REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Kosmetyki odmładzające

24.05.2017 14:49 #Melania
Jakie kosmetyki warto stosować dla 50+
24.05.2017 23:12 #Gosiczek
O takich kosmetykach mówi się odmładzające, ale nie oczekuj cudu. Kosmetyki mają za zadanie dobrze pielęgnować a skóra 50+ wymaga intensywnej pielęgnacji, żeby wyglądała zdrowo i witalnie. Obejrzyj kosmetyki Pulanna w https://topkosmetyki.pl/pl/c/Pulanna/16
27.05.2017 17:36 #zaplakaneoczy
dużą ofertę kosmetyków znajdziesz w nowym sklepie z kosmetykami Kontigo- także odmładzających https://kontigo.com.pl/
05.07.2017 21:26 #malwainka
Na pewno zawsze warto stosować kosmetyki naturalne http://freshandnatural.pl/pl/produkty/ bo one nie zatykają porów i są skuteczne a dzięki wysokiej zawartości substancji czynnych które mają w składzie.
03.08.2017 09:47 #Karolina 2002
O sobie się nie wypowiadam, bo jestem młoda siksa, ale moja mamusia z kosmetyków ma już praktycznie wszystko. Co gorsza - nigdy nie ustrzelisz w jej gust, bo ciągle odkrywa coś nowego, "lepszego". Dlatego wymyśliłam, że na najbliższe urodziny kupię jej taki kuferek kosmetyczny. Prezent w temacie, a jednak bez narażania się, że będzie nietrafiony. Co o tym myślicie?
REKLAMA
16.10.2017 18:37 #Sabina333
Polecam kosmetyki naturalne z ekstraktami z jagód Goji pochodzących z upraw ekologicznych - Derma Plus. Skład bardzo dobry i niska cena.
17.10.2017 12:30 #won tumany od reklamy
ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła

i ni ma ., . .
28.11.2017 22:45 #Marianka
Polecam wam skorzystać z marki Lab One lab one nowa solidna marka dostępna już w Polsce !
28.11.2017 22:47 #Kristenmanover
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
24.06.2018 18:21 ivonicz
Jestem w podobnym wieku i trudno było mi znaleźć odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji cery dojrzałej. Zobaczyłam jednak jak pięknie odmłodniała skóra koleżanki. Okazało się, że używa naturalnego kremu liftingująego i przeciwstarzeniowego marki Calluna Medica i od czasu do czasu maseczki przeciwstarzeniowej ROSJA. Stwierdziłam, że też chcę osiągnąć taki efekt jak ona, dlatego jak najszybciej zamówię sobie te same produkty.
REKLAMA
21.07.2018 16:20 #Cati
Nie tylko kosmetyki moga pomóc , odpowiednie zabiegi kosmetyczne mga dać rewelacyjne efekty np. peelingi kwasami AHA BHA https://ranking.abczdrowie.pl/ tu można poczytać o specjalistach.
Ja ze swojej strony polecam firme Rodial i naszą polską Apis- linia do gabinetów- profesjonalna.
22.07.2018 00:18 #Urrsusser
Nie polecam nikomu to jest syf najgorszy
24.07.2018 18:19 renelka
Jeśli chodzi o kosmetyki odmładzające to ja pozostanę już do końca wierna kosmetyki https://sklep.barwa.com.pl/35-pause Po serum z tej serii moja skóra stała się taka fajna w dotyku, co nawet mój mąż zauważył. Wspaniałe są kremy. Krem na dzień wyraźnie poprawia wygląd skóry zachowując jej młodość i gładkość. Ładnie pachnie, elegancko się wchłania i co najważniejsze zmarszczki są mało widoczne, tak że zdecydowanie polecam spróbować.
25.07.2018 08:55 #syyf reklamaa
sprzedam temperówki stalowe po 7

polecam wspaniale się nimi temperuje

dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.

mam jeszcze cymbałki po 9

ktoś cos ? ? ??
11.09.2018 08:33 #Mojka
A co polecilibyście na łamliwe i wypadające włosy? Od kilku dni stosuję serum kerabione https://bit.ly/2MjxqFO bo słyszałam bardzo dobre opinie :) Wcześniej stosowałam wiele innych kosmetyków, ale niestety poprawa była minimalna...
REKLAMA
19.07.2020 15:47 #pukla123
ja polecam kosmetyki i suplementy z miąższem aloesu. Pionierem w ich produkcji jest firma www.forever-aloe.pl Bardzo dobrze działają na skórę, niwelują zmarszczki, naprężają skórę i dogłębnie nawilżają. Jak dla mnie są niesamowite.
21.07.2020 10:26 #Martunia80
No wybadałoby zacząć się rozglądać za kosmetykami tego typu.
30.07.2020 12:16 kosmetyczna78
vichy ma fajne kosmetyki przeciwzmarszczkowe :)

117/4565 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Nowości do -45%

© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA