REKLAMA

REKLAMA

Forum Warszawa

REKLAMA

Kosmetyki z naturalnym składnikiem

cezaryw29

10.05.2019 14:53

Moja małżonka od jakiegoś czasu stosuje kosmetyki z ciekawym naturalnym składnikiem jakim jest Colostrum Bovinum. Mówi, że działają bardzo dobrze i, że są warte uwagi. O kosmetykach i tym składniku dowiedziała się z strony internetowej http://colostrumpolska.pl i od razu powiedziała, że skusi się na suplementację w diecie z tym Colostrum Bovinum mającym szereg pozytywnych oddziaływań na organizm z tym układ pokarmowy.
Stosowały już miłe Panie kosmetyki lub suplementy z tym Colostrum Bovinum? Podzielcie sie prosze spostrzeżeniami!!

# Karolajna22

18.07.2019 00:20

Tego kosmetyki nie znam, od lat używam też naturalnych produktów, bo uważam że takie są najlepsze. Moją ulubioną marką jest https://www.le-petit-marseillais.pl/ nie dość, że są w dobrej cenie to skład mają naprawdę dobry. I zapach mi odpowiada, a zawsze miałam z tym problem, bo wszystkie kosmetyki były dla mnie za intensywne.

gu-gusia

18.07.2019 07:43

Staram się wybierać tylko takie. Chociaż wiadomo - różnie z tym bywa...

jagodablaszczyk

30.07.2019 11:55

Również zauważyłam, że warto kupować kosmetyki z naturalnym składem, ponieważ po nich skóra jest bardziej odżywiona. Moją ulubioną marką jest organic shop, ich kosmetyki zamawiam na stronie: [url]https://tagomago.pl/[/url] , ponieważ jest spory wybór i dobre ceny. :) Te kosmetyki cenię najbardziej za to, że obłędnie pachną i ten zapach długo utrzymuje się na skórze oraz dobrze nawilżają.

# Mandrynka909

06.08.2019 09:37

Co do kosmetyków, to ja ostatnio trafiłam na rewelacyjne bazy pod podkład stąd. Zobaczcie sobie koniecznie na ofertę tego sklepu.

# Maur80

28.08.2019 13:37

Znakomitą bazę mydlaną, olejki zapachowe, świece i bazy kosmetyczne kupuję w sklepie internetowym Ecoflores. Dzięki tym preparatom cieszę się pięknym zapachem i doskonałymi właściwościami mydła i innych kosmetyków. To zdecydowanie najlepsze miejsce na zakup półproduktów i surowców kosmetycznych.

# karolinka

12.06.2020 14:49

Naturalne kosmetyki, które używam mam z drogeria internetowa Lavenda

# konrad33

07.07.2020 18:52

Szukaniem naturalnych kosmetyków zajmowałam się bardzo długo. Na szczęście okazało się, że istnieje możliwość znalezienia takich produktów na stronie drogerii internetowej Lavenda

# janinka31

07.07.2020 18:54

Jeśli miałabym wybierać między drogeriami internetowymi raz jeszcze w tym miesiącu, na pewno wybrałabym drogerię internetową Lavenda

# Jankaq0

19.12.2020 18:48

Polecam ekokosmetyki z certyfikatem, to świadczy o jakości składników i ich naturalności. Takie serie ma np. AVA - Eco Linea, Eco Garden, Aloe Organic i inne. Kosmetyki mają ecocert, więc można zaufać producentowi.

# Daga

07.01.2021 12:44

Super naturalne kosmetyki kupicie w sklepie Pachnąca Kraina, uwielbiam Krem odżywczy z ACAI, znakomity jest. Ma mnóstwo witamin, działa przeciwstarzeniowo na skórę, pomaga na zmarszczki, działa mega nawilżająco i odżywko.Uwielbiam go

# Pola

07.01.2021 14:29

Bardzo dobre jakościowe i w bardzo dobrej cenie są kosmetyki do makijaży z ecocery. Sama używam bananowego pudru i ich bronzera. Puder jest hipoalergiczny i nie zatyka porów.

# Kornka

29.09.2021 23:31

Polecam Apis, moja ulubiona polska marka kosmetyczna. Kupuję tam szampony i kremy do twarzy, są świetne.

# krysiagro

22.11.2021 11:43

Jeśli zależy Ci na tym, aby były to kosmetyki bez parabenów i wyłącznie z naturalnych produktów, to zajrzyj też do sklepu internetowego https://tratfa.pl. Tam znajdziesz bardzo duży wybór takich produktów, często również w cenach promocyjnych. Z pewnością coś dla siebie wybierzesz.

Katarzyna Kasia

26.01.2022 13:20

Warto zapoznać się z tematem marki Mokosh i ich podejścia do naturalnych składników: tutaj
Ja już używam tylko produktów tej marki w zgodzie z samą sobą i naturą. Wiem, że chociaż ich kosmetyki nie są testowane na zwierzętach.

# kaśkaJ

04.03.2022 19:05

Także nalezę akurat do takich osób dla których samo już posiadanie dobrej jakości kosmetyków jest po prostu ważne. Myślę, że bardzo fajną sprawą jest również to aby wiedzieć, iż organiczne kosmetyki do makijażu są niezwykle popularne i jak najbardziej często również są wykorzystywane przez kobiety.

palinka

11.03.2022 13:25

Nie wiem czy retinol jest naturalny ale polecam go tylko z umiarem. Tutaj masz jak go stosować w skrócie: powoli i stopniowo buduje się tolerancja dla niego. Zaczyna się od niewielkich stężeń. Miałam trądzik i w sumie dopiero jak zaczęłam stosować kosmetyki z retinolem to wtedy mi się cera poprawiła. Jeżeli chodzi o najlepsze kosmetyki naturalne to u mnie top 1 to OnlyBio, top 2 Mokosh i top 3 Resibo

palinka

11.03.2022 13:26

palinka napisała 11.03.2022 13:25
Nie wiem czy retinol jest naturalny ale polecam go tylko z umiarem. Tutaj masz jak go stosować w skrócie: powoli i stopniowo buduje się tolerancja dla niego. Zaczyna się od niewielkich stężeń. Miałam trądzik i w sumie dopiero jak zaczęłam stosować kosmetyki z retinolem to wtedy mi się cera poprawiła. Jeżeli chodzi o najlepsze kosmetyki naturalne to u mnie top 1 to OnlyBio, top 2 Mokosh i top 3 Resibo

link się nie podpiął :) retinol

# Lokka

07.04.2022 21:01

Mega jest sklep Pachnąca Kraina, same naturalne produkty także spozywcze bo i herbaty i kawy mają. Ale głównie oleje zamawiam i do ciała , czy do włosów, na ścięgna preparaty.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

REKLAMA

REKLAMA