REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

kosmetyki naturalne

# piiik

25.05.2023 14:01

Jakie kosmetyki naturalne poprawiają wygląd cery mieszanej, ze skłonnością do trądziku? Czy możecie przedstawić krótko produkt z waszej kosmetyczki?

# pablokii

14.06.2023 14:26

Wielu producentów poleca produkty z kompleksem FITOCANNABINOID COMPLEX jak choćby ten szampon https://rio-kosmetyki.pl. Dedykowany jest dla osób chorych na egzemę oraz AZS o czym możecie bezpośrednio poczytać o tym na stronie.

# Tara

02.09.2023 00:02

Świetne naturalne kosmetyki kupicie w Pachnaca Kraina. zamawiałam ostatnio u nich wspaniały Olejek Busajna. Świetny na cellulit, rozstępy i na zmarszczki. a jaka ładna opalenizna po nim

REKLAMA

 najna

24.11.2023 15:49

ja do cery mieszanej uzywam dermokosmetyków z tołpy i mi sie najlepiej sprawdzaja ;)

# lenka

29.11.2023 09:30

a co polecasz tak konkretnie do oczyszczania twarzy?

 najna

30.11.2023 15:04

Jest taki fajny żel tołpa sebio, na Notino jak wpiszesz to wyskoczy :) byla na niego promocja niedawno, nie wiem jak teraz

REKLAMA

# Tolka

03.12.2023 21:04

Super z naturalnych kosmtyków jest balsam kokosowy Pahwash z mango, super pomysł na Mikołaja dla najbardziej wymagajacej kobiety :) Super nawilża, skóra po nim delikatna , jak wyprasowana no i ten nieziemski zapach

# Esterka44

30.01.2024 23:22

Świetny jest ten krem odżywczy krem z olejem z jagód acai , polecam. Niczym te z najwyższej półki jak Dior czy Gabana. Nie ma w nim parabenów, olei mineralnych. Widac zmiany jak się go używa. Jest jak skalpel dla naszej skóry. Bardzo szybko ją wygładza, uelastycznia, powoduje odbudowę komórkową, dogłębnie odżywia i przeciwdziała powstawaniu chorób skóry.

 breas

25.04.2024 11:29

Jestem zadowolona http://mediavector.pl/ktore-kosmetyki-z-azji-kupic-na-poczatek/ polecam.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy