REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Koszt wyłożenia kostki przed podjazdem

# mek

29.06.2017 07:59

Chodzi o podjazd - szerokość 6 metrów długość 8 metrów. Pod Warszawą. Zwykła kostka, bez żadnych udziwnień. Jaki może być koszt jej wyłożenia?

# odp

29.06.2017 10:27

Ceny za 1 m kw zaczynają się od około 90 zł w górę. To jest cena orientacyjna, bo wiele zależy od wielkości zamówienia, rodzaju podłoża, a więc pracy jaką trzeba będzie wykonać aby to wszystko utwardzić. Czy mają być jakieś wzorki, czy jakaś prosta kostka i tyle.
Najlepiej zgłosić się gdzieś z prośbą o wycenę np tutaj: http://phumark.waw.pl/

# elmor55

04.09.2017 13:03

Myślę, że możesz też zapytać w http://www.gardenpartner.pl Mają dość fajną ofertę i od razu kostkę i usługę. Z tego co wiem, są przychylni do negocjacji cen. Pewnie będziesz mógł się dogadać.

REKLAMA

# szmata szeptana

04.09.2017 13:08

Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ...

# juliuuush

12.09.2020 11:24

Kolega widzę ostro pojechał w komentarzu, ale co do samego wątki. Koszty są różne w zależności od powierzchni, materiału, który wybierzesz i dolicz sobie jeszcze koszty wykonawcy. Ja nie ptrzyłem tak na cenę jak na jakość wykonania, bo przyjdzie ktoś kto nie ma pojęcia o układaniu kostki i zniszczy Ci tylko materiał. Nam kostkę układał znajomy z doświadczeniem ponad 10 letnim w brukarstwie, a kostkę doradził nam by kupić w Kost-bet bo zna tą firmę i pracował na ich produktach wiele razy więc ręcz za jakość. Poszliśmy za jego poradą i jesteśmy zadowoleni.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy