REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

kosmetyki azs

# kisiaela

19.12.2017 11:52

Szukam fajnych kosmetyków do skóry atopowej. Myślałam nad tymi z atopis.pl ktoś z was moze korzystał? Poodbno sa idealne i łądnie łagodzą wszelkie zaczerwienienia!

# Wiola

19.12.2017 14:50

nie słyszałam o tej stronie, ale też mam problem z AZS i stosuję tylko kosmetyki naturalne bo nie czuję po nich dyskomfortu, zerknij sobie na skin79 jest w czym wybierać i ceny mają teraz fajne:)

# Syfiasta reklama a

19.12.2017 19:14

Nie polecam nikomu to syf najgorszy

REKLAMA

# daria

19.12.2017 20:09

Ostatnio znajoma poleciła mi taką stronkę http://alilla.com/sklep/ i zamówiłam sobie taką paletkę.Muszę przyznać że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona .W dobrej cenie w pełni naturalne cienie bez parabenów i innej chemii w eleganckim pudełku które można po wykorzystaniu uzupełniać wymiennymi wkładami i do tego zero uczuleń .Dla mnie bomba

# przykre to.

20.12.2017 09:50

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..

# siostra

21.12.2017 11:21

przy AZS trzeba bardzo uważać, moja siostra na to choruje i stosuje tylko kosmetyki naturalne chyba Benton i mówi że są delikatne i nie podrażniają jej skóry ani nie ma żadnego uczulenia po nich

REKLAMA

# przykre to,

21.12.2017 12:37

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..

# kilimandzaro

21.12.2017 21:47

ja od jakiegoś czasu bardzo polubiłam kosmetyki marki Whamisa. Naprawdę są warte swojej ceny jeśli chodzi o jakość w 100% jest na najwyższym poziomie. Wcześniej nie miałam pojęcia o istnieniu tego typu marki a szkoda

# Syf syf

23.12.2017 18:17

Nie polecam nikomu to syf najgorszy

REKLAMA

# Lenka21

11.01.2018 13:52

AA ma serię dla skóry atopowej, ziaja też ma serię produktów do skóry atopowej. Swego czasu stosowałam ziaję, gdy miałam problemy z zaczerwienioną cerą i nie wiedziałam co jest przyczyną.

# flinka

26.01.2020 20:58

Z emolientów takich ogólnodostępnych w aptekach najlepszy moim zdaniem skład ma atoperal, co zresztą potwierdziła sroka swoją analizą na blogu. Ja się borykam z azs u dzieci praktycznie od poczatku, oboje są alergikami, reagują skórnie, zimą w okresie grzewczym jeszcze się to nasila, ale jeśli używam codziennie tych emolientów to mogę śmiało powiedzieć, ze sytuacja jest opanowana. Dawno nie było potrzeby używać czegoś mocniejszego.

# ManiaMania3

01.03.2020 16:39

Ja ostatnio używam emulsji do kąpieli z Oilatum i z takich delikatnych kosmetyków, które testowałam chyba właśnie ten mi najlepiej służy. Tak własciciwe to jest produkt leczniczy, ale można go dostać bez problemu w każdej aptece. Moja siostra kupuje też dla 2-letniej córeczki.

REKLAMA

# Inkka

10.03.2020 07:46

#ManiaMania3 napisał(a) 01.03.2020 16:39
Ja ostatnio używam emulsji do kąpieli z Oilatum i z takich delikatnych kosmetyków, które testowałam chyba właśnie ten mi najlepiej służy. Tak własciciwe to jest produkt leczniczy, ale można go dostać bez problemu w każdej aptece. Moja siostra kupuje też dla 2-letniej córeczki.

Używam jej od lat i sprawdza mi się chyba najlepiej ze wszystkich dostępnych :)

# Daria

10.03.2020 12:12

#ManiaMania3 napisał(a) 01.03.2020 16:39
Ja ostatnio używam emulsji do kąpieli z Oilatum i z takich delikatnych kosmetyków, które testowałam chyba właśnie ten mi najlepiej służy. Tak własciciwe to jest produkt leczniczy, ale można go dostać bez problemu w każdej aptece. Moja siostra kupuje też dla 2-letniej córeczki.

Korzystałam z emulsji, teraz zmieniłam na krem. Ogólnie bardzo polecam produkty oilatum! Świetnie się sprawdziły przy moich problemach za skórą.

# Lolitka101

13.04.2020 04:15

stosowanie emulsji od oilatum w moim przypadku daje świetny kojący efekt również polecam

REKLAMA

# Loretta

20.04.2020 20:32

obecnie poszukuje jakiegoś emolientu spróbuje oilatum dzięki

# łasiczka

24.04.2020 16:01

Szukałam jakiegoś delikatnego emolientu dla córki. Widzę, że dużo osób poleca oilatum i, że 2 letnie dzieci można w nim kąpać. Czy to się sprawdzi w przypadku młodszych dzieci? Od jakiego wieku można stosować ten preparat?

# Lizak

29.04.2020 14:14

tak oilatum sprawdzi sie też u młodszych dzieci bo można jej używac od 1 dnia życia

# Poziomka90

04.05.2020 04:55

oilatum się świetnie sprawdza. sama korzystam z tego emolientu i widać poprawę

# Tolalola

07.05.2020 08:28

oilatum to dobry kosmetyk. sama z niego korzystam i widać efekty bo młody mniej się drapie

# Anonim

11.10.2020 00:24

Do takiej wymagającej skóry polecam Nova Clear to dermokosmetyki dedykowane problematycznej skórze.

# Anomim

07.11.2020 09:59

Dermokosmetyki Nova Clear są właśnie dla tego typu skóry. Pomaga problematycznej skórze. Może pomoże :)

# Amonim

11.11.2020 10:57

Tak zdecydowanie Nova Clear. Moja przyjaciółka używała i pomogło jej właśnie przy AZS.

# Anonim

19.11.2020 14:01

Na takie problemy skórne dobrze działają kosmetyki Nova Clear.

 Karola12

20.11.2020 08:05

A jakbyś zaczęła stosować jakieś naturalne kosmetyki? Np. z 4 Szpaków.

# KlaudiaWicka

10.01.2021 12:31

Emolienty spoko. Ostatnio jak byłam w naszym Targówku w salonie Aloesowe Centrum Zdrowia i Urody na oczyszczaniu twarzy, zabiegu mikrodermabrazji to pani powiedziała, że w moim przypadku - aczkolwiek nie mam skóry atopowej, ale mam ją przesuszona przez różne preparaty. Wspomniała również cos o emolientach. Zaleciła mi tez bym bardzo dużo piła wody. No niestety u mnie kiepsko z tym :/ A nawilżanie od wewnątrz tez jest bardzo ważne.

# Mimiśka

11.01.2021 13:52

Trzeba uważać przy wyborze kosmetyków. Osobiście używam bananowego pudru ecocery, który ukrywa zaczerwienienia i dodatkowo jest hipoalergiczny. U mnie zdał egzamin.

# Kola4

16.09.2021 09:42

Przetestuj koniecznie http://pszczelnictwo.com.pl/shop/category/kosmetyki możesz takie zakupić.

 breas

25.04.2024 11:46

Bardzo dobry wybór http://mediavector.pl/ktore-kosmetyki-z-azji-kupic-na-poczatek/ polecam.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024