowa od początku transformacji, czyli od 1989 r.
e) wyraźny wzrost najniższych emerytur
f) coraz większe amerykańskie gwarancje obronne - można kręcić nosem, ale to jedyna gwarancja naszego bezpieczeństwa w tych coraz bardziej trudnych czasach,
g) niedopuszczenie do przymusowego przyjmowania imigrantów z krajów arabskich.

REKLAMA

# Sylwia P

05.05.2021 01:01

Mam nadzieję na kontynuację polityki mieszkaniowej Pana Włodzimierza Piątkowskiego. Serio? A czym tak się wyróżnił???? Mogę powiedzieć na moim przypadku, że Panu Włodzimierzowi się pomyliło... A konkretnie pomylił się wyrok Sadu i zamiast umowy najmu z 2018, otrzymałam... eksmsję. A raczej miałam otrzymać ale wnioslam skuteczny pozew. Gdyby nie wydane pieniądze na prawnika (zresztą Pan Piątkowski też jest prawnikiem). Wylądowałą bym bezprawnie na bruku. Dla mnie to układy i układziki , te same od wielu lat.
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe